سابق رژیم صهیونیستی. بروس بابیت است که صحبت کردن در مورد مشکلات گسترده بیش از حد آب های زیرزمینی پمپاژ در مناطق روستایی از ایالت آریزونا گفت: دولت و قوه مقننه باید به شهرستان ها و جوامع از این قدرت برای محافظت از خود را به سرعت در حال کاهش سفره های آب.

بابیت به دادگاه تجدید نظر به عمل در سفر این هفته به Willcox منطقه که در آن سنگین پمپاژ برای مزارع منجر به کاهش آب جداول و چپ تعداد فزاینده ای از خانواده ها با خشک چاه.

“قوه مقننه است و از خواب بیدار به مشکل و از آنجا که قوه مقننه است که” بابیت گفت: مخاطبان در آب نشست در جامعه از Sunsites. “اما از آن است که قضاوت من است که همانطور که ما حرکت رو به جلو به آینده آریزونا مقننه در حال رفتن به باید را به تحقق است که این یک مشکل نیست که شما فقط می توانید می گویند: “ما می خواهیم آن را مطالعه کمی بیشتر’ و رفتن به خانه.”

بابیت منعکس شده در موفقیت و شکست دولت را در مدیریت آب های زیرزمینی عمل می کنند که او امضا و به قانون 40 سال پیش.

قانون تاسیس قوانین محدود کننده حفاری و پمپاژ در بیشتر مناطق شهری از جمله ققنوس, Tucson, پرسکات و Pinal County است. اما آن را به سمت چپ آب های زیرزمینی و غیر قابل تنظیم در اندازه دولت و بابیت گفت: سال پس از نشان داده اند که “ما شکست خورده بقیه از دولت 100 درصد است.”

بابیت بود فرماندار از سال 1978 تا 1987 و بعد از آن بود که وزیر کشور تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون. در حال حاضر 81 او اخیرا ابراز نگرانی آریزونا که نیاز به اقدامات جدید برای مبارزه با انداختن سطح آب های زیرزمینی در مناطق که در آن هیچ قانون وجود دارد محدود کردن حفاری و یا پمپاژ.

بابیت گفت: دشوار است و گاهی شتابزده روند که منجر به عبور از سال 1980 قانون ارائه می دهد برخی از دروس به عنوان دولت اصلاحات. او گفت: وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد تنظیم آب های زیرزمینی در زمان اما آریزونا مواجه وخیم, وضعیت آب و وجود دارد “فوق العاده های قانونی رهبری” توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات.

این قانون شامل یک درمان بالقوه برای مناطق روستایی و اگر آنها شروع به دیدن عمده قطره در آب های زیرزمینی. آریزونا اداره منابع آب داده شد قدرت را به شکل “آبیاری غیر مناطق توسعه” که نوار مالکان از آبیاری اضافی مزارع.

اما از سال 1981 دولت نیست تشکیل یک واحد جدید آبیاری غیر توسعه منطقه است. و دولت آب در مقامات پایین تبدیل سه درخواست در سال های اخیر برای ایجاد جدید مدیریت مناطق با استناد به محدودیت در قانون است.

بابیت گفت: این بخش از قانون کار نمی کند چرا که آن را “بیش از حد سخت.” تنها چاره این است که به منظور توقف کامل برای گسترش آبیاری اراضی گفت: به جای در نظر گرفتن یک مطلب خوب تنظیم محلی رویکرد — که او گفت: ممکن است شامل به دنبال در های مختلف با استفاده از آب و یا چگونه محصولات کشاورزی مانند انگور مصرف به طور قابل توجهی آب کمتر از محصولات مانند يونجه و ذرت.

“من فکر نمی کنم که تزار در ققنوس حق است و نقطه شروع برای برخورد با این موضوع” بابیت گفت. “منطقی ترین چیزی که به انجام به عنوان شما حرکت به سمت برخورد با این مشکل است برای قرار دادن قدرت در دست جوامع محلی.”

بابیت خواستار شهرستانهای استان به فشار قانونگذاران

حدود دو دوجین ساکنان با حضور چهار جلسه در Sunsites. بابیت بعدا صحبت به چند ده نفر در یک ثانیه جامعه آب نشست در Willcox.

دیگر سخنرانان شامل ADWR اب شناسی کیت نلسون که ارائه یافته های یک 2018 مطالعه و بررسی آب های زیرزمینی در Willcox حوضه. او نشان داد که نمودار با خطوط شیب دار شدت رو به پایین منعکس کننده کاهش سطح آب های زیرزمینی اندازه گیری در چاه.

