آریزونا مدرسه بازگشایی به تعویق خواهد افتاد تا حداقل Aug. 17

آریزونا مدارس را به تاخیر بازگشایی کلاس های حضوری در این سال حداقل تا آگوست ، 17 به دلیل COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد در روز دوشنبه.

“ما همچنین می خواهید را به حد یقین که ممکن است برای آریزونا مدارس” Ducey گفت. “ما به طور مداوم ارزیابی مجدد این تاریخ مورد نظر.”

دولت مدارس معمولا در اوایل ماه اوت مدتها قبل از روز کارگر. اما سنبله در COVID-19 موارد در آریزونا ساخته شده 2020 غیر معمول سال: مدارس در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در بازگشایی از جمله اینکه آیا برای ارائه در کلاس های حضوری در همه.

دولت بیش از 74,000 تایید موارد با 3000-به علاوه موارد جدید گزارش شده در پنج هفت روز گذشته.

مردم کمتر از 20 را تا حدود 11 ٪ از موارد.

اعلام معنی مدارس را نمی خواهد بود قادر به نگه دارید در کلاس های حضوری تا اواسط ماه اوت ، اما مدارس می تواند پیشنهاد آنلاین آموزش قبل از بازگشایی, تاریخ, سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن در توییتر نوشت.

Ducey اعلام کرد بودجه اضافی برای K-12 مدرسه در هفته گذشته برای کمک به همه گیر مسائل مربوط به اما معلمان و رهبران مدرسه با انتقاد از این حرکت به خاطر آن مانع مدارس از تاخیر در شروع تاریخ گذشته در اوایل ماه اوت است.

در مصاحبه با آریزونا جمهوری هافمن گفت که او می خواهم شنیده افزایش نگرانی ها در مورد بازگشایی از والدین و مربیان در طول چند هفته گذشته.

“ما امیدوار بودیم که مدارس می تواند بازگشایی و با استراتژی های کاهش که در مدارس ما هنوز هم می تواند ارائه در فرد آموزش,” او گفت:. “اما اخیرا آن را تبدیل به بیشتر و روشن است که توصیه نمی شود.”

هافمن گفت که او را غم انگیز برخی از دانش آموزان در این سال می تواند در از دست نشانه از مدرسه مانند گروه پروژه های علمی و تلاش از ابزارهای جدید را در کلاس موسیقی.

“ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر آموزش آنلاین تر از ما قبل دیدم” او گفت:.

نگرانی در مورد دانش آموزان, معلمان

مدارس در مترو ققنوس شروع به هل دادن تاریخ شروع و حتی قبل از فرماندار اعلام.

چندلر واحد دوم-بزرگترین مدرسه در منطقه دولت تحت فشار قرار دادند, آغاز مدرسه آن در سال توسط دو هفته از تاریخ 22 ژوئیه تا اوت. 5. با توجه به تغییر در طول سال برنامه های این منطقه است به طور معمول در میان اولین برای شروع هر سال است.

روز از دست رفته ساخته خواهد شد تا با حذف اولین هفته از این منطقه را در ماه های اکتبر و مارس می شکند.

بسیاری از مدارس هنوز نهایی برنامه های خود را برای بازگشایی. این طرح که پدید آمده اند به طور گسترده ای متفاوت است اگر چه بسیاری از والدین و دانش آموزان این گزینه در شخص و یا کلاس های آنلاین و یا ترکیبی از این دو.

هافمن گفت که او اعتماد به نفس است که در برخی از مناطق و منشور خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد آموزش از راه دور. اما او نگران است که مدارس روستایی و مدارس در ملت ناواهو ممکن است تندتر از موانع در بازگشایی آنلاین.

برخی از مدارس اعلام کرده اند که دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک.

آریزونا وزارت آموزش و پرورش در اوایل این ماه منتشر شد یک نقشه راه برای مدارس. اما سند نمی نیاز مدارس برای اجرای هر چیزی. آن را به جای ارائه گسترده پیشنهادات.

آموزش و پرورش رهبران نیز نگران بدتر شدن کمبود معلم به خصوص اگر نه همه معلمان بازگشت به کلاس درس به دلیل نگرانی در مورد گرفتن بیمار است.

یک انتظار بیشتر آریزونا نظرسنجی از مربیان انجام شده در اواخر ماه مه در بر داشت که 18 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که مطمئن بودیم اگر آنها می خواهم به بازگشت به کلاس درس در آغاز سال تحصیلی در حالی که 3 درصد گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشت.

“است که رفتن به یکی از بزرگترین چالش هایی است که پیدا کردن راه هایی برای کافی کارکنان” هافمن گفت. “فقط آن را بسیار ترسناک برای مردم است. ما در دبیرستان ها شما باید هزاران نفر از مردم در یک ساختمان است.”

اطلاعیه به شرح زیر بودجه منظور

فرماندار اعلام می آید بر روی پاشنه از یک طرح هفته گذشته اعلام کرد به divvy تا $269 میلیون دلار بودجه فدرال به مدارس برای پر کردن بودجه در شکاف های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

حدود 200 میلیون دلار را به سمت اعطای یک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن مدارس بی ضرر برای شخص و یا به طور کلی ثبت نام کاهش می یابد. مدارس را نمی خواهد از دست دادن بیش از 2 درصد از بودجه مقدار آنها دریافت آخرین سال تحصیلی.

مدارس می توانند با استفاده از کمک های مالی برای بازپرداخت خود را برای هزینه های آنها در حال حاضر وارده با توجه به بودجه دولت کارکنان و همچنین به عنوان هزینه های رفتن به جلو از جمله تجهیزات حفاظت شخصی.

اما منظور نیز دریافت, انتقاد رشته فرماندار متصل به پول فدرال. آن نیاز به مدارس برای ارائه در کلاس های حضوری برای همان تعداد روز در هفته را به عنوان آخرین سال تحصیلی اساسا جلوگیری از مدارس از تاخیر در شروع سال خود به خود و یا در حال حرکت به طور کامل آنلاین برای تمام یا بخشی از سال است.

سفارش هم نیست آدرس مدرسه چه superintendents گفته اند که یک شکاف عمده در مدرسه بودجه. مدرسه بودجه بستگی به فرد حضور و غیاب و مدارس کمتر سرمایه گذاری برای دانش آموزانی که حضور در مدرسه آنلاین.

برخی از معلمان گفت: آنها راحت با این ایده از باز کردن مدرسه برای کلاس های حضوری در اوت اگر COVID-19 موارد همچنان به صعود در نرخ آنها در هفته های اخیر.

جاشوا باکلی یک مسا مطالعات اجتماعی معلم و رئیس جمهور از مسا صنفی معلمان گفت: او می آموزد در یک دبیرستان پردیس 3,500 دانش آموزان است.

“ما از دست ما بچه ها. ما می خواهیم به آنها را ببینید. اما چگونه ما آن را در یک راه است که امن هنگامی که ما در حال گرفتن هیچ بودجه اضافی برای استخدام معلمان بیشتر و یا به فضای بیشتری به منظور به اندازه کافی کوچک کلاس اندازه است ؟ ” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *