آریزونا گارد ملی airlifts لوازم پزشکی به ملت ناواهو

آریزونا گارد ملی airlifted حدود 300 مجموعه پزشکی تجهیزات حفاظت فردی به ملت ناواهو در روز سه شنبه با توجه به چهارشنبه مطبوعاتی از گارد ملی.

UH-60 Blackhawk هلیکوپتر در زمان خاموش از Papago پارک نظامی رزرو در ققنوس بعد از ظهر سه شنبه و رهبری به Kayenta در ملت ناواهو.

ملت ناواهو است که تحت یک “stay-at-home” نظم و اتحاد برقرار 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد را برای جلوگیری از گسترش COVID-19. ملت ناواهو اعلام کرد در روز سه شنبه شب آن را به حال 174 شناسایی موارد با هفت تایید مرگ.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت که سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است غرق شده است.

این امداد ارائه شد به منظور پر کردن انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی نیز به نام PPE که یک گارد ملی آریزونا پزشکی تیم ارزیابی شناسایی دو روز قبل از.

“کلینیک در Kayenta بود کاملا از لوازم” سرهنگ تیموتی Pfeifer گفت: در انتشار. “زمانی که چیزی اتفاق می افتد مثل این coronavirus شیوع تقاضا برای PPE بیشتر از حالت عادی در دست عرضه است. همیشه وجود دارد و نه عرضه برای شرایط مانند این و زمانی که تمام جهان به دنبال PPE این سخت است برای دریافت بر روی.”

Pfeifer گفت که تحویل PPE کمک خواهد کرد که ثابت سیستم مراقبت های بهداشتی در ملت ناواهو.

“PPE را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده تر برای این وضعیت چرا که اگر شما شروع به از دست دادن خود را از پزشکان و پرستاران پس از آن ما دچار مشکل هستند” Pfeifer گفت.

روز یکشنبه آریزونا گارد ملی مشغول به کار شبانه برای ایجاد مراقبت های پزشکی مرکز در Chinle آریزونا.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>