آریزونا بود و دوم آن کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ روز شنبه به عنوان تعدادی از شناسایی موارد در سراسر کشور افزایش 48, آریزونا اداره خدمات بهداشت اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

مردی که مرده بود در 70s با شرایط بهداشتی اساسی آزادی مطبوعات گفت. شهرستان مقامات بهداشتی به تایید آریزونا جمهوری که او ساکن Maricopa.

این مرگ دوم به کروناویروس جدید در آریزونا در چند روز اخیر. روز جمعه مقامات بهداشت تایید Maricopa شهرستان در 50s خود را با شرایط بهداشتی اساسی فوت کرده است.

مقامات گفت: تعدادی از شناسایی موارد coronavirus افزایش 48 سراسر شنبه به مجموع 152 انتشار گفت.

اکثریت آریزونا شناسایی موارد در Maricopa شهرستان با مجموع 81 یکشنبه, با توجه به اطلاعات به دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

Pima County تا به حال 17, Pinal County, 16, Coconino County 14 و Navajo County تا به حال 13 شناسایی موارد. آپاچی و Yavapai شهرستانهای هر سه مورد در حالی که گراهام شهرستان تا به حال دو. Yuma Cochise و سانتا کروز شهرستانهای هر حال یکی است.

هیچ مورد شناخته شده بود در Mohave, La Paz, Greenlee و Gila شهرستان از صبح روز یکشنبه وب سایت نشان داد.

حداقل دو تا از موارد اضافی یکشنبه مشخص شد در Pinal County, با توجه به آزادی مطبوعات. مقامات بهداشت گفت: آنها درگیر یک زن در 50s و یک مرد در 60s که به ارمغان می آورد این شهرستان را در مجموع به 16. آنها اشاره کرد که 15 از این موارد یا به طور کامل بهبود و یا جدا شده در صفحه اصلی.

حمل و نقل اداره امنیت مدیریت امنیت در Phoenix Sky Harbor International Airport بود که در میان چند تن از کارکنان آن در سراسر کشور به تست مثبت برای COVID-19 آژانس گفت: در وب سایت خود را. کارمند گذشته کار می کرد صبح شیفت 14 مارس در ترمینال 4 C پاسگاه های سایت گفت.

مقامات اعلام کردند در اواخر شنبه تعداد موارد مثبت در ملت ناواهو شروع به پریدن کرد به 26.

این مجموعه شامل 18 مورد از Kayenta واحد خدمات چهار نفر از Chinle خدمات واحد سه از طوبی شهرستان واحد خدمات و یکی از Crownpoint خدمات واحد در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. همانطور که از شنبه وجود دارد تایید مرگ مرتبط با COVID-19 برای ساکنان ملت ناواهو آزادی مطبوعات گفت.

ملت ناواهو شامل زمین در آریزونا و نیومکزیکو و یوتا و مشخص نیست که در آن دولت آسیب دیده بیماران زندگی می کنند.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im