آریزونا یکی از چهار ایالت میزبانی دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه. دیگران فلوریدا و ایلینوی و اوهایو.

پیدا کردن به روز رسانی در طول روز در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتخابات و نامزدها. نظر سنجی در 7 p. m. و نتایج انتظار می رود در مدت کوتاهی پس از 8 p. m.

10:30 a. m.: ‘رای گیری یک دلیل خوب به ترک خانه’

هیچ خط T. G. بر مدرسه ابتدایی در جنوب ققنوس.

آنا Estrada, 20 بود یکی از چند رای دهندگان که scurried به خالی ساختمان مدرسه به بازیگران رای خود در روز سه شنبه. او ساخته شده آن را یک اولویت برای رای با وجود coronavirus نگرانی.

“من به فکر آینده” استرادا گفت. “من هنوز در حال محتاط اما اگر شما نمی آیند و رای است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد چه اتفاقی می افتد با کروناویروس در آینده است.”

Estrada که توصیف خودش را به عنوان یک دانشجو از یک هیسپانیک خانواده گفت: او رای دادند بهداشت ، برنی ساندرز.

“آن را در بهترین برای من,” او گفت:.

تریسی Challis, 55 نیز متوقف شد صبح روز سه شنبه. او رای دادند سابق معاون رئیس جمهور بایدن. او اولین انتخاب, اما او بهترین گزینه بود پس از نامزدها بود “رها مثل مگس.”

Challis گفت که او را به ضعف سيستم ايمنی شده است و ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است به تازگی.

“رای گیری یک دلیل خوب به ترک خانه” Challis گفت.

9:30 صبح: رای دهندگان مجهز به ضد عفونی کننده دست, مرطوب دستمال مرطوب

یک جریان ثابت از مردم trickled در داخل و خارج از جنوب کوه مرکز ارتباطات نزدیکی خیابان دوم و آلتا ویستا جاده ها در روز سه شنبه.

اندرو Romo, 54, گفت که او نگران نیست در مورد شیوع کروناویروس.

“من قصد ندارم به ترس از وحشت و یا هر چیزی شبیه به آن. من فقط نمی خواهید به اجازه دهید آن را به من,” او گفت:. “(من قصد دارم به رفتن در مورد زندگی من است.”

Romo پشتیبانی بایدن گفت که او معتقد است که او می تواند “انجام یک کار بهتر از آنچه در حال حاضر است.”

هر چند او گفت که او خواهد بود خوب با یک زن معاون رئیس جمهور Romo گفت: این مهم به انجام هر کاری که تضمین دموکراتیک بلیط می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Romo با اشاره به رای گیری در محل ساکت تر بود در روز سه شنبه نسبت به گذشته. اما او آن را باور نمی شد از آنجا که از virus.

“فقط به خاطر من احساس می کنم که مردم می خواستند به جلو در این و رای دادن به نامزد حزب دموکرات – که آن را” او گفت:.

Romo گفت: حمایت از او ساندرز اگر او را نامزد.

Lorenzo De La Cruz, 70, نیز رای دادند بایدن. او همچنین دوست دارد ساندرز اما او معتقد است بایدن تر است electable.

“من می ترسم از (ساندرز’) سیاست و یا مسائل که او نمی خواهد بیش از رفتن به خوبی با عموم مردم و من از آنها بدم میاید برای دیدن برگ برنده برنده” او گفت:.

د لا کروز به ارمغان آورد یک دست پاک کردن با او را به استفاده از قبل و بعد از رای گیری گفت که او نگران این ویروس به دلیل او را بخشی از یک جمعیت آسیب پذیر.

او و همسرش اجرای اصلی Burrito شرکت در Ahwatukee و گفت: شیوع بیماری تاثیر منفی بر کسب و کار خود را. آنها بوده ام در خانه ماندن به تازگی, اما می خواستم مطمئن شوید که آنها شدم و رای دادند.

او امیدوار است که دیگران به دنبال کت و شلوار.

“اساسا ما نیاز به خارج وجود دارد, همه نیاز به خارج وجود دارد و رای” او گفت:. “ما نیاز به یک رئیس جمهور جدید,” او گفت:.

Arquetta Davis, 56, نیز رای دادند بایدن. او گفت که او باور ندارد ساندرز است که “مناسب” برای ولی امر از او حمایت او از نامزدی.

دیویس گفت که او به طور کلی نگران شیوع ویروس. او را ضد عفونی کننده دست با استفاده از قبل و بعد از رای گیری.

“من فقط آینده اولیه قبل از این جمعیت رو در اینجا,” او گفت:. “من هیچ جمعیت در اینجا, بنابراین من لازم نیست که هر چیزی برای نگرانی در مورد.”

