آریزونا گارد ملی ایجاد امکانات پزشکی برای کمک به ملت ناواهو coronavirus شیوع

آریزونا گارد ملی است که در حال حاضر کمک به ملت ناواهو با تلاش های خود برای مبارزه با کروناویروس جدید.

این می آید به عنوان تعدادی از شناسایی COVID-19 موارد عبور از 100 در ملت ناواهو. ملت ناواهو که دومین پرجمعیت ترین آمریکایی های بومی قبیله در کشور دهانه آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

در بعد از ظهر یکشنبه یک تیم از هشت پزشکی حرفه ای پرواز به طوبی شهرستان به منظور بررسی وضعیت پزشکی و توصیه آنها چگونه می توانید بیشتر از خود باقی مانده منابع پزشکی یک سخنگو گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

“تقاضا برای منابع پزشکی اهمیت بیشتری نسبت به آنچه آنها را به مبارزه با این بیماری همه گیر” U. S Army سرهنگ تام Leaper های آریزونا گارد ملی دولت جراح گفت: در آزادی مطبوعات.

یک گروه از 19 سربازان وارد شد بعد از ظهر یکشنبه و کار شبانه برای ایجاد مراقبت های پزشکی مرکز در Chinle آریزونا.

این ایستگاه دارای حدود 50 تخت است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سرریز فضا برای بیماران پس از رسیدن به بیمارستان با ظرفیت.

Leaper اضافه شده در این نسخه که گارد ملی را هدف این است که برای کمک به افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی و “کمک به توسعه پایدار با رویکرد استفاده غیر نظامی همکاران و ذینفعان ادغام.”

همیشه از رژیم صهیونیستی است. mlb نام در آریزونا گارد ملی در 19 مارس برای کمک به دولت در پاسخ به coronavirus گارد ملی متمرکز بر کمک به بانک های مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی. این ماموریت با ملت ناواهو نشان دهنده محوری نشان دادن توانایی خود را برای کار در سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی.

بیش از 1000 آریزونا گارد اعضای فعال شده اند برای کمک به دولت در پاسخ به کروناویروس جدید, با توجه به انتشار.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>