“همه چاه ها نشان می دهد که قابل قدر کاهش” نلسون گفت: توصیف داده ها در یک منطقه. “در دراز مدت کاهش می یابد به طور مداوم 3, 4, 5 فوت هر سال یک نرخ بسیار بالا.”

بر اساس زمان پمپاژ این بخش پیش بینی سطح آب های زیرزمینی در این بخش از Cochise County مجموعه به ادامه انداختن بیش از قرن آینده است.

بنابراین مقدار آب توسط پمپ شدن از زمین است که با توجه به ADWR این Willcox حوضه از دست دادن حدود 182,000 هکتار-فوت آب در هر سال است. این مبلغ اگر تحویل از طریق شهر لوله خواهد بود به اندازه کافی برای تامین حدود 550,000 خانه به طور متوسط در منطقه ققنوس.

“این واقعا زمان برای آریزونا مقننه اجازه شهرستانهای را آهولد از این مشکل و پیدا کردن راه حل های” بابیت گفت. “چه county دولت ها می توانید انجام دهید در حال حاضر است که انعطاف پذیری ماهیچه های خود را و می گویند:” ما می خواهیم قانون به ما این قدرت به مقابله با این مسائل است.'”

بابیت اشاره کرد که قانون گذاران در این سال پیشنهاد 12 قطعه از قانون که تقویت آب های زیرزمینی قوانین و نظارت در مناطق روستایی است.

صورتحساب معرفی شدند و پس از بررسی توسط Arizona Republic که نشان داد چگونه بدون کنترل پمپ با گسترش مزارع شده است تخلیه آب زیرزمینی در حالی که مالکان و کشاورزی شهرهای گذاشته شده اند با خشک چاه و هزینه های نصب.

این تحقیقات نشان داد که تعداد تازگی حفر چاه شده است شتاب و که بزرگترین کاهش در آبهای زیرزمینی رخ داده در کشاورزی مناطق که در آن هیچ محدودیتی وجود دارد در پمپاژ.

بابیت یک دموکرات به ذکر است که حزب جمهوری خواه در کنگره رجینا کاب معرفی یک پیشنهاد است که قادر می سازد شهرستان سرپرستان جدید برای ایجاد “مدیریت روستایی در منطقه” اگر آنها تعیین آب های زیرزمینی حوضه در معرض خطر است.

اما نه کاب پیشنهاد و نه هیچ یک از دیگر لوایح رسیده یک رای در مجلس قانونگذاری ایالتی. رهبران مجلس نمایندگان و سنا آب کمیته حاضر اجازه می دهد تا رای این اقدامات است.

موضوع اصلی این است که گرفتن قوه مقننه برای هدایت به این مشکل و دادن اختیارات به استان ها در مخلوط راست از پایین به بالا” بابیت گفت.

‘زمین شکاف ممکن است’

بابیت شروع به ساخت زمین خود را برای این پیشنهاد سال گذشته است. او پیشنهاد کرده است که مقامات شهرستان خواهد شد در حال توسعه محلی طرح های آب, در حالی که مقامات دولتی خواهد بازی یک نقش نظارتی است و می تواند گام در صورتی که تلاش های محلی کار نمی کند.

هدر و دیوید Oinos گفت: آنها به این جلسه آمد چرا که آنها نگران آب و می خواستم برای یادگیری بیشتر در مورد برنامه ریزی برای مقابله با کاهش سطح آبخوان. زن و شوهر خود را خصوصی به خوبی و آنها جذب آب باران از پشت بام خود را به استفاده برای آبیاری.

آنها شنیده راهنمایی های عملی از مری ان Capehart از دانشگاه آریزونا Cochise County فرمت تعاونی که صحبت در مورد جمع آوری آب باران به عنوان یک جایگزین برای حفاری جدید به خوبی و که توصیف موارد از افرادی که خود را بزرگ و مخازن و قادر به استفاده از آب اسیر در داخل خانه.

دیوید Oinos گفت: برخی از دوستان تا به حال چاه های شکست و مجبور به حفاری عمیق تر از چاه. این Oinos’ خوب است کمتر از 300 فوت عمیق, در حالی که دیگر چاه در حال حفر عمیق تر. دیر یا زود آنها انتظار دارند خود را فوستس اجرا خواهد شد خشک است.

“چاه انداختن هستند مانند مگس” Oinos گفت. “این یک موضوع اگر ما آن را تجربه کنند. این موضوع از زمانی که.”

او گفت: بخشی از این فریب این منطقه است که “این غرب وحشی” منطقه ای که در آن مردم به مدت طولانی قادر به انجام آنچه آنها می خواهند و در جایی که بسیاری از دوست نداشتن ایده و مقررات. Oinos گفت که او موافق با بابیت پیشنهاد داشتن مردم محلی در مدیریت مشکلات خود را.

