آریزونا به طور معمول صفوف گذشته در کشور برای COVID-19 تست. در اینجا برخی از دلایل که چرا

آریزونا هنوز هم به طور معمول در رتبه آخر یا نزدیک به آخر در کشور برای COVID-19 تست سرانه وجود یک “تست حمله رعد اسا” در هفته های اخیر که در آن هزاران نفر از مردم مورد آزمایش قرار گرفتند.

آریزونا رتبه 50 از 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو برای آن تعداد آزمون تکمیل برای 1000 نفر, با توجه به بنیاد خانواده کایسر داده که از جمعه. آریزونا به اتمام رسانده 18.5 آزمون در هر 1000 ساکنان در حالی که میانگین ملی است 31.5 آزمون.

رود آیلند در صدر لیست با 95.9 آزمون در هر 1000 نفر و پس از نیویورک با 66.8 آزمون.

آریزونا تلاش کرده است برای ماه ها به سطح شیب دار تا تست به منظور پاسخگویی به تقاضای عمومی. برای بسیاری از ماه مارس و آوریل یک گروه کر از افراد گزارش شده است که آنها تا به حال علائم اما نمی توانستم تست شده است.

عوامل متعددی به احتمال زیاد مهار آریزونا تست شماره: محدود تست دستورالعمل ها; بعد از شیوع بیماری از کشورهای دیگر; کمتر از یک نیاز از نقاط داغ در سواحل شرق و محدود عمومی آزمایشگاه تست.

آریزونا تست اعداد و نتایج “کاملا” مربوط به دکتر گفت: Thomas Tsai, عنوان استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “بسیاری از این علائم با اشاره به وضعیت در آریزونا که در آن آنها حتی ممکن است واقعا در فلات نشده است و معلوم نیست که چه چیزی واقعی اوج خواهد بود,” او گفت:.

راه حل او گفت بیشتر تست های زوج با تماس با ردیابی.

یکی دیگر از کارشناسان هر چند گفت: سرانه آزمون رای به تنهایی نیست و دلیلی برای نگرانی. آن در نظر گرفته شود در کنار تقاضا برای تست و درصد آزمون که دوباره مثبت گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و استاد دانشگاه جانز هاپکینز (johns hopkins Bloomberg School of Public Health.

“نه هر جایی شده برای آزمون همان مقدار و واقعا مقدار تست یک دولت باید انجام دهد باید مشخص شود که چقدر عفونت ما فکر می کنیم این است که در خارج وجود دارد” Nuzzo گفت.

دولت محدود تست دستورالعمل

دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, گروه خدمات بهداشتی و گفت: Arizona Republic مارس 8 که آریزونا رتبه پایین بود چون دولت نبود اولویت بندی برای آزمون منابع.

این گروه کاهش یافت یک مصاحبه درخواست برای کسب اطلاعات بیشتر در آریزونا کم تست اعداد.

“همانطور که ما همچنان به دریافت موجودی بهتر از آزمون انتخاب کیت و توانایی برای انجام این کار ما را افزایش می دهد,” او گفت:. “ما باید مسائل را در آغاز نه اینکه اولویت برای کسانی که به لوازم و بنابراین در حال حاضر به نظر می رسد در آینده بسیار به طور منظم.”

مسیح گفت: تست افزایش یافته است به طور قابل توجهی پس از آن دولت اعلام کرد که تست حمله رعد اسا برنامه و ارسال شده سایت آزمون بر روی وب سایت خود را.

“ما دو برابر مقدار آزمون است که در حال انجام هستند هر روز در آریزونا” او گفت:.

زمان فقره شنبه blitzes نشان می دهد بیش از 5,400 آزمون در مارس 2 و بیش از 9,700 آزمون در مارس 9, هر دو از دولت 10,000-20,000 آزمون در هر روز هدف است. در یک نمونه چهار شنبه, دولت قبلا دیدم حدود 800 آزمون تکمیل بنابراین blitzes شد “باور نکردنی افزایش” مسیح گفت. و از آنجا که حمله رعد اسا اعلام آزمایشات انجام شده در هفته افزایش یافته است از از 11000 یا 12000 تا 20000 یا 30000, او گفت:.

اداره جمعه اعلام کرد تست حمله رعد اسا برنامه تمدید خواهد شد اضافی دو هفته. در ابتدا برنامه ریزی شده در مارس 2, مه 9 و ممکن است 16.

