آریزونا مدارس بسته خواهد ماند تا آوریل 10, رژیم صهیونیستی. mlb و سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن جمعه اعلام کرد.

آنها در ابتدا اعلام کرد تعطیلی مدارس تا 27 مارس ، این رهبران دولت گفت: دو هفته تمدید خواهد کمک به مدارس و والدین از پیش برنامه ریزی.

“هدف ما این است که به بچه ها با خیال راحت در کلاس درس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Ducey گفت: در یک ویدیو با هافمن ارسال شده در توییتر. “امن ترین محل برای کودکان در طول این زمان در خانه است.”

قانونگذاران ایالتی در روز پنج شنبه به اتفاق آرا تصویب لایحه اجازه می دهد آریزونا دانش آموزان تا پایان سال تحصیلی از خانه اگر coronavirus تعطیلی مدارس و گسترش آن ، Ducey گفت که او به زودی ثبت نام در این لایحه.

این طرح قیمومیت کلاسهای مدارس در جایگزین فرمت احتمالا آنلاین, بنابراین دانش آموزان می تواند در پایان سال تحصیلی از خانه.

برخی از مناطق در حال حاضر شروع به ارسال آنلاین مواد و معلمان در حال رسیدن به والدین و دانش آموزان با کار.

خواهد مدرسه دوباره باز پس از آوریل 10?

فرماندار منظور گسترش تعطیلی تا آوریل 10, اما این بدان معنا نیست که مدرسه تعطیل نمی توان توسعه یافته بیشتر است. برخی از کشورهای دیگر اعلام کرد در حال حاضر به تعطیلی ممکن است یا برای بقیه این مدرسه در سال است.

کانزاس شد اولین ایالت در آمریکا برای لغو مدرسه برای بقیه سال ایالت بیش از coronavirus در یک اطلاعیه های ساخته شده در اوایل این هفته.

آریزونا دولت دانشگاه منتقل شده اند حاضر برای بقیه سال تحصیلی.

خواهد سالمندان هنوز فارغ التحصیل است ؟

مدیران مدرسه از جمله چاد Geston ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه ساخته شده اند اظهارات به معنای اطمینان سالمندان دبیرستان: مقامات را انجام خواهد داد آنچه را که آنها می توانید مطمئن شوید که کسانی که در مسیر فارغ التحصیل قبل از coronavirus اختلالات هنوز فارغ التحصیل.

تصویب شدن قانون توسط قانونگذاران ایالتی شامل یک ماده است که هدایت آریزونا دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش به تجدید نظر در مورد نیاز فارغ التحصیلی در مورد مدرسه لغو می شود برای بقیه سال.

چه در مورد دانش آموزانی که با تکیه بر وعده های غذایی مدرسه?

Ducey را سفارش می پرسد مدارس به نگه داشتن برنامه تغذیه برای رفتن در حالی که به حداقل رساندن تماس با ما برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

مدارس باید در پاسخ, تغذیه هزاران نفر از دانش آموزان از طریق درایو از طریق غذا انتخاب یو پی اس.

شما می توانید یک لیست که در آن به انتخاب کنید تا وعده های غذایی در اینجا.

خواهد آریزونا هنوز هم رفتار دولت تست ؟

به احتمال زیاد نیست.

در حالی که این احتمال وجود دارد مدرسه را دوباره باز در آوریل 10, در طول AzM2 (که قبلا AzMERIT) تست پنجره تماس به لغو تست شده اند.

روز جمعه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که آن را رها فدرال تست دستور مدارس دولتی است.

معلمان و کارکنان مدرسه هنوز هم پرداخت می شود?

بله. و قوانین تصویب شده توسط دولت و قانونگذاران اجازه می دهد آنها را به پرداخت حتی ایام تعطیل. این لایحه نیاز به مربیان و کارکنان به کار از راه دور.

تشکر. میشل Udall, R-مسا که به پیشنهاد این لایحه گفت: کارکنان مدرسه ممکن است شغل خود را تغییر دهید و آنها حتی می تواند اختصاص داده شده به دانش آموزان و بررسی در مدرسه کار می کنند.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im