آریزونا بازگشایی: روزمره جنبش دیگر محدود به دولت حرکت به آخر هفته

دولت stay-در-خانه سفارش تمام شده و ورزشگاه و رستوران ها و پارک امکانات و گزینه های دیگر باز هستند به Arizonans پس از شش هفته shutdown. خبرنگاران ما چک خواهد شد در سراسر مترو ققنوس در روز شنبه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد فعالیت های در راه خلق و خوی از آن شرکت.

یک گزارش برای ما ؟ ایمیل [email protected]

10:30 a. m.: فارغ التحصیلی در ققنوس Raceway

سالمندان در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی اتحادیه دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سبک در شنبه عبور از خط پایان در وسایل نقلیه خود را مربوطه در ققنوس Raceway در اوندیل.

سالمندان سوار سه گسترده ای در اطراف مسیر در نهایت قبل از عبور از خط پایان به عنوان یک ceremonious پایان به مدرسه خود را بالا مشاغل.

ساعت 10 صبح: برنامه ریزی برای یک فیلم به جای

پس از خارج شدن در طول روز توسط شب ممکن است شما فقط می خواهید برای قطع ارتباط با خانواده خود را.

سینما در آریزونا مجاز به بازگشایی شنبه, اما بسیاری از جمله Harkins تئاتر و Roadhouse سینما را در حالی که برای.

در تسليحات مردم می توانند با اقامت در اتومبیل های خود و خودداری از تعامل با کسانی که در خارج.

در اینجا مترو ققنوس drive-in movie بار در این آخر هفته و اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

ساعت 10 صبح: روزولت ردیف آرام است

فقط پس از 10 Roosevelt ردیف در مرکز شهر فینیکس آرام است با چند نفر با بهره گیری از قهوه صبح خارج از Jobot قهوه زیر روزولت نقطه مجتمع آپارتمانی. مت بزرگ صبحانه در نگاه اول به نظر می رسد هنوز هم تنها بود باز برای بایگانی اطلاعات. چند نفر trickled در داخل و خارج به انتخاب کنید تا خود را takeout سفارشات قبل از ترک. دیگران را در نظر گرفتن سگ خود را برای پیاده روی و یا در یک صبح اجرا شود.

هفتگی بازار کشاورز در مرکز و McKinley مشغول بود با نزدیکی پارکینگ پر از ماشین. هر چند برخی از آنها با پوشیدن ماسک به نظر می رسد بسیاری در آن زمان تصمیم گرفتند به. بازار باقی مانده است باز از طریق همه گیر با تغییرات در طرح و اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

9 صبح: اجرای سیستم افتخار

آریزونا را پیدا خواهد کرد خود را بیشتر بر روی سیستم افتخار وقتی که می آید به اجتماعی فاصله.

به عنوان کسب و کار بازگشایی این آخر هفته صاحبان باید برای ایجاد حس دستورالعمل جدید.

اجرای قانون مقامات می گویند که آنها خواهد شد در درجه اول چوب به هشدارها و آموزش صاحبان کسب و کار فقط به عنوان به منظور خواستار ترک آن تا حد زیادی به هر یک از استقرار به شکل از چگونه بهترین برای بازگشایی شده است.

حتی فرماندار نشان داده است او از یک “لمس نور” وقتی که می آید به اجرای.

ساعت 8 صبح: چگونه به سرعت خواهد Arizonans بازگشت به فعالیت های اجتماعی?

حدود 1 در 5 Arizonans آماده است تا به شام خوردن و حتی کمتر هستند بلافاصله آماده رفتن به ورزشگاه و یا تماشای یک فیلم در سینما با توجه به جدید ASU موریسون موسسه-Arizona Republic نظرسنجی.

نتایج مانند بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد انشعابات راحتی در سطح بین دموکرات ها و جمهوری خواهان و مرد و مردم از قومیت های مختلف آموزش و پرورش سطح درآمد و سن.

در میان Arizonans نظرسنجی 20 درصد گفت: آنها آماده بودند تا بلافاصله پس از بازگشت به رستوران در حالی که 35 درصد آماده بودند به بازگشت به زودی. یکی دیگر از 29 درصد گفتند که نمی شود راحت برای ماه ها و یا دیگر; 16 درصد مطمئن بودند.

“آن را ایمن می گویند که مردم در حال محتاط گفت:” آلیسون طبخ-Davis, موریسون موسسه دانشیار مدیر پژوهش. “این برداشت در حال رفتن به تغییر بر اساس پاسخ بر روی زمین است.”

7 صبح: هیچ محدودیتی در حرکت

Arizonans در حال بیدار شدن از خواب یک روز صبح با اقامت در خانه سفارش برای اولین بار پس از 30 مارس.

رژیم صهیونیستی. mlb اجازه منظور محدود کردن حرکات Arizonans نه درگیر در “ضروری فعالیت های” منقضی شده است ممکن است 15. به جای آن با یک مرتبه دوم نیاز به کسب و کار و نهادهای دیگر برای اجرای سیاست ها برای محدود کردن گسترش COVID-19 مطابق با راهنمایی از دولت های ایالتی و فدرال.

آن را نیز تشویق می کند Arizonans به اجتناب از موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de