جاشوا LaBaer مدیر آریزونا دولت دانشگاه Biodesign موسسه گفت: او فکر می کند دولت را تست معیارهای بیش از حد سخت برای بیش از حد طولانی است.

“من فکر می کنم ما صرف کمی بیش از حد طولانی و شاید تمرکز بر روی سی دی دستورالعمل ها و نه فقط پله به دور از آنها و تهاجمی تر,” او گفت:. “وجود دارد یک دوره طولانی که در آن ما با تمرکز بر افرادی که بیمار بودند به عنوان تست افرادی که هنوز بیمار است. من فکر می کنم ما باید تست افرادی که هنوز بیمار چون ما می دانیم که گسترش این ویروس قبل از شما علامتی.”

اما هنگامی که شما حرکت می کند به وضوح فراتر از افراد بیمار و خط مقدم کارکنان آن را سخت به کشف کردن که برای آزمون بعدی بدون باز کردن درب به همه LaBaer گفت. که می تواند به همین دلیل دولت گیر با استاندارد CDC معیار برای مدت طولانی, او گفت:.

Tsai و گفت که او در می یابد آن را سخت به این باور است که زنجیره عرضه شده است دیکته تست و دیکته سلامت عمومی پاسخ زمانی که واقعا آن باید راه دیگری در اطراف. او گفت: تست هر کس که در کشور است واقع بینانه اگر ما می خواهیم آن را به صورت واقع بینانه است.

“فکر می کنم که ما اجازه کمبود سواب و حمل و نقل لوله می شود رکن اصلی برای زندگی و امرار معاش فقط به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب به من” Tsai گفت.

محدود معیار برای تست تحت تاثیر قرار توانایی مردم را به آزمایش می شود اینجا گفت: Christina شریف, رئیس, رشد, افسر در Sonora تلاش آزمایشگاه هر چند او معتقد توجیهی برای محدود کردن تست به شدت بیمار شده را با توجه به عدم تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی در دولت در زمان.

Sonora تلاش انجام شده نزدیک به 100,000 تست های تشخیصی با اکثر تست های انجام شده در دانشگاه شریف گفت. آن را به اتمام رسانده است و تقریبا 50,000 آنتی بادی آزمون و همچنین, او گفت:. این شرکت اجرا می شود حدود 4000 تست های تشخیصی یک روز, او گفت:.

“در واقع من فکر می کنم کسانی که واقعا خوب اعداد و با وجود این واقعیت است که من فکر نمی کنم کسی معتقد است که ما در حالت ایده آل از کل مبلغ مردمی تست شده تا کنون با توجه به چالش ها و سردرگمی در مکان عمومی,, من در واقع فکر می کنم کسانی که خیلی خیلی خوب اعداد” شریف گفت.

در برخی موارد Sonora تلاش فرستاده است آزمایش از دولت به پایان خواهد رسید به منظور دیدار با رود بار چرخش در نتیجه, او گفت:. در این مرحله نتایج جستجو برای آزمایشات تشخیصی به طور معمول دوباره در ظرف دو تا چهار روز, او گفت:.

در یک نقطه, Sonora تلاش کرده بود “ظرفیت مازاد” برای تست زمانی که این دستورالعمل هنوز محدود است که این شرکت منتقل به وزارت بهداشت و درمان, شریف گفت.

“ما تا به حال ظرفیت اما معیارهای نشده بود کاملا به آن” شریف گفت. “معیارهای در حال حاضر به آن و آنقدر بزرگ تجلیل به دکتر مسیح و آریزونا وزارت بهداشت خدمات برای تغییر معیارهای.”

تقاضا برای تست نقش

تمام دولت های در حال دیدن عمده شیوع بنابراین تمام دولت نیاز به تست در همان سطح گفت Nuzzo از دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا درصد از آزمون است که می آید و مثبت نسبتا کم است که نشانه خوبی است, او گفت:. درصد مثبت آزمون باقی مانده است نسبتا ثابت با وجود افزایش تست و همچنین او اشاره کرد.

به طور کلی تست اعداد اصلا منعکس اگر وجود دارد به اندازه کافی تست در تمام بخش های دولت, او گفت:.

بحث در مورد تعدادی از تست های بیشتر مفید بوده و به عنوان یک راه برای ردیابی زنجیره تامین محدودیت Nuzzo گفت.

“اما من فکر نمی کنم آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که هر ایالت برای تست همان مقدار به دلیل آن را باید بسیار بستگی به سطح از عفونت است که در حال حاضر در دولت” Nuzzo گفت.

نیویورک است که ضربه سخت COVID-19 دارای تعداد زیادی از آزمایشات سرانه اما درصد تست مثبت است که هنوز هم بالا هر چند آن را در حال کاهش است به عنوان موارد به طور کلی کاهش یافته است.

“اما آن را سخت به استدلال می کنند که آریزونا نیاز به انجام به همان اندازه آزمایش به نیویورک می کند” Nuzzo گفت.

عامل دیگری که می تواند تاثیر, تست اعداد سیاسی است خواهد گفت: Claire Standley یک استادیار پژوهشی در دانشگاه جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت.

متحده نیاز به یک درایو به اولویت بندی تست به عنوان یک بخش کلیدی از پاسخ خود به این ویروس. اندازه شیوع این بیماری نقش دارد اما Standley استدلال می کند که سقوط تحت اراده سیاسی نیز هست.

او با استفاده از ایسلند به عنوان مثال. این کشور به شدت تست شده آن با وجود جمعیت نسبتا کم تعداد موارد است.

“شما می توانید یک جمعیت کوچک و هنوز هم بسیار قوی تست ظرفیت چرا که آنها تصمیم به تست تقریبا تمام جمعیت خود را بدون در نظر گرفتن علائم” Standley گفت.

نجیب از Sonora تلاش با اشاره به چندین تست تحولات مانند تست blitzes برنامه برای تست دراز مدت مراقبت از امکانات و مشارکت برای تست افرادی که بی خانمان هستند.

Sonora تلاش هم می بیند تقاضا برای آزمایش افزایش در آریزونا پس از تست به منظور گسترش یافت شریف گفت.

“تقاضا قطعا افزایش یافته است. به طوری که مثبت, شما می دانید, که یک چیز خوب است. من فکر می کنم که مردم تحصیل کرده هستند و در حال حاضر آنها می دانند که چگونه به آن دسترسی داشته باشید,” او گفت:.

عمومی آزمایشگاه تست محدود است اینجا

آریزونا وزارت بهداشت خدمات’ COVID-19 داده داشبورد یک بار ذکر شده تعداد آزمون تکمیل شده توسط دولت های عمومی آزمایشگاه. تعدادی بود که همیشه پایین فقط بخش کوچکی از آزمایش های در حال انجام در دولت است. این تعداد به تازگی شده است ذکر شده بر روی داشبورد.

عمومی آزمایشگاه تست نقش در دولت توانایی برای تست به خصوص در اوایل چند تن از کارشناسان گفت.

در واشنگتن و نیویورک به عنوان مثال بهداشت عمومی آزمایشگاه کمک مقیاس تست در اوایل با برخی از کمک بخش خصوصی و شرکای Standley گفت.

“آن رانده شد در بخش بزرگی بسیار فعال و فعال دولتی بهداشت عمومی ادارات” در این کشورها ،

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن و مدیر سابق امور خارجه وزارت بهداشت گفت: آریزونا دولت در آزمایشگاه به طور معمول کند کار بالینی تنها زمانی که آن را کارآمد ترین نهاد است که می تواند انجام این کار است. وی هاری تست و نوزاد نمایش به عنوان نمونه. برای برخی از بیماری هایی مانند سرخک و بیماری های منتقله دولت آزمایشگاه تست می کند به دلیل آن است که درگیر در بهداشت عمومی و تحقیقات و هنگامی که کسانی که شیوع بیماری رخ می دهد, او گفت:.

عمومی آزمایشگاه بازی یک “باور نکردنی نقش” چرا که آنها با بهداشت عمومی استراتژی در ذهن Tsai از دانشگاه هاروارد گفت.

در حالی که خصوصی labs بیشتر از عمل پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی از نقطه نظر بهداشت عمومی آزمایشگاه در نظر گرفته شده برای اولویت بندی نمایش گسترده جامعه نظارت و گروه های آسیب پذیر Tsai گفت.

