ده ها تن از فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور دریافت خواهد کرد بسیار مورد نیاز امداد شروع شب جمعه با اعضای گارد ملی آریزونا کمک به restock قفسه و روشن stockrooms.

گارد ملی مستقر خواهد شد به 86 فروشگاه های مواد غذایی در سراسر 15 استان ها برای کمک به “افزایش تقاضای مواد غذایی و کالاهای دیگر” در آریزونا مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آزادی مطبوعات.

این حرکت بیش از یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. mlb دستور داد آنها را به کمک به فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, بانک ها و دیگر کسب و کار مرتبط.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Michael T. مک گوایر, آریزونا یاور عمومی گفت: بیش از 8000 اعضای گارد می تواند کمک به نزدیک به آنچه در این بیانیه به نام “لجستیکی شکاف” بین تقاضا و خرده فروشان توانایی برای دوباره پر کردن قفسه.

Ducey توضیح داد: در 20 مارس که در آن به طور معمول طول می کشد حدود دو کامیون به restock این موارد را در یک دمای فروشگاه مواد غذایی اما این تعداد از ballooned به حدود 12 کامیون به دلیل وحشت از خرید بیش از شیوع کروناویروس.

عرضه وجود دارد Ducey توضیح داد اما این فروشگاه فقط نیاز به برخی از کمک در بخش تدارکات.

که در آن آریزونا گارد ملی در می آید. اعضای عمدتا کمک در حمل و نقل کالا از مراکز توزیع به فروشگاه برای تخلیه. از وجود آن خواهد بود تا به فروشگاه کارکنان و داوطلبان به انبار قفسه.

“تلاش های ما در نظر گرفته شده به منظور کاهش نگرانی های ایجاد شده در زمانی که آنها با دیدن قفسه های خالی,” مک گوایر گفت. “ما در حال کمک به افزایش ظرفیت برای شرکای خرده فروشی ما’ مراکز توزیع به امن و حفظ و حمل و نقل مواد غذایی و لوازم به جایی که وجود دارد این است که بزرگترین نیاز است.”

آریزونا گارد ملی فعال شد یکشنبه و بیش از 700 عضو فرستاده شد به بانک های مواد غذایی و فروشنده به عنوان واحد اول پاسخ به Ducey تماس شده اند و کمک در نقاط مختلف از جمله در بانک های مواد غذایی.

ریچارد مورن را پوشش می دهد و شغالها و دایاموند برای azcentral ورزشی. او را می توان در رسید rmorin@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در توییتر @ramorin_azc.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im