شایعات و اتهامات را پرواز گذشته چند روز که آریزونا زندان شد فروش کاغذ توالت به معنای برای زندانیان به کارکنان به عنوان قفسه های فروشگاه در سراسر کشور و ملت خالی است.

KJZZ روز جمعه اعلام کرد که Facebook پست در یک گروه خصوصی برای آریزونا اصلاح افسران گفت: وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره فروش, زندان, کاغذ توالت به کارکنان در هزینه.

اما جودی کین یک سخنگوی این گروه گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که کاغذ توالت خریداری شده توسط کارکنان بود و نه از عرضه برای زندانیان.

“کاغذ توالت خریداری شده و تعیین شده برای اهل بیت استفاده نمی شود و هرگز شده است به فروش می رسد به ADCRR کارکنان” کین گفت. “کاغذ توالت فروخته شده به ADCRR کارکنان خریداری شد به طور انحصاری با پول از لوئیس زندان کارمند صندوق کارکنان پس از بیان یک نیاز مبرم.”

کاغذ توالت خریداری شده از طریق کمک های مالی

با توجه به KJZZ کارکنان قادر به خرید کاغذ توالت برای $38.66 برای 96 رول.

کین گفت: کارکنان در حال کار ساعت های طولانی با توجه به این وزارت تلاش برای پاسخ به کروناویروس که برگ های آنها را با زمان کمی برای خرید مایحتاج خود و خانواده خود را.

در طول سال, کارکنان, کمک به جمع آوری پول برای لوئیس کارمند صندوق کوچک از طریق جمع آوری اعانه با توجه به کین. او گفت: پول از این صندوق استفاده شد به منظور جدا از کاغذ توالت از وزارت تمیز کردن عرضه فروشنده Waxie.

سپس اعضای هیات قادر به خرید محصول در هزینه از آن منظور است.

“فروش کاغذ توالت در Lewis زندان قطع شده است و هرگز قطع و یا کاهش عرضه کاغذ توالت خریداری شده و تعیین شده برای اهل بیت است که در آن باقی مانده است فراوان” کین گفت.

حفاظت از زندانیان از coronavirus

بخش نقد دریافت کرده است در هفته های اخیر بیش از چگونه آن را برنامه ای برای مقابله با پیشگیری و پاسخ به کوروناویروس.

وکلای مدافع زندانیان درخواست یک قاضی فدرال نیروی این اداره به اطلاع دادگاه چگونه آن را برنامه ریزی شده به آدرس این بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه بخش گفت: یک قاضی فدرال در دادگاه اسناد و چگونه آن را در حال کار با آن, بهداشت و درمان, پیمانکار, Centurion. این بخش گزارش نشده است هر گونه موارد از coronavirus در این زمان.

رایگان صابون دست ارائه خواهد شد به زندانیان و زندانیان با شبه آنفولانزا یا سرماخوردگی symtoms می توانید به دنبال مراقبت های بهداشتی درمان بدون پرداخت معمول 4 دلار هزینه.

این نگهبانان در هر مرکز خواهد بود و در ارتباط مستمر با رهبری در دسترس بودن آیتم های خاص مانند حوله کاغذی, صابون, بهداشت و تمیز کردن محصولات با توجه به سند دادگاه.

افکار در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی در آریزونا زندان? رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de