آریزونا گارد ملی ایدز Navajos دیگران گرفتار در COVID-19 ‘طوفان کامل’

سرهنگ تام Leeper کنه خاموش عواملی که در سه هفته تبدیل شده ملت ناواهو به آریزونا COVID-19 نقطه داغ.

کلمات خود را می آیند, آتش سریع, سریع با همه خشک و یقین یک ارزیابی بالینی که برای گارد ملی آریزونا دولت جراح است آنچه در آن است. هدف اطلاعات مورد نیاز برای تریاژ.

پزشکی: کوچک و بیمارستان و ضعف کارکنان مکان های از راه دور عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی چند منابع است.

اجتماعی: دور افتاده بودن multigenerational مسکن با, پیر و جوان, زندگی در محله های نزدیک بدون آب در حال اجرا جمعی چاه نرخ بالای دیابت و فشار خون بالا.

“وجود دارد بسیاری از مسائل است که ساخته شده (جدید coronavirus) یک طوفان کامل در رزرو” Leeper گفت. “این یک وضعیت ناامید کننده است.”

اما Leeper که یک نقطه در آریزونا پاسخ اضطراری به ناواهو ملت, هشدار, ویروس است که یک حرکت طوفان و مسائل رو رزرو می تواند در خدمت به عنوان یک “بادنما برای دولت است.”

تنها یک ماه پیش تعدادی از تایید COVID-19 نفر در این کشور بزرگترین رزرو صفر بود. اما از پنجشنبه نوجو وزارت بهداشت و نوجو منطقه هند خدمات بهداشتی تایید 1,042 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری و 41 فوت کرده است.

که باعث می شود ملت ناواهو سوم در کشور برای تعدادی از عفونت سرانه پشت تنها نیوجرسی و نیویورک.

بر خلاف پرجمعیت شرقی متحده رزرو ناواهو شامل حدود 17 میلیون هکتار از گسترده باز صحرا که نشت در سراسر مرزهای آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

برای آریزونا گارد ملی این ایالت را به بخش اورژانس مدیریت آن است که یک لجستیکی معادله پرسنل تامین انتظارات و نیاز.

به این معنی بارگذاری Black Hawk هلیکوپتر با PPE و پرواز آنها را به Kayenta; حمل و نقل تجهیزات بیشتری به Chinle; و راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در سالن تربیت بدنی مدرسه.

به این معنی آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی در قبیله بیمارستان در طوبی سیتی ارائه مواد غذایی و توزیع مواد غذایی در رزرو.

آن 1,000 اعضای فعال رفت و از آمادگی اضطراری آموزش واقعی اضطراری زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb فعال نگهبان در 19 مارس ، از آن پس اعضای گارد کمک کرده اند با انواع وظایف مورد نیاز از کمک به جوامع برای بازگرداندن مواد غذایی فروشگاه زنجیره تامین به ارائه 20,000 پوند از پارچه برای تمپه مد کسب و کار ساخت قابل استفاده مجدد لباسهای محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“ما عمدتا ارائه کمک های” گارد ملی آریزونا سخنگوی مسلح ، هارون Thacker گفت. “ما وجود دارد در درخواست از جوامع ما. ما وجود دارد به ما تحمیل خواهد شد.”

او اشاره می کند که ملت ناواهو ممکن است مستقل اما آن است که بسیار آریزونا جامعه است که سزاوار حمایت گارد می دهد.

Thacker گفت: هدف این است که به “شکاف” برای قبیله در طول بحران تا دینه مردم می توانند مدیریت آن را خود به خود.

یکی از اولین سفارشات از کسب و کار درگیر در کمک به ملت ناواهو با خیال راحت مدیریت عرضه آب است.

بیش از 30 درصد از این مورد 174,000 زندگی مردم در رزرو لازم نیست که آب در حال اجرا. تا ماه گذشته قبیله تا به حال 15 مجموعه نقاط که در آن ساکنان آوردن آب است. اما آنها سخت برای نظارت و حتی سخت تر به حفظ و بهداشتی.

بنابراین اعضای گارد کار با قبایل مقامات برای محدود کردن آب به سه کلید آوری امتیاز است که می توان برای سلامت و ایمنی است.

اقدام دیگر درگیر بهره برداری گارد خود کش از تجهیزات حفاظت فردی به اصطلاح PPE برای قبیله.

“ما آغشته به خود ما ذخایر” Thacker گفت:, و اضافه کرد که ذخایر نبودند واقعی و عمیق است. “شما می توانید ذخیره کردن مسائل خود را و یا شما می توانید به اشتراک گذاری آن.”

کار در پشت صحنه

گارد ملی و مدیریت اضطراری هر دو سقوط تحت آریزونا بخش اورژانس و امور نظامی. هر دو عامل همان هدف خدمت به عنوان یک مجرا برای آریزونا استان ها و قبایل.

ترکیب نیروی شامل نزدیک به 8,100 سربازان و سربازان و کارکنان غیر نظامی که تخصص در همه چیز از برنامه ریزی برای عملیاتی تجهیزات سنگین.

