آریزونا گارد ملی است ارسال بیش از 700 شهروند-سربازان این هفته برای حمایت از فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بانک ها به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. mlb را فعال آریزونا گارد ملی گفت: در آزادی مطبوعات.

روز یکشنبه یک گروه از 12 شهروند-سربازان مشغول به کار در یک بانک مواد غذایی در گیلبرت بارگیری پالت با جعبه از مواد غذایی است.

“تلاش های ما در نظر گرفته شده به منظور کاهش نگرانی های ایجاد شده در زمانی که آنها با دیدن قفسه های خالی” گفت: مسلح ، ژنرال Michael T. مک گوایر, آریزونا یاور به طور کلی.

آریزونا گارد ملی برنامه ریزان ملاقات با فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی نمایندگان بانک در صبح روز شنبه برای شروع تدارکاتی برنامه ریزی است.

Ducey به نام گارد ملی در 19 مارس ، روز بعد او در توضیح تصمیم خود گفت: آریزونا مقدار زیادی از منابع اما نیاز به کمک گرفتن آنها را به مکان های راست.

به طور معمول فروشنده نیاز به دو کامیون پر از موارد به restock او توضیح داد که جمعه است. در حال حاضر با توجه به چشم انداز مثبت در پاچه اجرا می شود در مغازه ها در آن طول می کشد حدود 12 کامیون به restock یک فروشگاه مواد غذایی است.

وجود دارد حدود 8000 نفر در آریزونا گارد ملی.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de