– BrieAnna فرانک

9 صبح: برخی از نظرسنجی کارگران گزارش جریان ثابت از رای دهندگان

دارل اسمیت معاون ثبت و نظرسنجی بازرس گفت: نظرسنجی کارگران تا به حال دیده می شود یک جریان ثابت از رای دهندگان در کوئین کریک Unified School District رای مرکز چندلر ارتفاعات جاده ها در صبح روز سه شنبه.

حدود 20 نفر رای دادند در فرد و دیگر 20 یا بیشتر کاهش یافته است رای گیری در دو ساعت اول پس از مرکز افتتاح شد, او گفت:.

اگر آن را کمی کندتر از حد معمول او امیدوار است آن را انتخاب کنید تا بعد از آن در بعد از ظهر.

ملکه کریک ساکن رابرت لایحه متوقف شده در مرکز و در راه او به کار می کنند در مدت کوتاهی پس از ساعت 8 صبح به بازیگران یک رای. او تا به حال هیچ نگرانی در مورد رای گیری در فرد و گفت: کارکنان گرفته بود احتیاطی و مطابق با اصول بهداشتی ماشین آلات.

لایحه ای که گفت این بود که او برای اولین بار زمان رای گیری در یک دموکرات ریاست جمهوری اولویت انتخابات بعد از تعویض احزاب سه سال پیش گفت: آن حیاتی به رای روز سه شنبه.

“من احساس می کنم این انتخابات یکی از مهم ترین در زندگی من,” او گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و آنچه که قرار بود در سطح فدرال بود و یکی از دلایلی که چرا او روشن باشد ،

لایحه رای دادند بایدن در آستانه انتخابات است. او گفت: بایدن تجربه بیشتر دلسوز به رای دهندگان و جلب حمایت بیشتر از میانه.

او گفت: ترس اگر ساندرز برنده نامزدی است که جمهوری خواهان رنگ او را به عنوان یک سوسیالیست و که خاموش کردن رای دهندگان هر چند او گفت که حمایت از هر کسی که این نامزد احتمالی.

به عنوان معاون رئیس جمهور لایحه گفت: “100%” آیا حمایت از یک زن و گفت: کالیفرنیا سن. کامالا هریس و یا ctq خواهد بود در حال اجرا ميباشد.

— Paulina Pineda

ساعت 8 صبح: رای دهندگان در قطره با وجود coronavirus نگرانی

آهسته قطره ای از رای دهندگان متوقف شده توسط Maricopa County ضبط در مسا صبح روز سه شنبه به رها کردن برگه های رای و رای دادن قبل از کار.

مسا ساکن جولی بوستون گفت که او می خواست به ورزش او حق رای با وجود افزایش نگرانی ها در مورد کوروناویروس.

“این یک افتخار است که به رای من نمی تصویب آن را,” او اضافه شده است که رای گیری مرکز تا به حال ضد عفونی کننده دست ایستگاه و او احساس “کاملا امن است.”

بوستون گفت که او رای دادند ایالت ورمونت برنی ساندرز به ارسال پیام که کشور نیاز به “تغییر واقعی” با وجود خودش با توجه به متوسط بیشتر از Sanders.

ساندرز می تواند در مراقبت های بهداشتی و مسائل مربوط به تغییر آب و هوا, او گفت:. اما او انتظار ندارد او را به نفع خود و برنامه ریزی برای حمایت احتمالی دموکرات نامزد.

بوستون را در حمایت از یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور و گفت: مینه سوتا بهداشت ، ctq بزرگ را نامزد زیرا او قادر خواهد بود برای جلب حمایت از وسط جاده رای دهندگان.

Tim Hall of Gilbert, متوقف شد, و توسط رای مرکز در راه خود را به مسا قانون ،

سالن رای دادند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن چرا که او دارای تجربه است و به احتمال زیاد نامزد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, او گفت:.

او گفت: ساندرز است که “بیش از حد وجود دارد خارج وجود دارد” اما او به حمایت از او اگر او بودند احتمالی نامزد.

“من می خواهم به رای دادن برای کسی که مراقبت در مورد افراد دیگر که شفقت و که منجر به عنوان مثال” سالن بعدا اضافه شده است.

مانند بوستون سالن گفت: Klobuchar را خوب معاون رئیس جمهور از آنجا که او می تواند کمک به حمل رای بیشتر و جذاب تر خواهد بود به متوسط رای دهندگان از الیزابت وارن سناتور..

هیچ خط در ارتش رستگاری ققنوس ارگ در نزدیکی خیابان سوم و Fillmore Street زمانی که جف واکر 48 آمد به رای Sanders.

او در اوایل به دلیل صف های طولانی او تحمل در طول سال 2016 اولیه در همان محل.

نگرانی در مورد جدید کروناویروس که باعث شد بسیاری از مقامات به اصرار به ماندن در خانه تا آنجا که امکان پذیر نیست به خصوص فاز واکر.

