یک وکیل برای آریزونا عمومی ایمنی پرسنل بازنشستگی سیستم هشدارهای صادر شده در سال 2018 که امانت را Buividas ممکن است درگیر در “غیر اخلاقی” رفتار در طول مکالمات با سرمایه گذاری حرفه ای بر اساس یک یادداشت نوشت که به دست آمده توسط Arizona Republic.

“اگر هیچ چیز دیگری, آقای Buividas مواجه است درک موضوع” وکیل نوشت: بیش از درخواست و اظهارات “دیگران ممکن است آن را به عنوان غیر اخلاقی است.”

اما او اضافه کرد: اگر Buividas اعتقاد یک اخلاق شکایت می تواند در حال حاضر پرونده او “ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن استعفا از هیئت امنا.”

این یادداشت نوشته شده توسط Thomas A. Hickey III می کند جزئیات نظرات Buividas ساخته شده که Hickey گفت: منتقل شد به او از طریق سرمایه گذاری حرفه ای در یک کنفرانس در ماه مه سال 2018 است. که در سال PSPRS سوابق نشان می دهد Buividas تا به حال به طور منظم سفر خارج از کشور به نمایندگی از بازنشستگی سیستم در سرمایه گذاری ها ،

Hickey در جلسات حضوری هر دو با Buividas و با مقامات بالا در صندوق بازنشستگی بیش از یک سال قبل از Buividas محروم شد از موقعیت خود به عنوان رئیس هیئت امنا بیش از مسائل دیگر است.

جمهوری گزارش داد که Buividas یک ققنوس افسر پلیس و معاون رئیس مایک Scheidt یک تمپه آتش نشان تا به حال نشان داده بازنشستگی کارکنان — که کار آنها قرار بود برای نظارت در معاملات املاک و مستغلات است که مشبک آنها هزاران دلار در کمیسیون.

Hickey مستقر در بوستون کاهش یافته است به نظر خود 2018 یادداشت با استناد به وکیل مشتری امتیاز.

Buividas در یک بیانیه صادر پنجشنبه هرگونه تخلف است. هر چند او دیگر رئیس او همچنان خود را در منصوب صندلی در هیئت مدیره است که نظارت 10 میلیارد دلار صندوق بازنشستگی برای آریزونا پلیس و آتش نشان و قضات است.

“من به صحبت کرد آقای هیکی (Hickey) پس از ارسال نامه خود دو سال پیش. ما در مورد مسئولیت امانتی و دستورالعمل های اخلاقی. بعد همه امنا دریافت آموزش های اضافی” Buividas در بیانیه ای گفت:. “من هیچ کار اشتباهی دو سال پیش و من انجام داده ام هیچ مشکلی در هر نقطه در طول زمان من در هیئت مدیره. این مسائل بررسی شده اند به طور کامل چند بار. آن مشخص شده است من هیچ مشکلی در هر نقطه است.”

یک 2018 کنفرانس

Hickey را یادداشت می گذارد از یک دنباله ای از رویدادها و خلاصه جلسات که در آن او هشدار داد Buividas و صحبت با PSPRS انطباق افسر تیموتی جکسون, مدیر, Jared Smout و رئیس برایان توبین در حال حاضر بازنشسته Phoenix Fire Department دستیار ارشد.

Hickey نوشت که در ماه مه سال 2018 او با حضور در یک کنفرانس در کالیفرنیا برای بازنشستگی کارکنان و مشاوران سرمایه گذاری. در این کنفرانس چندین مشتری حرفه ای روابط نزدیک Hickey و خواسته برای “یک لحظه آرام به صحبت در مورد آقای Buividas.”

به نظر نمی رسد که Buividas بود در کالیفرنیا کنفرانس, اما پیش از این سفر به نیویورک و تگزاس به نمایندگی PSPRS در مالی, همایش, سوابق نشان می دهد.

مشتری روابط حرفه ای گفت: Hickey که Buividas بود “نظرات که ممکن است مشکل ساز برای AZPSPRS به عنوان به خوبی به عنوان او را شخصا.”

Hickey را یادداشت می گوید: در ژوئن 1, او در صحبت با Smout و جکسون به نقد و بررسی نظرات از این کنفرانس است. Hickey جریان توبین بعد که بعد از ظهر این یادداشت می گوید.

با توجه به Hickey را یادداشت وکیل ملاقات با Buividas در ژوئن 12.

Hickey نوشت که او با بررسی Buividas مواد آموزشی “به خصوص در رابطه با نامناسب, وعده های غذایی, بلیط هواپیما و دیگر مبادلات بین مدیران سرمایه گذاری و/یا کارکنان ارشد و امنا که منجر به محکومیت های کیفری, از دست دادن مزایای بازنشستگی و جریمه.”

Hickey افزود: “برای برخی از این دلیل کلمات خود را و/یا اقداماتی هستند که تفسیر بسیار ماهر چاشنی روابط مشتری حرفه ای (چند تا از آنها سابق امنا از سیستم های دیگر) به عنوان نامناسب است.”

Hickey پس از آن ملاقات دوباره با Smout و جکسون و صحبت به توبین توسط تلفن.

Hickey نوشت که او به این نتیجه رسیدند بازنشستگی گرفته بود گام های مناسب است.

“پس از PSPRS ندارد شناخت واقعی از هر اخلاقی یا کیفری نقض آن را تحت هیچ مثبت تعهد به اطلاع دولت دادستان کل” Hickey نوشت. او در توصیف این اطلاعات را به او ارائه شده در این کنفرانس به عنوان “انتقال یک هشدار در امیدوار است که یک مشکل بالقوه(ص) می تواند جلوگیری شود.”

