مد و منابع کسب و کار مرکز نوآوری — یا پارچه — در تمپه تولید قابل استفاده مجدد محافظ لباس برای امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور با مواد تحویل داده شده توسط آریزونا هوایی گارد ملی.

“این همان چیزی است که ما بحث در مورد زمانی که ما صحبت در مورد یک کل-از-جامعه پاسخ” مسلح ، ژنرال مایکل مک گوایر گفت: در یک ویدئو ارائه شده توسط گارد ملی آریزونا.

آریزونا گارد ملی اعلام کرد از اتمام ماموریت در Facebook پست در آوریل 10, یک روز پس از 20 ، 000 پوند از مواد وارد شده در یک پرواز از کارولینای شمالی است.

پارچه های سنتی را فراهم می کند منابع برای طراحان مد و کارآفرینان را به محصولات محلی اما به تازگی چرخد و به کاهش کمبود تجهیزات حفاظت فردی به عنوان PPE.

“ساخت PPE برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که احتمالا بالاترین سطح از ساخت چیزی است که بی خطر و موثر به عنوان شما می توانید دریافت کنید” Sherri بری از بنیانگذاران پارچه گفت: در این ویدئو.

“هنگامی که ما با نزدیک شدن به این پروژه این بود که فقط در مورد ایجاد Dr. G طراحی کامل آن را نیز به ما یادگیری و تبدیل شدن به کارشناسان ما نیاز به طوری که ما می تواند چیزهای بی خطر و موثر,” او گفت: مراجعه به دکتر رونالد Gagliano رئیس بخش جراحی برای عزت و سلامت در آریزونا.

این سازمان به دست آمده گواهینامه از سازمان غذا و دارو به تولید لباسهای محلی و امکانات مراقبت از بهداشت و تسریع تحویل مواد مجاز تولید هزاران نفر از لباسهای به شروع زودتر از انتظار می رود.

“با افزایش تقاضا این پارچه را وارد تا این که جمعه” مک گوایر گفت. “ویروس نیست در تعطیلات و یا تعطیلات و یا هر یک از بقیه و ما کاملا نیاز به مطمئن شوید که ما مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند محافظت می شود.”

FDA به رسمیت می شناسد چهار سطح از انزوا لباس, با توجه به وب سایت خود را از “سطح 1” لباسهای هستند که برای حداقل-موقعیت خطر به “سطح 4” لباس بالا-موقعیت خطر است.

پارچه گواهی را به دو سطح برای اولین بار از لباس است و در انتظار تصویب یک “سطح 3” طراحی ایجاد شده با کمک از دکتر Gagliano بری گفت: در این ویدئو.

Gagliano سابق ارتش جراح گفت: در یک جداگانه و تصویری ارائه شده توسط Arizona گارد ملی که شأن و بهداشت گروه پزشکی بود که به دنبال تولید و استفاده مجدد انزوا لباس به سهولت کمبود از PPE تا زنجیره تامین پر.

“بازگشت به روز که در آن من در ابتدا آموزش دیده ما در واقع با استفاده از پارچه و لباس در عمل جراحی” Gagliano گفت: در این ویدئو. “دانستن که احتمالا کمتر از یک تقاضا از دیگر چیزهایی که ما شروع به کار با گروه طراحی پوشاک است که می تواند پاسخگویی به نیازهای در سراسر طیف از ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

مواد مورد استفاده برای ایجاد این لباس ها را می توان به شسته حداقل 100 بار فراهم می کند حفاظت بهتر از لباسهای یکبار مصرف در حال حاضر در حال استفاده Gagliano گفت: در این ویدئو.

Gagliano گفت: توزیع کننده در کارولینای شمالی بود و تنها محل تامین این نوع از مواد مورد نیاز برای لباس و ابراز قدردانی خود را برای تحویل در ویدئو.

“برای آریزونا گارد ملی ما در یک بدهی بزرگ” Gagliano گفت.

تلاش های آریزونا گارد ملی برای کمک به مبارزه با COVID-19

آریزونا گارد ملی است که به کمک مواد غذایی بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی زیر رژیم صهیونیستی است. mlb را برای آنها به کمک وزارت امور خارجه با پاسخ تاکتیک های جدید کروناویروس.

اعضای کالا حمل و نقل محلی فروشگاه های مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی در دره بانک های مواد غذایی.

تلاش نیز کمک به ملت ناواهو که در آن حداقل 38 نفر کشته شده اند از COVID-19.

سربازان ساخته شده است یک مرکز پزشکی در Chinle آریزونا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سرریز فضا برای بیماران, U. S Army سرهنگ تام Leaper های آریزونا گارد ملی دولت جراح گفت: در مارس 30 مطبوعاتی.

‘1 میلیون لباس شب چالش’

پارچه ایجاد یک الگو و دستورالعمل های فنی برای طراحان محلی و دوخت علاقه مندان علاقه مند به پیوستن به تلاش های خود برای تولید انزوا لباس, پارچه, co-founder آنجلا جانسون اعلام کرد در یک پست وبلاگ.

“1 میلیون لباس شب چالش” دعوت جامعه به خرید مایع دافع مواد ضد میکروبی از صفحه اصلی-فروشگاه های بهبود دوختن به لباس برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

اگر لازم است سازمان را به اعضای جامعه با امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به جایی که آنها می تواند ارائه به پایان رسید لباس.

پارچه نیست FDA تایید شده اما در نظر گرفته شده است “قابل ملاحظه ای معادل” جانسون گفت: در پست. الگوها همراه با اطلاعات بیشتر در مورد مناسب پارچه را می توان بر روی پارچه ،

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل chelsea.hofmann@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de