عدالت کیفری طرفداران و وکلا برای هزاران نفر از زندانیان در آریزونا زندان هستند و درخواست از آریزونا وزارت بهداشت خدمات به مداخله به مطمئن شوید که کارکنان و افرادی که زندانی هستند محافظت از COVID-19.

یک گروه متشکل از 11 سازمانها از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, زندان, دفتر حقوقی آمریکایی کمیته خدماتی دوستان و آریزونا وکیل مدافع جنایی, عدالت, با ارسال نامه ای برای سلامتی مدیر خدمات دکتر کارا مسیح در روز سه شنبه.

“خطر به زندگی ده ها هزار نفر از مردم در آریزونا زندانها و بهداشت عمومی آریزونا جوامع روشن است و خواستار اقدام فوری برای محافظت از کسانی که زندگی و کار در این مراکز و همچنین عموم” گروه نوشت.

هیچ گزارشی از COVID-19 گزارش شده در زندانها با توجه به این بخش است. این گروه اعلام کرد در روز سه شنبه که 44 زندانی که تا کنون آزمایش منفی و نتایج هشت آزمون در حال بررسی است.

دولت بارها و بارها حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات به آریزونا جمهوری و یا پاسخ به سوالات در مورد گزارش از اعضای هیات تست مثبت است.

آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره مواجه شده است و پیوسته انتقاد بیش از آن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

پس از وکلای زندانیان گفت: یک قاضی فدرال اداره نیست باید یک برنامه مشخص در محل برای پاسخگویی به این بیماری را اعلام کرد این امر می تواند به زندانیان رایگان و صابون waiving 4 $مراقبت های بهداشتی هزینه.

پس از خلاف کاران گفت: رژیم صهیونیستی است. mlb که کارکنان اجازه نداشتند به پوشیدن تجهیزات حفاظتی گروه دیوید Shinn هفته گذشته اعلام کرد کارکنان می تواند پوشیدن “غیر پزشکی ماسک.” در حال حاضر زندانیان در حال ساخت ماسک برای کارکنان.

‘پاسخ نمی دهد به اندازه کافی’

این گروه اظهار داشت: در آن نامه که شواهد از منابع و گزارش ها از رسانه ها نشان داده اند بخش “پاسخ نمی دهد به اندازه کافی به این بحران جدی است.”

وکیل برای زندانیان بازدید فلورانس تسهیلات در ماه های مارس و توصیف آن به عنوان “شرایط غیر بهداشتی” با توجه به نامه آنها فرستاده شده به تیموتی Bojanowski وکیل برای وزارت اصلاحات است.

وکلا اظهار داشت: در نامه خود به گروه است که آنها را دیدم “شلوغ کثیف unventilated خوابگاه چادر و Quonset کلبه مسکن سالمندان ضعیف مردان با شرایط بهداشتی مزمن و چند معلول” در هنگام بازدید از فلورانس زندان است.

Quonset کلبه های سبک وزن هستند, نیم دایره سازه های فولادی.

این بخش اجازه می دهد زندانیان به استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با استناد به امکان سوء استفاده و آتش-تنظیم خطرات.

این بخش کاهش در خارج از سایت کار خدمه اما اجازه گروهی از زندانیان زن در Hickman خانواده مزارع به ادامه کار در جهت کمک به تامین مواد غذایی در دولت است.

در آن نامه ای به مسیح این گروه اظهار داشت: وزارت اصلاحات است نه به طور مداوم و به طور کامل اجرای توصیه ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این بخش است که ارائه اطلاعات جامع به صورت منظم به افرادی که زندانی هستند و خانواده و عمومی و یا حتی به دولت و مقامات منتخب” گروه نوشت.

کارولین Isaacs, مدیر برنامه برای دوستان آمریکایی خدمات کمیته آریزونا گفت: جمهوری اسلامی که دولت مسئولیت را به اهلش.

“آنها به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی وابسته به ایالت آریزونا و ما در حال شکست آنها,” او گفت:.

دنده محافظ برای کارکنان

در ماه مارس یک whistleblower ادعا Shinn شد و نه اجازه می دهد کارکنان به پوشیدن ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی به دلیل آن ممکن است ترساندن زندانیان.

“درک می کنم که در حالی که بقیه کشور است که در اجتماعی, فاصله, (اصلاحات) کارکنان به عنوان بخشی از کار خود را باید به تماس شخصی با صدها نفر از زندانیان روزانه” لوئیس زندان سرهنگ علامت Hasz نوشت: در مارس 26, شکایت خطاب به Ducey و مسیح است.

یکی صدای مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به آدرس نگرانی از اصلاحات افسران در یک نظرسنجی که تنها 7 درصد از افسران اعتقاد خود امکانات بسیار مجهز که مسئولیت رسیدگی به COVID-19 بیماری همه گیر.

افسران گفت: در بررسی این سه چیز قرار دادن آنها در بیشترین خطر در مرکز خود بودند عدم فعال, تست ارتباطات ضعیف و عدم دنده محافظ.

این گروه اعلام کرد که روز سه شنبه زندانیان شاغل در آریزونا تادیبی صنایع در پریویل داگلاس و فلورانس مجتمع های در حال ساخت به اندازه کافی صورت ماسک بنابراین کارکنان باید هر دو.

“این عهد به ما تاثیر ACI برنامه های ارائه و سهم ما اهل بیت جمعیت باعث می شود در این زمان نیاز” Shinn در بیانیه ای گفت.

تا کنون بیش از 8000 ماسک ساخته شده اند. با توجه به گزارش های جمهوری نزدیک به 2000 زندانیان نگه داشتن شغل از طریق آریزونا تادیبی صنایع و شروع پرداخت برای کسانی که شغل محدوده از $0.10 دلار 0.23 هر ساعت.

Isaacs گفت: جمهوری اسلامی که اعلام اخیر توسط گروه برجسته که از آن شده است به طور کامل پیاده سازی CDC دستورالعمل.

“حتی نگهبانان را باید این ماسک اگر آن را برای برخی از خبرچین. نمایندگان اتحادیه ها در خارج وجود دارد فریاد و جیغ و دفاع از رفاه خود را,” او گفت: جمهوری. “متاسفانه تشکلات مردم ندارد و این نوع از آژانس است.”

Isaacs گفت: آن تلخ است تفسیر در سیستم عدالت کیفری است که در برخی از زندگی ها به عنوان با ارزش تر از دیگران است.

در یک کمیته خدماتی دوستان آمریکایی ” آریزونا بررسی 64 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که دریافت کرد کمی به هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه اداره پرداختن به COVID-19 در زندان عزیزان خود را در است.

سوالی در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی در آریزونا زندان ، رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de