آریزونا جمهوری مشارکت برنده زرگر جایزه برای بررسی ‘کپی کنید. رب. قانونگذاری’

آریزونا جمهوری در همکاری با دیگر سازمان های خبری, برنده 2020 زرگر جایزه برای گزارش های تحقیقی یکی از روزنامه نگاری معتبر ترین افتخارات.

سریال “کپی کنید. رب. قانونگذاری” منتشر شد در همکاری با ایالات متحده آمریکا امروز و مرکز عمومی یکپارچگی است. آن را یکی از شش فینالیست برای جایزه. برنده اعلام شد دوشنبه توسط دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است.

جمهوری راب اودل یک تحقیقی و داده ها خبرنگار و تحقیقات ویرایشگر مایکل Squires کمک آن پروژه که تشکیل اولین تلاش برای سند میزان منافع خاص کنترل بیش از قانون در سراسر کشور.

خواندن این مجموعه: شما انتخاب آنها را به نوشتن قوانین. آنها اجازه شرکت ها آن را انجام دهد.

زمانی که قانونگذاران پیشنهاد قوانین جدید آنها همیشه در نوشتن صورتحساب خود را. شرکت های علاقه گروه ها و لابی اغلب نوشتن پر-در — خالی اسناد و مدارک و ارائه آنها به دولت و قانونگذاران. روزنامه نگاران از سازمان نگاه قانون نوشته شده توسط منافع خاص و آن را در تمام 50 ایالت.

این پروژه را داده و اجازه خبرنگاران نشان می دهد که چگونه قدرتمند مانند “مدل قانون” تبدیل شده است. مدل قانون به طور موثر به شرکت ها یا گروه های دیگر کنترل زبان است که در نهایت به قانون تبدیل می گردد.

2019 گزارش کشف اغلب کپی مدل صورتحساب و چگونه منافع خاص باید لابی به گسترش آنها از دولت به دولت.

“این فوق العاده گزارش میریزد نور به صورت عمومی و رسانه های محلی در ریشه های قانون که به تصویب رسید در statehouses در سراسر کشور” قضات اشاره کرد در روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

“وجود دارد چند چیز مهم تر برای روزنامه نگاری برای نظارت از دولت وجود دارد چند چیز ما از ترس بیشتر از دولت ما که مخفیانه دستکاری گفت:” گرگ برتون سردبیر اجرایی جمهوری. “با شواهد و زحمت کش تجزیه و تحلیل داده ها است که دقیقا آنچه که این خبرنگاران نشان داد.”

Squires کلیدی ویرایشگر در جمهوری تیم است که برنده جایزه پولیتزر برای گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مرزی دیوار راه اندازی این ایده پس از حضور در یک سال 2016 تحقیقی خبرنگاران و سردبیران کنفرانس.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تیم از توسعه دهندگان اطلاعات خبرنگاران, آن متخصصان و خبرنگاران دیگر تاسیس شد برای ساخت یک کامپیوتر-تجزیه و تحلیل سیستم مبتنی بر این ایده است.

اودل تصفیه کامپیوتر الگوریتم زد که بدون توقف برای ماه معادل 150 رایانه است. این روند نشان داد که منافع خاص زبان کپی شده به قانون پیشنهادی و یا صورتحساب بودند که امضا و به قانون است.

به طور جداگانه Center for Public Integrity خبرنگاران در سال 2016 نوشته بود داستان کشف مدل قانون حمایت از بازیکنان مانند آمریکا قانونی شورای بورس (الک), تنباکو, شرکت ها و دارویی لابی. این مرکز همچنین ساخت یک پایگاه داده برای تجزیه و تحلیل شباهت ها در قانون در سراسر کشور.

جمهوری و ایالات متحده آمریکا امروز پیوست با تلاش این مرکز برای یکپارچگی در سال 2019 به ارائه قوی تر بررسی و رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

فراتر از این یافته ها در مورد میزان تقلیدی قانون سری نشان داد که چگونه چنین لوایح اجازه می دهد تا نمایندگی مجاز و فروش خودرو برای جلوگیری از عواقب مرگبار خودرو نقص, چگونه به اصطلاح “ضربان قلب” ضد سقط جنین در قوانین آمده از 10 سال مبارزات انتخاباتی به سادگی بیان و چگونه اسکناس های که ادعا می کنند به هدف قرار دادن گروه های تروریستی ادامه, به تصویب رسید, حتی زمانی که آنها لازم نیست که هر اثر است.

سالانه زرگر جایزه برای گزارش های تحقیقی افتخارات گزارش های تحقیقی که بهترین ترویج موثر تر و اخلاقی رفتار دولت ساخت سیاست های عمومی و یا در عمل از سیاست است. هر یک از فینالیست یا فینالیست تیم اهدا $10,000. جایزه برتر است $25,000.

برنامه های اجرا شده توسط Shorenstein Center در رسانه های, سیاست و سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است که اختصاص داده شده به “بررسی و روشنایی تقاطع مطبوعات و سیاست و سیاست عمومی.”

دیگر فینالیست این جایزه شامل گزارش “افغانستان مقاله” واشنگتن پست “بی قانون” توسط Kyle هاپکینز از Anchorage Daily News and Marketplace,

مسابقه جلب بیش از 175 نوشته های یک رکورد با توجه به نانسی گیبس مدیر Shorenstein Center.

زرگر جایزه اعلام شده بود برنامه ریزی برای یک رویداد در دانشگاه هاروارد در مارس 12, اما به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بحران است.

اعلام شده در یک ویدیو یوتیوب.

“این است که چگونه ما انتظار می رود به جایزه زرگر جایزه” گیبس گفت.

یک نکته در تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im