درخواست برای کمک به در حال هدایت به دولت از طریق 15 شهرستان اضطراری مدیریت مراکز. پاسخ اولویت دارد نیاز است که بهترین راه حل مناسب برای پاسخگویی به آن است.

گارد در ابتدا کمک به فروشگاه های مواد غذایی در گرفتن کالا از مراکز توزیع و تهیه قفسه ها بود که خالی در افزایش پاچه خرید و احتکار. برخی از خدمات اعضای باقی مانده در فروشگاه ها به خصوص در شب در طول تهیه.

Thacker در مقایسه با بیماری همه گیر کوروناویروس به حوادث رخ می دهد به طور همزمان در سراسر کشور. معمولا زمانی که یک دولت تجربیات یک طوفان دیگر کشورهای همسایه ارسال کمک. در این مورد هر کشور در حال تجربه یک طوفان در همان زمان, او گفت:.

“هر دولتی است که با داشتن مسائل خاص خود را دارد” Thacker گفت. “برخی از کشورهای بزرگتر دسته (از طوفان) بیش از دیگران است. نیویورک یک دسته 5.”

Thacker گفت: خیلی از گارد پاسخ نامرئی است ، آن است که در پشت صحنه کار اداری و بوروکراتیک. کار مدیریت عرضه خطوط و همکاری با دیگر سازمان های دولتی و فدرال برای پیدا کردن منابع است.

تمرکز بر ملت ناواهو

اولین مثبت COVID-19 مورد در نوجو ملت اعلام شد در تاریخ 17 مارس در جامعه از Chilchinbeto آریزونا.

ملت ناواهو جمهور Johnathan نيز گفت: قبیله سعی در نزدیک کردن Chilchinbeto اما این ویروس به سرعت گسترش یافته و در میان نزدیک گره جوامع است.

Nez شده است که از مهم فدرال پاسخ به این ویروس اعلام وضعیت اضطراری در مارس 11 دو روز پیش از فدرال اعلام شده است. او بسته مدارس غیر ضروری خدمات دولت و تحمیل 57-ساعت منع رفت و آمد بیش از آخر هفته عید پاک با بیش از آخر هفته حکومت برنامه ریزی شده بقیه مارس.

اما موارد تهدید به پایمال کردن قبیله محدود منابع مراقبت های بهداشتی.

“ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ما امکانات پزشکی و مراقبت های بهداشتی کارگران در نیاز مبرم به بیشتر تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان تخت و بحرانی دیگر منابع” نيز گفت: آریزونا جمهوری در مارس 4 ،

هند خدمات سلامت فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی در زمین های قبیله ای دارای 12 امکانات پزشکی در ملت ناواهو. این 170 تخت, 13 واحد مراقبت های ویژه تخت 52 اتاق انزوا و 28 هواکش.

Leeper در ابتدا در زمان 11-عضو تیم پزشکی حرفه ای برای ملت ناواهو در آغاز ماه آوریل به عنوان بخشی از “برنامه ریزی به جلو” عملیات و تعیین قبیله پزشکی نیاز دارد.

“بیمارستان ها واقعا کوچک, امور” Leeper گفت.

آنها برخی از تخت ICU اما توانایی خود را برای مراقبت از واقعا بیمار بیماران محدود است, او گفت:.

Leeper گفت: قبیله می تواند مدیریت به سه بحرانی بیماران در هر زمان یکی است اما هر بیشتر از آن می تواند پایمال کردن کارکنان. او گفت: در یک روز و این ماه و هفت coronavirus بيماران انتوبه قرار داده و در هواکش.

او گفت: کارکنان خود را با پزشکان و پرستاران برای اطمینان از بیماران بیمار می تواند به سرعت انتقال به بیمارستان های دیگر.

“در این نقطه در زمان آنها در حال برگزاری خود را به” Leeper گفت. “آنها کاملا آگاه از آنچه آنها نیاز به انجام است.”

بزرگترین مسئله در مواجهه با ملت ناواهو پزشکان و پرستاران که کار کرده اند بدون توقف پس از coronavirus در زمان, در, رزرو, است, بیماری, Leeper گفت. برخی از شما با آلوده COVID-19 دیگران در حال پایین آمدن با آنفولانزا.

“بسیاری از مسائل ما در حال دیدن هستند مربوط به نیروی انسانی” Leeper گفت.

او هشدار داد که ملت ناواهو تجربه با کروناویروس به راحتی می تواند تکرار در دیگر قبایل رزرو و یا در کوچک جوامع روستایی در سراسر کشور. او گفت: نوجو تجربه می تواند یک “عالم صغیر” آریزونا.

“این رفتن به یک تهدید برای برخی از زمان برای آمدن من ترس برای کل دولت,” او گفت:.

رابرت Anglen به بررسی مسائل مربوط به مصرف کننده برای جمهوری. اگر شما قربانی از تقلب زباله و یا سوء استفاده او را در رسیدن به robert.anglen@arizonarepublic.com یا 602-444-8694. او را دنبال کنید در توییتر @robertanglen.

کمک به ما برای مبارزه با شما و حمایت های محلی و روزنامه نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر