آریزونا زندانها مدیر اجازه می دهد تا اصلاحات افسران برای استفاده غیر پزشکی ” ماسک در محل کار

آریزونا زندانها مدیر در حال حاضر اجازه می دهد تا اصلاح افسران به پوشیدن “غیر پزشکی” ماسک برای جلوگیری از انتقال COVID-19 با توجه به یک ایمیل داخلی مشترک با جمهوری آریزونا.

دیوید Shinn, مدیر وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره صادر راهنمایی جدید جمعه حدود یک هفته پس از لوئیس زندان ستوان ثبت whistleblower شکایت ادعا Shinn محروم بود ماموران از پوشیدن تجهیزات حفاظتی چرا که به اعتقاد او ماسک را “ترساندن زندانیان.”

“CDC (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری) خواهد بود صدور توصیه هایی برای مردم به پوشیدن لباس های غیر پزشکی ماسک … پس از ترک خانه برای جلوگیری از انتقال COVID-19 در حالی که انجام کسب و کار ضروری,” Shinn گفت: در ایمیل خود.

بخش “معرفی افراد پوشیدن اساسی پارچه یا پارچه ماسک است که می تواند شسته شده و یا مورد استفاده مجدد قرار” در پاسخ او گفت:.

جهت موثر بود بلافاصله با توجه به ایمیل. اما کارکنان را به طور خلاصه حذف ماسک برای شناسایی اهداف در هنگام ورود و خروج از زندان مجتمع.

کاران: ماموران مبارزه برای محافظت از خود

از جمعه آریزونا تا به حال حدود 1800 تایید موارد COVID-19 — به احتمال زیاد قابل توجه undercount داده شده تست در دسترس — و حداقل 41 مرگ و میر. مقامات دولت انتظار بیماری به اوج خود در اواخر این ماه و بستری شدن در بیمارستان به قله است.

کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر ایالات متحده هشدار داده اند ممکن است جدید شیوع کروناویروس در “ظرف پتری” محیط مانند زندان و زندانها پس از COVID-19 گسترش می تواند به سرعت در فضاهای محصور و در میان مردم با مشکلات بهداشتی مزمن.

آنها همراه با وکلای مدافع و عدالت-اصلاحات طرفداران استدلال کرده اند مهار تلاش در زندانها در حال حرکت بیش از حد به آرامی. آنها تحت فشار قرار دادند برای آزادی از غیر خشونت آمیز مجرم نزدیک شدن به پایان جملات خود را — چیزی آریزونا دولتی mlb قصد ندارد به انجام با توجه به سخنگوی خود را.

در ازای این اقدامات اصلاح افسران خواسته وزارت, شخصی, تجهیزات حفاظتی برای محافظت از خود و دیگران در حالی که در محل کار و در ماه گذشته با توجه به مارس 26 whistleblower شکایت سرهنگ علامت Hasz.

مقامات تبدیل آنها پایین Hasz گفت و توضیح داد که گسترده “PPE” و یا تجهیزات حفاظت فردی کمبود معنای آنها نیاز به اولویت بندی افراد بیمار و پزشکی حرفه ای. زمانی که افسران رو ماسک خود ناظران را متوقف و آنها را از پوشیدن آن هم شکایت می گوید.

“مدیر Shinn تایید کرد که او داده بود به منظور منع کارمندان از در آوردن و پوشیدن خود را PPE … چون او معتقد بود که نقاب افسران خواهد ترساندن زندانیان” Hasz نوشت.

Hasz هشدار داد که “در حالی که بقیه کشور است که در اجتماعی, فاصله, (اصلاحات) کارکنان به عنوان بخشی از کار خود را باید به تماس شخصی با صدها نفر از زندانیان به صورت روزانه است.”

پس از coronavirus وارد سیستم زندان نوشت و آن را به سرعت در میان زندانیان زندان کارکنان و خانواده های آنان است.

در حال تحول دستورالعمل

ماه گذشته زمانی که حکم دادگاه مجبور اصلاحات مقامات به طرح گام آنها برای جلوگیری از گسترش COVID-19 وزارت PPE روش های متمرکز بر روی افرادی که با تعامل آلوده و یا احتمالا آلوده زندانیان.

این روش را پیشنهاد نمی کنم استفاده گسترده از دنده محافظ.

“کارکنان به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (N-95, ماسک, چشم, سپر, لباس و دستکش) هنگامی که همراهی و یا حمل و نقل یا ورود به اتاق از یک فرد مظنون به COVID-19 عفونت” دستورالعمل گفت. “می دانیم که قطرات می تواند فعال باقی می ماند در سطوح و لباس برای چند ساعت.”

روز شنبه, اصلاحات, مقامات, منتشر “COVID-19 استراتژی مدیریت به روز رسانی” است که گفت: آژانس نمی خواهید به استفاده از تجهیزات حفاظتی “بی ارزش.”

“در این نقطه در گیر وضعیت ما همچنان به تمرکز بر روی ارائه علائم موثر است که در مدیریت این وضعیت به این نقطه” به روز رسانی گفت.

دو روز بعد Shinn صادر ارشاد توصیه اساسی ماسک و گفت: این امر “بیشتر کاهش پتانسیل قرار گرفتن در معرض انتقال کارکنان ما ارائه به اهل بیت جمعیت در حالی که ورود و خروج ما نهاد.”

در حالی که کارشناسان می گویند اساسی ماسک های کمی ارائه حفاظت از ویروس اگر شما آن را ندارید آنها می تواند کمک به محافظت از دیگران اگر شما آلوده شده است که می تواند کمک کند بدون علامت انتقال است.

Shinn تاکید کرد در ایمیل خود که مقامات خواهد “در ادامه به اولویت بندی ماسک های پزشکی برای بهداشت و درمان کارگران و کارکنان خود را در تماس مستقیم با افرادی که در نمایشگاه فعال شبه آنفولانزا و یا COVID-19 علائم است.”

رسیدن به خبرنگار در maria.polletta@arizonarepublic.com یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر