آریزونا گارد ملی کمک بسته مواد غذایی در دره غذا بانک

Jackeline ریس به تازگی از دست داده و کار خود را در یک رستوران مواد غذایی سریع بود که به دستور رژیم صهیونیستی است. mlb به انجام drive-thru خدمات تنها در میان محدودیت های دیگر به عنوان جدید کروناویروس جاروب در سراسر آریزونا.

ققنوس مادر دو گفت: خانواده او در حال حاضر چهره های عدم قطعیت و مشکلات از جمله مشکل در قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. روز چهارشنبه او در میان صدها نفر که دریافت مواد غذایی از مری بانک غذا داد با کمک از گارد ملی آریزونا.

“من بسیار سپاسگزار این است که به ما داده,” او گفت:, و اضافه کرد که او در ابتدا نگران این بانک مواد غذایی بسته شد مانند برخی از کسب و کار در سراسر کشور.

St. mary’s بانک مواد غذایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تام Kertis گفت: آن دیدم آن مقدار طبیعی حدود 500 مشتریان در دوشنبه اما با تجربه یک افزایش چشمگیر روز بعد با حدود 1200 مشتریان. که افزایش همچنان ادامه دارد و پس از آن, او گفت:.

“این است که به طور متوسط برای کسی که می خواهد به restock خود را در شربت خانه. این است که برای افرادی که نیاز به کسی که به اندازه کافی پول ندارد برای دریافت مواد غذایی در قفسه های خود را و لازم نیست مالی توانائی برای انجام این کار است,” او گفت:.

“بسیاری از اوقات آنها در پایین دستمزد, نقش, نمی, همیشه, اما در بسیاری از مواقع لازم نیست که مقدار زیادی از پس انداز و بنابراین ما در اینجا برای آن دسته از افراد در صورتی که با کمبود مواد غذایی و منابع مالی” او ادامه داد.

گارد ملی جایگزین از دست رفته داوطلبان

در ضمن بانک مواد غذایی نیز به تازگی با تجربه حدود 75% کاهش داوطلبان پس از کمک های آریزونا گارد ملی روز چهارشنبه به آنها کمک کرد فوق العاده Kertis گفت.

کمتر از یک هفته پیش Ducey نام در آریزونا گارد ملی برای شروع به کمک به فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بانک ها.

شهروند-سربازان کمک بسته مواد غذایی بانک ماهانه موجودی 45,000 غذایی اضطراری جعبه و توزیع مواد غذایی به مشتریان که وارد آن مرکز روز شنبه در نزدیکی توماس جاده و 35 خیابان در شهر فینیکس Kertis گفت. او افزود که آنها می تواند کمک به در بانک مواد غذایی حداقل تا شنبه.

“ما هیجان زده به آنها را در اینجا; آنها شده است قادر به مکمل نیروی کار ما و بنابراین با داشتن آنها در اینجا ما قادر به ادامه به دیدار با ماموریت ما” گفت: Kertis.

علائم در بانک مواد غذایی یکشنبه یادآوری مشتریان به عمل اجتماعی فاصله در خط با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را توصیه. آن سازمان برای اطمینان از یک نفر در یک زمان با نزدیک شدن به ساختمان که در آن آنها ملاقات با یک داوطلب یا شهروند-سرباز که کمک گرفتن موارد به ماشین خود را.

“وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به کمک و نیاز به لوازم بنابراین من فقط شاد من یک بخشی از آن گفت:” الندرا لوپز داوطلب در بانک غذایی در روز چهارشنبه. او گفت: آنها هر داده دستکش و گفت: برای شستن دست های خود را اغلب و به یاد می ماند یک فاصله امن و دور از دیگران است.

وجود دارد حدود 50 شهروند-کمک به سربازان در بانک مواد غذایی روز شنبه گفت: گارد ملی آریزونا سخنگوی دیوید Nunn.

حدود 700 عضو سرویس کار این هفته

پس از Ducey دستور داد گارد ملی آریزونا به بسیج رهبران شروع به کار با دقت اشاره کردن مناطق با بیشترین نیازهای Nunn گفت.

“از نقطه نظر نظامی بزرگترین سوال شد که در آن بیشترین نیاز بود و که در آن ما می تواند به طور موثر فشار گارد ملی است که نمی خواهد به رقابت با نیروی کار غیر نظامی” او گفت:.

هر روز پس از پنج شنبه, گارد ملی شده است کمک در مواد غذایی مختلف, بانک ها, Nunn گفت. آنها تا به حال کمک در فروشگاه های مواد غذایی که از بعد از ظهر چهارشنبه اما به زودی آغاز خواهد شد, او گفت:.

Nunn تخمین زده است که بیش از 700 نفر از خدمات آن عضو خواهد بود فعال در مواد غذایی بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی توسط پنج شنبه.

در حال حاضر گارد ملی قصد ندارد به داخل فروشگاه های مواد غذایی و یا به طور فعال در زیر آن قفسه گفت Nunn. آن را کمک خواهد کرد که حرکت محصولات را از مراکز توزیع به پشت, از فروشگاه های مواد غذایی که در آن آنها را به سرعت خالی کردن, او گفت:.

“ماموریت ما در حال حاضر است که موجی از پشتیبانی لجستیکی این فاصله را اگر شما خواهد شد و این فاصله که من صحبت در این است که شما می دانید قفسه ها خالی هستند اما انبارها و مراکز توزیع نیست” Nunn توضیح داد.

“بنابراین تامین — مواد غذایی, پزشکی, آب, کاغذ توالت — همه که فقط نوع در تدارکات قطار به طوری که چیزی است که فرماندار خواسته آریزونا گارد ملی این بود که به تقویت حمل و نقل از کسانی که در مراکز توزیع به فروشگاه مواد غذایی و مواد غذایی بانک” او ادامه داد.

رسیدن به خبرنگار چلسی کورتیس در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>