“من نگران هستم در مورد ویروس و من فقط فکر می کنم اگر همه در مورد آن هوشمند شما را به تمام اقدامات احتیاطی شما می توانید” او گفت:.

جیک Bartelds, 27 گفت: Arizona Republic او نیست و او در اوایل رای گیری در, اما هنوز هم احساس موظف به رای دادن با وجود شیوع کروناویروس که او گفت: او را می سازد “تا حدودی نگران است.”

“همیشه وجود دارد شانس شما می توانید آن را دریافت کنید که نوع نگرانی اما من سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن من حدس می زنم,” او گفت:.

Bartelds نیز رای دادند ساندرز گفته او “تنها کسی است که به آنچه کشور نیاز به حرکت رو به جلو را به قرن 21 است.”

او می خواهد یک معاون ریاست جمهوری انتخاب شود کسی که در خط با ساندرز’ اهداف و پشتیبانی از سوسیالیسم دموکراتیک بود. او معتقد است Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-نیویورک خواهد بود “انتخاب بزرگ” برای معاون رئیس جمهور.

— Paulina Pineda و BrieAnna فرانک

7:30 صبح: آنچه در خطر است امروز ؟

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سنگین است مورد علاقه به شکست بهداشت ، برنی ساندرز در ایالت آریزونا و همچنین در فلوریدا و ایلینوی و اوهایو که همه پایان رای گیری روز سه شنبه.

ساندرز ممکن است پیدا کردن آن سخت تر از ادامه مبارزات انتخاباتی خود اگر آریزونا و کشورهای دیگر ارائه بسیاری از نمایندگان به مجلس.

ساندرز که بازدید ققنوس در اوایل این ماه است که به شمارش در دولت قابل توجه لاتین جمعیت برای ارائه یک افزایش برای او اما در رای گیری های اخیر نشان می دهد او همچنان به خوبی پشت در اینجا.

— Ronald J. هانسن

7 صبح: چه نوع ID باید من را با من ؟

رای دهندگان نیاز به یک فرم از شناسایی به پای صندوق های رای. عکس زیر شناسه پذیرفته شده:

  • معتبر آریزونا گواهینامه رانندگی.
  • معتبر آریزونا غیر عامل ID مجوز.
  • قبیله ای ثبت نام کارت یا شکل دیگری از قبایل ID.
  • معتبر ایالات متحده فدرال و دولت ایالتی یا محلی صادر ID.

اگر شما یکی از این اشکال ID شما نیاز به دو اشکال دیگر از ID. این می تواند شامل یک بیانیه بانک ابزار لایحه در نام خود آریزونا خودرو, ثبت نام مالیات بر ملک بیانیه در نام خود را در میان گزینه های دیگر.

— جسیکا Boehm

6 صبح: نظر سنجی باز

آریزونا دموکرات ها را در رأی گیری امروز در دولت اولیه فنی شناخته شده به عنوان ریاست جمهوری اولویت انتخابات با وجود نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

انتخابات باز خواهد بود از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر زمانی که شما در خط 7 p. m. شما قادر خواهد بود برای رای دادن.

اگر شما دریافت رای خود را توسط پست الکترونیکی و از طریق پست آن را خیلی دیر است برای بازگشت آن از طریق پست.

در عوض, Maricopa County ساکنان باید رها کردن خود را به اتمام رای گیری مهر و موم شده در داخل و سبز و امضا پاکت — در هر یک از شهرستان 151 رای گیری مکان. شما نمی خواهد که به صبر در خط. باید وجود داشته باشد یک جعبه در نزدیکی ورودی از رای گیری محل که در آن شما می توانید خود را رها انتخابات.

تنها ثبت نام دموکرات ها می توانند رای بدهند.

شهرستان های انتخاباتی دست و پنجه نرم چگونه به بهترین خدمت به رای دهندگان در حالی که غذای بهداشت عمومی مشاوره در مورد “اجتماعی فاصله” و غیر ضروری جمعیت.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد برخی از آخرین تغییرات دقیقه به رای گیری مکان.

شهرستان بسته 80 حوزه های رأی گیری و ساخته شده باقی مانده 151 رای گیری مکان “رای مراکز” — که در آن رای دهندگان می توانند رای در هر مکان نه فقط یکی در محله خود را.

شما می توانید بررسی خود را در ثبت نام رای دهندگان و واجد شرایط بودن در اینجا. آن را خیلی دیر به تغییر خود را از وابستگی حزب به رای دادن در این انتخابات هستند.

پیدا کردن لیست کامل از مکان های رای گیری در Maricopa County انتخابات بخش سایت تماس بگیرید و یا 602-506-1511.

— جسیکا Boehm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de