در لوئیزیانا مردم می توانند با تجزیه و تحلیل چگونه COVID-19 مرگ و میر مربوط با مسابقه و شرایط بهداشتی اساسی استفاده عموم گزارش داده دولت است.

در کانتیکات و ماساچوست جزئیات در دراز مدت مراقبت از تاسیسات موارد گنجانده شده در دولت داده است.

چند متحده ارائه نقشه حرارت توسط کد پستی و یا شهر که در آن شناسایی مواردی از این ویروس شایع ترین هستند.

اما در آریزونا دولت سلامت اطلاعات در مورد کوروناویروس مواردی است که عموم ارائه شده به نظر می رسد درست در بالای حداقل بر اساس تجزیه و تحلیل توسط Arizona Republic of COVID-19 آمار منتشر شده روزانه توسط دولت ادارات بهداشت در هر ایالت و واشنگتن دی سی

که باید بهبود در هفته آینده به دلیل رژیم صهیونیستی است. mlb صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه که نیاز به اطلاعات بیشتر گزارش به وزارت امور خارجه مربوط به COVID-19. این حرکت پس از آریزونا جمهوری گزارش رشد سرخوردگی و سردرگمی در مورد اطلاعات محدود.

بیمارستان ها در حال حاضر باید گزارش روزانه به دولت چند آمار جدید مربوط به مثبت و یا مشکوک به COVID-19 بيمار.

کسانی که شامل:

  • تعداد بيماران بستری.
  • تعداد هواکش استفاده می شود.
  • تعداد تخت های مراقبت ويژه در استفاده از.
  • تعداد مرخص از تسهیلات در هر روز.
  • شماره دیده می شود در بخش اورژانس در روز است.
  • تعداد لوله انجام شده در هر روز برای زجر تنفسی.
  • برآورد تعداد N95 ماسک جراحی, ماسک صورت سپر و فولاد لباسهای مورد استفاده در هر روز.

علنا گزارش داده اطلاع مردم از شناخت ویروس, چگونه آن را در حال پخش است و چگونه آنها می توانند بهترین تصمیمات را برای خود, خانواده و جامعه خود را.

جدید کروناویروس که باعث COVID-19 است به سرعت گسترش یافته است. این یک ویروس جدید به معنای شیوه ای از گسترش آن در حال پیگیری در زمان واقعی است. که چالش هایی را برای مقامات بهداشت که مسئول مدیریت چگونه دولت در پاسخ به این ویروس و به صورت روزمره مردم که در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای ایمن ماندن.

چه کشورهای دیگر فاش

آریزونا اداره خدمات سلامت هر روز صبح منتشر شده و آمار از جمله کل موارد مرگ و میر و آزمون و همچنین موارد و تست های شهرستان سن و جنس است. این سبد پایه ارائه شده است توسط بسیاری از کشورهای دیگر.

اما تعدادی از کشورهای دیگر افشای اطلاعات اضافی آریزونا نمی کند. این شامل بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبت ويژه تعداد مرگ و میر در شهرستان موارد توسط کد پستی و یا شهرستان مورد نژاد و قومیت بازیافت موارد و ضعف چگونه مردم آلوده کردم.

وجود نقاط داده ها به ویژه در اکثر متحده ارائه می کنند اما آریزونا می کند: بستری شدن اعداد و مرگ و میر در شهرستان است. در عوض برخی از استان ها به صورت جداگانه گزارش تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در حالی که بسیاری در حال انتشار اطلاعات کمی.

سی و پنج متحده نشان می دهد بستری داده COVID-19 داشبورد و 33 متحده ارائه تعداد مرگ و میر در هر شهرستان. آریزونا دولت داشبورد نه از آن نقاط از اطلاعات است.

تلاش برای تدوین اطلاعات شهرستان-توسط-شهرستان ثابت می کند دشوار است. جمهوری درخواست بستری شدن نرخ از 15 استان ها در هفته گذشته است. یازده شهرستانهای ارائه اطلاعات سه گفت: آنها ندارد, اطلاعات, و, یک, Yuma County, کاهش یافته است به ارائه آن است.