“ما باید برای باز کردن یک بحث بین همه که در آن همه ما می تواند نه گام در هر یک از دیگر انگشتان پا, اما هنوز هم به چیزی که خوب است برای محیط زیست و خوب برای همه” Oinos گفت. او گفت: این هفته جلسات بود شروع به حرکت به سمت این نوع از گفت و گو.

در علاوه بر این به نگرانی ها در مورد خشک چاه های برخی از مردم خواسته در مورد مشکل از غرق شدن زمین در Sulphur Springs دره.

در برخی از مناطق زمین غرق شده به عنوان آب شده خشک از سفره. این اقامت را تولید کرده است شکاف در زمین ترک برخی از جاده های ترک خورده و ناهموار.

در لبه دره در Dragoon جاده رانندگان تصویب زرد نشانه هایی که هشدار می دهند: “زمین شکاف ممکن است.”

در ضمن سوابق نشان می دهد بزرگ و مزارع در دره شده اند نقاشی بر روی چاه های عمیق که از 2500 پا.

تجزیه و تحلیل داده دولت توسط جمهوری نشان داد که حفاری شتاب در Willcox منطقه در طول 10 سال گذشته و این که چاه در حال حفر عمیق تر. متوسط عمق همه چاه بود 358 پا عمیق تر در سال 2018 از آن در سال 2010.

آب گلایه: در جنوب شرقی AZ مزارع مته نیم مایل عمیق در حالی که خانواده ها پرداخت قیمت

ناموفق فشار برای تغییرات

شناخت وضعیت خطر یک گروه از کشاورزان و مالکان و کسب و کار مردم با هم در سال 2015 به بحث در مورد چگونه آنها می تواند مشکل. آنها آمدند تا با محلی به رهبری پیشنهاد به مدیریت آب و صرفه جویی در آن در مزارع.

اما پیشنهاد خود را شکست خورده را به نفع خود به اندازه کافی حمایت و در سال 2016 تلاش رها شده بود پس از بی ثمر نشست با قانونگذاران ایالتی.

بابیت گفت: این گروه که ترویج این پیشنهاد در سال 2015 را یک “موجود شگفت انگیزی است.” او اذعان کرد که تلاش چپ تلخ بخش در جامعه است.

“من هیچ غریبه ای به آن راه بحث از این مسائل یک عادت تقسیم جوامع داشتن همسایگان سقوط با یکدیگر” بابیت گفت.

“من می دانم آنچه شما را از طریق رفت اینجا در 2015,” او گفت:. “شما تقسیم این جامعه است. شما متحمل شده بسیاری از دشمنی و شما واقعا شجاع چیز. شما را با هم واقعا روش جالب برای این کار است.”

پیشنهاد خود را حداقل سزاوار یک جلسه در شهر فینیکس, بابیت اما هرگز آن را یکی کردم.

“دوباره آن را امتحان کنید. و صحبت کردن با یکدیگر. و نگه داشتن کار بر روی این” بابیت گفت: به عنوان او به پایان رسید سخنرانی خود. “این رفتن به یک شبه اتفاق می افتد اما ما باید برای رفتن است.”

در مخاطبان نشست رهبران دو کشور از 2015 تلاش در Willcox: Alan Seitz و سابق شهرستان سرپرست ریچارد سرل.

هنگامی که بابیت در زمان سوالات Seitz اظهار داشت که مدیریت آب های زیرزمینی شده است نسبتا موفق در مناطق شهری از آنجا که آنها تا به حال دسترسی به رودخانه کلرادو آب از مرکزی آریزونا پروژه کانال.

“اگر شما تمام شده بود و متفکرانه تر شما می توانید به ارمغان آورده اند کلاه در پایین اینجا که می ایم کاهش برخی از مشکلات” Seitz پکتیا میباشد.

بابیت توافق کردند که موفق مناطق در ققنوس و توسان بسیار متفاوت از Willcox حوضه و این که هیچ کس انتظار درپوش کانال به طور گسترده به جنوب شرقی آریزونا به خصوص از آنجا که تمام آب گرفته شده است.

“بنابراین ما نیاز به یک مدیریت ایده که اگر شما می خواهید به نظر من می گوید زیر است: ما می خواهم به زندگی می کنند در این دره برای 10 نسل” بابیت گفت. “کار ما این است که برای مدیریت آن به کند که کاهش … بنابراین ما نه تنها سقوط کردن پایین.”

‘ما در حال استخراج از معادن ما آب’

Seitz, که با این نسخهها کار به عنوان یک محصول مشاور گفت که او موافق با بابیت وجود دارد که نیاز به کنترل محلی و که همه ذینفعان درگیر باید در یک گفت و گو در مورد آنچه آنها می خواهند جامعه را در آینده است.

“این نیاز به یک جامعه گفتگو با هر کس در جدول” Seitz گفت. “در جایی کسی را برای تصمیم گیری به عنوان به که در آن ما می خواهیم به در 50 سال یا 100 سال از هم اکنون.”

به عنوان تلاش ناموفق در سال 2015 نشان داد که این بسیار دشوار است بحث و تصمیم گیری Seitz گفت. “اگر شما انجام هر چیزی در همه خواهید به صدمه زدن کمی.”

سرل بود که یک سرپرست از سال 2005 تا سال 2016 به توافق رسیدند که او می خواهم قوه مقننه به تایید تغییر اجازه می دهد برای کنترل بیشتر در سطح محلی است. اما او گفت: محلی تصمیم گیری نیز خواهد آمد خاردار پرسش از چگونه به مقابله با بسیاری از سهامداران و نحوه عادلانه باشد.

“راه همه چیز ایستاده در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال استخراج آب ما.”

سرل مزارع پسته در 20 هکتار در Cochise که در آن بیش از دو دهه گذشته سطح آب زیرزمینی کاهش یافته است و در حدود 50 فوت است.

اگر آب نگه می دارد و انداختن او گفت: این مشکل ممکن است در نهایت “حل خود را” از آنجا که آن را تبدیل به طور فزاینده گران به حفاری عمیق تر و برخی از تولید کنندگان به احتمال زیاد ترک کشاورزی. اما اگر این اتفاق سرل افزود: “آن را به کشتن ما ag اقتصاد است.”

همانطور که برای چه مرتب کردن بر اساس راه حل می تواند کار سرل گفت: تلاش ناموفق در سال 2015 نشان داد که هیچ پاسخ ساده وجود دارد.

“وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از سهامداران و بسیار با نفوذ ذینفعان که نمی خواهید اقدام,” او گفت:.

جدید تلاش های مردمی

این هفته جلسات بودند بخشی از یک سری از سمینارهای برگزار شده توسط Willcox پروژه آب یک ابتکار عمل محلی است که به تازگی در زمان شکل برای ترویج بحث در مورد پتانسیل آب راه حل های. Cochise County سرپرست پگی جاد پیشنهاد جلسات و دعوت بابیت به صحبت می کنند.

جاد گفت: او قدردانی تشویق از بابیت.

“ما با هم از آنجا که ما در مورد مراقبت از ما آب” جاد گفت.

در مذاکرات آینده او گفت: شرکت کنندگان به بحث در مورد طرح قانونی. جاد گفت: او را نا امید که رهبران در مجلس گرفته نشده تا طرح های پیشنهادی برای پرداختن به روستایی آبهای زیرزمینی مشکلات این سال است.

“آنها درک dire straits که ما در” جاد گفت: “و من نمی فهمم چرا آنها را پرداخت نمی توجه به ما.”

جاد گفت که او امیدوار محلی بحث و گفتگو در میان ذینفعان تولید خواهد شد یک اجماع و یک “قانونی بپرسید” در سال آینده. در پشت میز در جلسه, سازمان, گذاشته, نور آبی, تی شرت های مزین با “Willcox پروژه آب” و یک آبی تیره قطره آب.

جاد گفت که او امیدوار است مردم صحبت با دوستان در مورد تلاش و در نهایت پوشیدن پیراهن به قوه مقننه به پرونده خود را برای برخی از مرتب کردن بر اساس عمل است.

بابیت گفت: این نوع محلی گفت و گو با گرد هم آوردن “متضاد نیروهای” حیاتی خواهد بود.

“ما باید به گرد هم می آیند و کار راه ما و کشتی در همسایگی مد مورد … چه ممکن است کار را برای ما” بابیت گفت.

همانطور که برای قوه مقننه را به انفعال بابیت گفت: این جلسه هنوز تمام نشده و “شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.”

او ابراز خوش بینی است که شتاب در حال ساخت برای تلاش برای مقابله با بدتر شدن مشکلات در جوامع روستایی که در آن سطح آب های زیرزمینی در ادامه به سقوط.

“آن را در هوا در حال حاضر. همه چیز در حال رفتن به شروع حرکت” بابیت گفت. “این در حال حرکت است و چیزی است که باید از آن آمده است.”

یک نکته برای به اشتراک گذاشتن ؟ رسیدن به خبرنگار Ian James در ian.james@arizonarepublic.com یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im