آریزونا مرد به اتهام های ‘داغ’ از شریک سابق در هاوایی

آریزونا مرد دستگیر شده بود روز شنبه در یک cyberstalking اتهام در ارتباط با “انجمن انتقام” و آزار و اذیت یک زن با توجه به انتشار از FBI در هونولولو زمینه ،

ملکه کریک ساکن میکا Austin Goodale, 26 گرفته شده است, بازداشت پنج شنبه ماموران پس از انجام یک جستجو در حکم در این منطقه در نزدیکی 209th خیابان و Waverly رانندگی در کوئین کریک FBI ققنوس سخنگوی جیل McCabe گفت.

Goodale است متهم به “اذیت و آزار سیستماتیک یکی از شاگردان سابق صمیمی همکاران با انتشار جنسی فیلم ها و تصاویر خود را در وب سایت های متعدد و سیستم عامل رسانه های اجتماعی” ایالات متحده وکیل برای منطقه هاوایی کنجی M. قیمت در انتشار اخبار گفت.

با توجه به FBI هونولولو نماینده ویژه Jason سفید, قربانی است که در هاوایی و پیگرد قانونی مورد بررسی قرار گرفت توسط FBI در هونولولو.

Goodale نیز ارسال شده قربانی اطلاعات شخصی او از جمله آدرس و شماره تلفن آزادی گفت.

او وارد شده به قربانی حساب های رسانه های اجتماعی و توزیع صریح مواد به یک لیست از دوستان و خانواده FBI گفت.

Goodale تهدید به آسیب رساندن به خانواده مقتول و همچنین فرستاده قربانی تهدید به مرگ از طریق ایمیل و پیام های متنی به گفته اف بی آی است.

“مشکل اتهامات در شکایت برجسته کردن همه بیش از حد به صورت مشترک از فعالیت های جنایی را فعال کنید با افزایش اتصال به ما از طریق اینترنت: سایبر وسیله و cyber-آزار و اذیت. من به شدت دنبال برای محاکمه کسانی که تسلیحاتی اینترنت با استفاده از آن به آزار و اذیت دیگران” قیمت گفت: در این انتشار است.

Goodale را ظاهر اولیه در دادگاه فدرال در منطقه آریزونا, قیمت گفت.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im