Buividas این یادداشت می گوید: “به نظر می رسد کاملا صادقانه که او نیاز به حل یک مشکل است.”

توبین که در سمت چپ PSPRS هیئت مدیره در پایان سال 2018 گفت: جمهوری اسلامی که Hickey را یادداشت موجود خاص اتهامات تخلف است.

“آن را نمی متهم امانت شکستن قانون و یا ارتکاب اخلاقی نقض شده است. حتی پس ما آن را در زمان به طور جدی و به کار گرفته شده آن را در صندلی هیئت مدیره و مدیریت سطح همراه با متخصص در مسئولیت امانتی نوشت که این نامه” توبین گفت.

توبین کاهش یافته است می گویند اگر این یادداشت به اشتراک گذاشته شده با دیگر اعضای هیئت امنا.

اما توبین گفت: پس از دریافت این یادداشت PSPRS به همه امنا آموزش بیشتر.

“ما در زمان مناسب مراحل” توبین گفت.

Smout که اخراج شد در ماه ژوئیه سال 2019 پس از اعتراف به اذیت و آزار جنسی یک کارمند کاهش یافته است به نظر. جکسون کاهش یافته است به نظر.

نزدیک به دو سال پس از آن نوشته شده بود Hickey را یادداشت پدید آمده است و تبدیل به یکی از مسائل مختلف مربوط به Buividas که ویژه PSPRS حکومت کمیته بررسی اجرایی جلسه و یا مکالمات خصوصی در ماه فوریه است.

که کمیته تشکیل شد به بررسی مسائل کشف شده توسط جمهوری و همچنین دیگر مطرح شده توسط PSPRS کارکنان با توجه به هری Papp یک متولی که منجر به کمیته.

Papp که بیش از سه دهه تجربه سرمایه گذاری گفت: روز شنبه این مسئله به کار گرفته شد مناسب دو سال پیش و وجود دارد بدون نیاز به اضافی را نقد کنید.

Papp ساخته شده نظر خود را پس از امنا آگاه شد که جمهوری تا به حال به دست آمده از این یادداشت.

“ما فکر می کنم این بسته موضوع” Papp گفت.

پس از جمهوری تماس PSPRS مقامات برای تایید صحت این یادداشت وکیل Kevin O ‘ Malley که نشان دهنده صندوق بازنشستگی مدیره با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری آمریکا درخواست کرد که جمهوری نیست و انتشار اطلاعات در مورد این یادداشت.

اومالی یک شریک در Gallagher & کندی گفت: سند پوشیده شده بود توسط وکیل مشتری امتیاز مورد بحث در اجرایی جلسه و به افشای موضوع. او اظهار داشت PSPRS تا به حال دو بار کاهش یافته است به انتشار این یادداشت به این جمهوری از طریق یک درخواست سوابق.

اومالی با ارسال نامه ای در جهت Papp با توجه به PSPRS سخنگوی مسیحی پالمر.

دیگر اتهامات

جمهوری قبلا گزارش شده است که Buvidas کار کرده بود با Scheidt در سال 2018 و 2019 به نمایندگی PSPRS کارکنان در معاملات املاک و مستغلات است که مشبک آنها هزاران دلار در کمیسیون. یکی از این کارکنان شد Smout که کار به عنوان PSPRS شد مدیر نظارت Scheidt, Buividas و دیگر اعضای نه فرد مدیره.

این Hickey یادداشت فرستاده شد به PSPRS بین معاملات املاک و مستغلات است که Buividas و Scheidt را فاش نمی کند به همکار PSPRS امنا.

به طور جداگانه Buividas, Scheidt و Smout وارده حداقل $58,000 در سفر, سرگرمی و غذا هزینه در حالی که به نمایندگی از PSPRS در سال 2018 و 2019. Buividas وارده بیش از 25 ، 000 $در هزینه های سوابق نشان می دهد.

یازده سایر اعضای هیئت مدیره خدمت کرده اند در زمان های مختلف پس از ژانویه 2018. آنها دچار یک ترکیب $6,175 در هزینه در حالی که پنج کنونی و سابق و اعضای هیئت مدیره متحمل هیچ هزینه.

Buividas و Scheidt واگذار نقش خود را به عنوان PSPRS رئیس و نایب رئیس به ترتیب در ماه ژانویه پس از جمهوری اسلامی گزارش.

گروهی از بازنشسته ققنوس افسران پلیس 780-عضو بنیاد بازنشسته و افسران پلیس نامیده اند Buividas و Scheidt به استعفا.

املاک و مستغلات معاملات نیز بخشی از PSPRS حکومت کمیته تحقیق و تفحص که در بر داشت Buividas و Scheidt شکست هیچ قانون و نه PSPRS دستورالعمل. با این حال آژانس در حال بررسی سیاست های خود برای جلوگیری از “هر ممکن است ظاهر درگیری” با توجه به نامه ای برنامه ریزی شده به آن ارسال شود به PSPRS اعضا و ارائه شده به جمهوری.

Buividas یک ققنوس افسر پلیس برای 16 سال پیوست PSPRS هیئت مدیره در نوامبر 2016. او معاون رئیس زیر ماه بعد از اینکه به طور فعال درگیر در بازنشستگی و مسائل مربوط به این شهر است.

امنا منصوب شده توسط فرماندار و قانونی رهبران.

Buividas منصوب شد PSPRS توسط هیئت مدیره پس از آن — آریزونا در سنای جمهور اندی Biggs که در حال حاضر یک کنگره. دفتر خود پاسخ داده است به چندین درخواست برای اظهار نظر در Buividas.

یک نکته در تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im