ققنوس-منطقه داروساز اهدا بیش از 200 بطری های ساخته شده-از-ابتدا ضد عفونی کننده دست به پیوریا پلیس و آتش بخش به عنوان یک تشکر از شما برای کار خود را در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

ضد عفونی کننده دست مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی, سخت است برای پیدا کردن و بسیاری از خرده فروشان در حال محدود کردن مشتریان به یک بطری در هر. داروساز کوین بورگ رو به کار به عنوان به زودی به عنوان سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی به داروخانه OK را خود به خود ضد عفونی کننده دست.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم که هدایت بیرون آمده بودم: “این چیزی است که ما را به انجام” گفت: Borg, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پیوریا مبتنی بر پاتر خانه داروساز است.

ساخت ضد عفونی کننده دست از ابتدا

Potter’s House در پئوریا یک ترکیب داروخانه معنی آن ارائه می دهد سفارشی مواد مخدر است که کارکنان می توانند مخلوط در سایت.

“شما ببینید, عکس های قدیمی از داروسازان مخلوط کردن همه چیز را در آزمایشگاه — که به معنای واقعی کلمه آنچه ما در اینجا انجام می دهد” بورگ گفت.

کارکنان در حال حاضر دانش و تجهیزات آن نیاز به ضد عفونی کننده دست. اما حتی با 50 کارمند پاتر خانه داروساز ندارد قدرت تولید به صورت انبوه تولید کند. و گرفتن برخی از مواد آنها نیاز دارید — مانند بطری برای قرار دادن ضد عفونی کننده دست در مشکل است به عنوان تولید کنندگان اجرا پایین در کسانی که بیش از حد.

“ما نه زیادی بزرگ تولید کننده است که می تواند هزاران و هزاران و هزاران بطری روزانه” بورگ گفت. “ما می توانیم 100 بطری یک روز شاید 200. که به سرعت می رود.”

پیوریا شهردار کتی Carlat در بیانیه ای تشکر بورگ و potter’s House برای کمک مالی و گفت: داروخانه ها مدت طولانی است که شناخته شده برای “ابتکاری دولت از هنر راه حل است.”

“این کمک مالی سخاوتمندانه است یک راه بیشتر آنها با استفاده از مهارت های خود را به انجام خوبی در عمدی راه” Carlat گفت. “من سپاسگزار است که در شرایط دشوار آنها فکر اول از چگونه آنها می تواند به نفع دیگران است. پیوریا است به مکانی بهتر برای حمایت خود را.”

داروخانه فروش ضد عفونی کننده دست بطری های عمومی به ازای هر مشتری در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Potter’s House عطار است که در 21585 N. 77 سالگی Ave. مجموعه 1500.

از اولین پاسخ رو coronavirus

اولین پاسخ دهندگان اغلب آنهایی که اولین بار برای آمدن به تماس با یک فرد جدید کروناویروس.

اعضای Scottsdale آتش خدمه در ماه مارس تا به حال به قرنطینه پس از کمک به یک مرد که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

اولین پاسخ دهندگان در مترو ققنوس دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

دستورالعمل توصیه می کنند که 911 کنندگان درخواست تماس گیرنده در صورتی که پتانسیل coronavirus علائم; تب و سرفه و یا علائم تنفسی. اگر آنها dispatchers دستور به:

  • توصیه تماس گیرنده از تماس با بیماران تا زمانی که اولین پاسخ دهندگان می رسند.
  • هشدار به همه اولین پاسخ دهندگان به علائم بیمار.
  • توصیه اول پاسخ به پوشیدن پزشکی ماسک و دستکش و روپوش و حفاظت از چشم.

از کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به تجهیزات

کارکنان مراقبت های بهداشتی در آریزونا را گزارش کرده اند و استفاده مجدد از سهمیه بندی ماسک محافظ.

در سراسر کشور کارکنان مراقبت های بهداشتی را دریافت محموله از دولت فدرال است. اما برخی از شرکت ها مانند بنر سلامت هنوز هم به دنبال کمک های مالی برای چیزهایی مانند ماسک و دستمال مرطوب ضد عفونی و غیر دستکش.

کمک های مالی را می توان در 2100 W. 14 سنت, ساختمان, T3 در تمپه در روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر کمکهای مالی را به, بنر, بهداشت, آریزونا بیمارستان ها و مراکز درمانی.

‘ضربه به صفحه اصلی برای من”

بورگ می خواستم مطمئن شوید که اولین پاسخ دهندگان دریافت رایگان ضد عفونی کننده دست. او برادر کوچکتر یک گلندیل آتش نشان در ذهن داشته باشیم هنگامی که او فرستاده پیوریا شهردار کتی Carlat و ارائه 200 بطری.

“این نوع از ضربه به صفحه اصلی برای من چون برادر کوچکتر من است گلندیل آتش نشان است. ما در خط مقدم و آنها در خط مقدم” بورگ گفت. “من احساس آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im