حتی شهرستانهای مشکل دارند بدانند این اعداد. Pinal County سخنگوی James Daniels گفت: جمهوری هفته گذشته که 11 درصد از موارد مثبت در بیمارستان بستری شد 30 درصد نیست در بیمارستان بستری و شهرستان بود مطمئن نیستید در مورد دیگر 59 درصد به دلیل شکاف ارتباطی میان دولت-گزارش اطلاعات و موارد شهرستانهای استان در حال پیگیری.

از نظر county مرگ اعداد بزرگتر شهرستانهای ماریکوپا پیما و Coconino گزارش مرگ روزانه به روز رسانی. اما بسیاری دیگر از شهرستانهای نمی کند و آن را دشوار است به درک که در آن استان ها در دولت میر — شمارش در 73 روز سه شنبه — اتفاق افتاده است.

نه متحده ارائه روزانه مورد خرابی توسط نژاد و قومیت. آریزونا انجام نمی دهد این هر دو. نیویورک تایمز گزارش داد که coronavirus است که به طور نامتناسبی به قتل آفریقایی-آمریکایی به دلیل نابرابری در سلامت منابع و دسترسی به مراقبت. آمار اولیه هستند اما بر اساس ایالت و شهر داده است. آریزونا آمار مربوط به نژاد و قومیت ناشناخته باقی مانده است.

چند متحده ارائه دانلود داده های خام گسترده با روز به روز مورد اطلاعات است. بسیاری از آنها تعاملی ArcGIS داشبورد نمایش موارد سراسر کشور. واشنگتن دی سی فراهم می کند اطلاعات در مورد اعداد برای امنیت عمومی و خدمات انسانی پرسنل. لوئیزیانا اورگان و کارولینای شمالی نشان می دهد اعداد در یک استفاده کنید.

نیوهمپشایر لیست تعداد زیادی از مردم در حال نظارت برای COVID-19 و همچنین مکان های خاص مردم دیدار کرده و در حالی که آلوده. اوهایو و کارولینای جنوبی در حال حاضر پیش بینی و مدل های پیش بینی برای چه این ویروس ممکن است همچنان به گسترش در ایالات متحده است. و کارولینای شمالی نشان می دهد که چگونه بسیاری از شیوع بیماری وجود دارد در خانه های پرستاری مراقبت های مسکونی و تاسیسات تادیبی امکانات.

کشورهای دیگر تلاش برای تدوین جامع ایالتی داده است. در کالیفرنیا به عنوان مثال فردی شهرستانهای استان در حال ارائه اطلاعات دقیق تر در حالی که دولت داشبورد حداقل اطلاعات است. نیویورک تایمز در توصیف یک فرایند طولانی به کامپایل تصویر مناسب از کالیفرنیا مورد استفاده شهر و شهرستان داده است که به طور گسترده ای متنوع از نظر وسعت و فرمت.

در کنتاکی اطلاعات کمی ارائه شده است فراتر از کلی تعداد موارد آزمون و مرگ و میر. تنها دیگر به راحتی اطلاعات موجود بر روی دولت در بخش بهداشت و درمان را coronavirus صفحه وب است که یک نقشه از موارد توسط شهرستان.

آریزونا به گسترش اطلاعات افشا

دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر, اعلام روز سه شنبه وزارت امور خارجه را مورد داشبورد روز یکشنبه را گسترش بیشتری داده است.

“این داده ها به ما اجازه می دهد برای آماده سازی بهتر برای ما اوج در موارد و از آن خواهد شد کمک به ما در شناسایی بهتر بازیابی رای برای Arizonans مبتلا به این بیماری” مسیح گفت.

دولت داشبورد باید شامل اطلاعات بیشتر از آن است که تا کنون مسیح گفت: مانند افزایش داده های مکان برای تایید موارد اطلاعات بیشتر در مرگ و میر و اطلاعات بیشتر بر روی عرضه و توزیع. آن را بلافاصله روشن نیست چه داده های اضافی از اجرایی سفارش اضافه خواهد شد یکشنبه به داشبورد.

