همانطور که از صبح روز دوشنبه آریزونا تعداد جدید-coronavirus موارد باقی مانده در پنج, اما تست های بیشتر در انتظار بودند.

تا به امروز 56 Arizonans تست شده برای COVID-19 عفونت و 44 تا به حال نتایج منفی. پنج نفر یا تایید و یا فرض مثبت و هفت بودند و در انتظار معنی می تواند وجود داشته باشد بیشتر موارد به زودی اعلام کرد.

تمام پنج تأييد و presumptive موارد مثبت بوده است یا ماریکوپا یا Pinal شهرستان و آریزونا یکی از اقلیت متحده که در آن “جامعه انتقال” از رمان ویروس رخ داده است.

CORONAVIRUS به روز رسانی: که در آن ویروس است که در حال حاضر علائم ایمنی سفر

جامعه انتقال مورد در آریزونا اعلام شد جمعه در زنان مراقبت های بهداشتی کارگر زندگی می کند که در Pinal County کار می کند و در Maricopa. آن را به عنوان طبقه بندی شده جامعه انتقال زیرا مقامات بهداشت عمومی نمی دانم چگونه او قرارداد عفونت. او تا به حال سفر به یک منطقه آسیب دیده و تا به حال شناخته شده در تماس با هر کسی که با عفونت است.

دو تا از مراقبت های بهداشتی کارگران و اعضای خانواده را نیز آزمایش مثبت برای عفونت است. مراقبت های بهداشتی کارگر در 40s خود را و در یک بیمارستان.

وجود دارد در حال تست معیارهای COVID-19 و نه تنها کسی است که گرفتن تست شده, دولت, مقامات بهداشتی می گویند. اما اگر کسی در بیمارستان بستری است علائم سازگار با COVID-19 و انگار دیگر هیچ علت شناخته شده برای بیماری تنفسی و سپس آنها را آزمایش می شود با توجه به Arizona Department of Health Services.

مردم شناخته شده برای سفر به مناطق تحت تاثیر COVID-19 همچنین به عنوان شناخته شده اطلاعات تماس افراد آلوده و افراد مشکوک بودن در معرض همچنین در حال آزمایش هستند.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید آمریکایی ها مسن تر و افراد با سیستم ایمنی بدن باید جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و دارو و اجتناب از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است.

CDC گفت: وجود 472 presumptive مثبت یا تایید موارد COVID-19 در 35 ایالات آمریکا از جمله آریزونا. شده اند وجود دارد 19 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده هیچ مرگ و میر گزارش شده در آریزونا.

CDC مقامات در صبح روز دوشنبه خواست آمریکایی ها به بیرون رفتن و خرید ماسک بلکه به آنها را ذخیره کنید برای افرادی که به آنها نیاز دارید. فولاد ماسک محافظت از افرادی که بیمار هستند از گسترش این بیماری به دیگران. پوشیدن یکی را محافظت نمی پوشنده لباس از انقباض COVID-19.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de