“نسبی کمبود و یا اعداد کوچکتر از تست از سلامت عمومی آزمایشگاه, من فکر می کنم ممکن است یک سیگنال است که وجود ندارد قوی بهداشت عمومی طرح یا استراتژی در محل” خانه مدرن گفت.

در حالی که آزمایشگاه های عمومی می تواند نقش دارند و برخی از کشورهای در ” آزمایشگاه بالاتر توانایی انجام بیشتر تست آزمایشگاه خصوصی به طور فزاینده ای نقش در تست Nuzzo گفت.

“من فکر می کنم به طور فزاینده ای ما با تکیه بر خصوصی labs فقط به خاطر عمومی آزمایشگاه فقط می تواند انجام دهد خیلی,” او گفت:.

تست مهم تر پس از بازگشایی

به عنوان دولت شروع به بازگشایی برخی ممکن است انتظار می رود آزمایش به حد مرگ به زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آزمایش باید فرض کنیم حتی بزرگتر نقش مردم در تماس با هر یک از دیگر.

به عنوان بازگشایی آغاز می شود داشتن یک روند روشن در محل برای تست تماس با ما آهنگ و منزوی کردن مهم است Nuzzo گفت: به طوری که ما پایان ندارد تا به جایی که ما شروع به دو ماه پیش است.

“اجتماعی فاصله است که همه ما آن را درمان. این یک مکث دکمه” Nuzzo گفت. “و به زودی به عنوان شما ضربه ‘بازی’ دوباره مورد اعداد در حال رفتن به بالا برود مگر اینکه شما چیزی را به آنها را متوقف کند. و این تنها چیزی است که واقعا متوقف کردن آنها را سریع شناسایی و جداسازی موارد و تماس با ردیابی.”

Tsai و گفت: برای هر یک تایید صورت مثبت مقامات بهداشت عمومی باید هدف 10 از مخاطبین خود را برای تست. به جای فقط به اطلاع مخاطبین است که آنها بوده ام به طور بالقوه در معرض آن دسته از افراد باید به طور فعال و هدفمند برای, تست, او گفت:. Tsai و هدف نهایی این است که برای همه آمریکایی ها — حتی کسانی که بدون علامت — به آزمایش می شود به عنوان اغلب به عنوان سفید ،

این به طور معمول طول می کشد یک تا سه هفته برای هر upticks به نظر می رسد در اطلاعات Standley از جورج تاون گفت. که به دلیل ویروس’ دوره کمون به علاوه زمان لازم برای دریافت تست شده و پس از دریافت نتایج که پس از آن گزارش به دولت است.

“این واقعا مهم است که به عنوان اقدامات در حال آرام بودن که تست استراتژی در محل تشخیص اینکه آیا یک بعدی افزایش در تعداد موارد جدید,” Standley گفت. “من فکر می کنم در بسیاری از مکان ها انتظار داریم که به اتفاق می افتد.”

LaBaer معتقد است هر کسی در یک کار است که چهره عمومی باید آزمایش می شود به طور منظم از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و از شمارنده.

کسی که در تعامل با بیش از پنج نفر در هر روز در معرض خطر هستند و باید روال تست, او گفت:.

“… کلید برگشت به کار با خیال راحت گرفتن به طور منظم تست چون دقیقه شما می توانید یک امتیاز مثبت شما می توانید انجام کاری” LaBaer گفت.

تست تنها تضمین افراد که آنها را آلوده COVID-19 که حتی مهم تر می شود زمانی که آنها در خارج از خانه به جای جدا شده در صفحه اصلی.

Tsai و گفت: به طور منظم تست می تواند اعتماد به نفس افراد نیاز به بازگشت به کار و زندگی عادی.

“ما نیاز به اعتماد به نفس در ما سیستم مراقبت های بهداشتی و اعتماد به نفس ما در نظام سلامت و اعتماد به نفس در جامعه اعتماد به نفس در اقتصاد است. شما نمی توانید اعتماد به نفس زمانی که شما بین” Tsai گفت. “که در آن تست بسیار مهم را به مطمئن شوید که شما باید اعتماد به نفس بازگشت و reengage در جامعه است.

“راه برای القای اعتماد به نفس است به مطمئن شوید که مردم در حال آزمایش است.”

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook. رسیدن به خبرنگار آلیسون Steinbach از طریق ایمیل در [email protected] از طریق تلفن در 602-444-4282 یا او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im