آریزونا PBS پخش های آموزشی نشان می دهد که برای دولت پیش دبستانی از طریق 12th درجه از دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل هستند.

رژیم صهیونیستی. mlb دستور داد تمام آریزونا مدارس به نزدیک تا آوریل 10, اما ممکن است مدارس می تواند بسته ها تا پایان سال تحصیلی. دولت نمایندگان مجلس با تصویب قانون برنامه ریزی برای تمدید بسته شدن.

این قانون در انتظار یک امضا از فرماندار مقرر مناطق و مدارس به منظور توسعه “فرصت های آموزشی” خارج از کلاس های حضوری. بسیاری از مناطق و منشور در حال توسعه برنامه های آموزشی آنلاین, توزیع لپ تاپ ها و نقاط مهم برای دانش آموزان است که ممکن است دسترسی به فن آوری است.

اما نه هر دانش آموز قادر خواهد بود برای یادگیری آنلاین. برخی از همین حالا باید دسترسی به اینترنت جایی است که تلویزیون می تواند به اثبات می شود یک منبع حیاتی. آریزونا PBS رایگان محلی کانال.

“امید ما این است که این راه حل را شکاف برای خانواده ها و دانش آموزان که تنها دسترسی بیش از هوا گفت:” کیم Flack, مدیر آموزش و پرورش و جامعه تاثیر در آریزونا PBS.

آریزونا PBS پخش خواهد شد برنامه های آموزشی که مطابق با استانداردهای آموزش و پرورش دولت برای زیر سن/سطوح درجه:

  • قبل از مهد کودک تا کلاس سوم: ساعت 5 تا 6:30 صبح در آریزونا PBS و سپس بی وقفه برای بقیه روز را در PBS کودکان و نوجوانان.
  • چهارم تا هشتم کلاس: 6:30 صبح تا ظهر در آریزونا PBS.
  • نهم تا دوازدهم کلاس: 12:30 بعد از ظهر تا 4:20 p. m. در آریزونا PBS.

زمان برای برنامه نویسی در جنوب آریزونا کمی متفاوت است و می توان در اینجا یافت نشد: azpbs.org/pressroom/2020/03/arizona-pbs-and-arizona-public-media-announce-at-home-learning.

این سازمان نیز ارسال در صفحه اصلی منابع آموزشی برای خانواده آنلاین (azpbs.org/kids-and-education/at-home-learning که خواهد شد به روز رسانی بارگیری در این هفته.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im