دولت ندارد تعداد کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 چرا که اگر فرد مورد آزمایش قرار گرفت در یک تجاری آزمایشگاه و نمی نیاز به پیگیری مراقبت از نتیجه خود را شناخته شده نیست, مسیح گفت. بعد دولت را مطابقت موارد در برابر داده های مرگ و میر در, است که می تواند ارزیابی چگونه بسیاری از بهبود از بیماری, او گفت:.

“وجود دارد یک راه عالی برای نگاه به آنچه در تعریف بهبود است” مسیح گفت.

یازده متحده گزارش تعدادی از “بهبود” از موارد و یا افرادی که نیاز به جدا شده بر روی داده های خود داشبورد است.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن سلامت گفت: Ducey جدید فرمان اجرایی باید کمک به جمع آوری داده ها و ایده آل های گزارش. پشت صحنه این اطلاعات می تواند کمک به مقامات بهداشت را در درک که در آن پشتیبانی مورد نیاز است و که بیمارستان ها می تواند رسیدن به ظرفیت. در حال حاضر آن را روشن خواهد شد که دولت این اطلاعات وجود دارد احتمالا سود بیشتر از خطر در گزارش آن را برای عموم غیر قابل شناسایی راه, او گفت:.

علنا گزارش اطلاعات جمع مانند بستری شدن در بیمارستان و بهبود مردم کمک می کند تا تصمیم گیری در مورد چگونه به زندگی می کنند زندگی خود را, اما آن را نیز کمک می کند به طور گسترده تر به حس اعتماد عمومی گفت: فروتن که قبلا به عنوان مدیر دولتی در بخش بهداشت و درمان. اگر مردم اعتماد خود را به مقامات و اطلاعات آنها در حال دریافت آنها بیشتر احتمال دارد به گوش دادن زمانی که مقامات درخواست برای تغییر رفتار اجتماعی مانند فاصله, او گفت:.

“من فکر می کنم آن را به ارزش به این معنا است که مردم قدردانی و سزاوار شفافیت از مردم که آنها انتخاب و انتصاب است که کار برای آنها” فروتن گفت.کریسمس ،

متعادل با افشای حریم خصوصی

در حالی که مردم گرسنه است به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد موارد و نتایج در آریزونا وجود دارد حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن نگرانی به وزن هنگام افشای اطلاعات سلامت گفت: لیلا Barraza, یک استاد دانشگاه آریزونا مل و انید زاکرمن دانشکده بهداشت عمومی.

“وجود دارد قطعا ملاحظات به انتشار برخی از اطلاعات در صورت وجود هر گونه راه آن می توان به کسی که قابل شناسایی” Barraza گفت.

قوانین مانند بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون, دولت, محرمانه بودن قوانین و سیاست های داخلی ممکن است اعمال به چه اطلاعاتی را می توان منتشر شد و توسط چه کسی او گفت:.

هشت متحده ارائه شماره حفر کردن توسط کد پستی و یا شهرستان. در ایالت آریزونا در چند شهر و شهرستان و مقامات وزارت امور خارجه واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه درخواست دولت برای انتشار عمومی coronavirus داده ها به مقامات محلی و عمومی است. طرح دعوی در دادگاه خواسته است که “همه قبل از عمومی و غیر-اطلاعات شناسایی شخصی” منتشر خواهد شد مانند تعداد مثبت COVID-19 موارد و مرگ و میر توسط کد پستی و تاریخ.

حتی با کدهای پستی وجود دارد زمینه های مختلف را در نظر بگیرید: انتشار اطلاعات توسط کد پستی و در یک منطقه شهری ممکن است قابل شناسایی است اما در مناطق با کاهش جمعیت با کمتر از موارد, آن ممکن است Barraza گفت.

“فرد کد پستی ممکن است به نفع عمومی به دلیل آن را در حال حاضر گسترده” Barraza گفت.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook. رسیدن به خبرنگار آلیسون Steinbach از طریق ایمیل در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com و یا از طریق تلفن در 602-444-4282 یا او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im