آریزونا خانه سالمندان به 27 مورد از coronavirus

یک توسان خانه سالمندان تایید کرده است که 24 ساکنان آن و سه کارمند باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

یاقوت کبود توسان پرستاری و توانبخشی گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مقامات در 180 مقیم مرکز تماس Pima County Health Department زمانی که بیمار برای اولین بار نشان داد علائم COVID-19 هفته گذشته است.

منبع عفونت نامشخص است و همچنان تحت بررسی است.

جانین L’Ecuyer سخنگوی یاقوت کبود گفت: تسهیلات زیر هدایت فدرال و ایالت و شهرستان مقامات بهداشتی. او کاهش یافته است به می گویند برای حفظ حریم خصوصی دلایل که آیا هر یک از ساکنان و یا کارکنان بیمارستان بستری شده است.

حدود 250 کارمند کار در خانه سالمندان در 2900 E. Milber St., north توسان فرودگاه بین المللی. کارکنان به دنبال پیشگیری از عفونت روش و کسانی که فکر می کنند ممکن است در معرض شده اند و یا در حال توسعه علائم خواسته به ترک محل کار خود و منزوی در خانه.

کارشناسان بهداشت می گویند ساکنان خانه سالمندان هستند در بیشترین خطر مرگ یا بیماری شدید از COVID-19 چرا که بسیاری از سالمندان هستند و باید زمینه ای شرایط پزشکی.

آریزونا جمهوری مفصل خطرات به خانه های سالمندان از COVID-19 بعد از یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل در ارتباط بود حداقل 35 و میر ناشی از ویروس است. یک متخصص: تونی Chicotel, کارکنان, وکیل در کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات, پیش بینی برخی از خانه های سالمندان هستند به احتمال زیاد برای دیدن نیمی از ساکنان خود را زده با این ویروس.

موارد COVID-19 تنها به تازگی گزارش شده در آریزونا خانه های سالمندان. هفته گذشته وزارت خدمات بهداشتی و درمانی گفت: هیچ مورد گزارش شده بود در آریزونا خانه های پرستاری از مارس 24. اما سه روز بعد Maricopa County وزارت بهداشت گفت: این شهرستان تا به حال دیده یک “زن و شوهر از موارد” از COVID-19 در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. مقامات شهرستان کاهش یافته است به نام امکانات.

L’Ecuyer گفت: خانواده ها هشدار داده شد به این موارد در یاقوت کبود از طریق یک تلفن سیستم پیام.

دیوید Voepel مدیر عامل شرکت برای آریزونا مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: COVID-19 یک “بی سابقه” چالش برای دراز مدت مراقبت از امکانات. در این زمان از سال و امکانات به طور معمول بیشتر نگران آنفلوانزا است. اما با تهدید COVID-19 گفت: این انجمن در اواخر مارس گفت: آن تقریبا 200 عضو به منظور محدود کردن بازدید کنندگان است. فدرال و مقامات دولتی بعد دنبال کرد با حکم رسمی است که محدود کردن تقریبا تمام بازدید کنندگان.

این محدودیت به نظر می رسید به نگه داشتن چیزهای در بررسی حالی که اما “آن را فقط محدود به برخی از ساختمان ها به دلیل آن را بسیار مسری” Voepel گفت.

او گفت که او با آگاهی از این موارد در یاقوت کبود و شنیده قول وجود دارد ممکن است دیگر خانه های پرستاری با موارد اما ندارد, جزئیات.

“من فکر می کنم ما در ابتدای راه هستیم” او گفت:.

خانه های سالمندان هستند و قرار است به دنبال عفونت سخت-روش های کنترل اما در آریزونا در حدود نیمی از خانه تا به حال حداقل یک عفونت تخلف در سال های اخیر با توجه به تجزیه و تحلیل گزارش های بازرسی توسط جمهوری.

یاقوت کبود است که در عمل برای سود شرکت بود که در میان 74 امکانات با عفونت نقض حقوق بشر در سه قبلی بازرسی چرخه.

به طور کلی این مرکز دارای دو امتیاز ستاره در مقیاس پنج ستاره در نظر گرفته است که “زیر متوسط” با توجه به فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. این امتیاز نشان دهنده سلامت بازرسی نیروی انسانی و کیفیت مراقبت از اقدامات. یاقوت کبود آخرین بازرسی های بهداشتی را می توان در اینجا مشاهده کرد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de