تعداد presumptive مثبت و تایید موارد جدید کروناویروس در آریزونا باقی مانده در نه جمعه — همان شماره شده و پس از چهارشنبه.

تست در حال افزایش است. در مجموع 143 نفر در کشور آزمایش شده است برای ویروس جدید نیز نامیده می شود COVID-19 دولت اعداد می گویند. چهل و نتایج آزمون در انتظار بودند که از صبح روز جمعه و آزمون نمونه ها متعلق به 94 نفر بوده است حکومت منفی است.

این Maricopa County وزارت بهداشت در این هفته قرار داده توجه کنید که تجاری تست برای COVID-19 در حال حاضر در دسترس برای پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به منظور برای بیمارانی که بیمار با علائم و نشانه های سازگار با COVID-19 اما برآورده نمی کنند Maricopa County بهداشت عمومی تست معیار در دولت lab.

دولت شده است با تمرکز بر تست افرادی که سفر به منطقه متاثر جدید کروناویروس; افرادی که در تماس مستقیم با فرد آلوده و افراد با بیماری شدید.

تجاری تست از طریق بینی و گونه سواب شروع این هفته از طریق LabCorp و Sonora تلاش. مقامات بهداشت عمومی می گویند مردم باید به شرکت آزمایشگاه بلکه آنها باید خود را ببینید, سلامت ارائه دهنده.

پزشکان و آزمایشگاه techs باید تماس بگیرید عمومی وزارت بهداشت هماهنگ تجاری, تست, شهرستان, مقامات می گویند. بیماران ممکن است منظور آزمون به طور مستقیم.

دوره کمون برای جدید کروناویروس است دو تا 14 روز. اگر کسی علائم و مشکل در گرفتن آزمایش مقامات بهداشتی توصیه به ماندن در خانه تا علائم از بین رفته اند.

علائم کروناویروس جدید شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند باعث پنومونی. آن را نیز در فصل آنفولانزا بنابراین کسانی که علائم همچنین می تواند نشانه ای از آنفولانزا و یا سایر بیماری های تنفسی.

هیچ شناخته شده پیشگیری و یا درمان جدید کروناویروس. تنها درمان حمایتی است — بقیه مایعات و در موارد شدید تر تنفس کمک.

یک COVID-19 اطلاعات خط تلفن راه اندازی شده است در 1-844-542-8201 برای مردم و سوالات در مورد ويروس جديد از جمله که در آن تست در دسترس است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im