هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در حال حمایت از اقدامات در قوه مقننه است که قادر می سازد آریزونا برای شروع اندازه گیری چقدر آب زیرزمینی پمپ غیر قابل تنظیم در مناطق روستایی که در آن سفره های آب شده اند به سرعت در حال کاهش است.

Rep. John Kavanagh, R-تپه چشمه معرفی یک لایحه این هفته که به دولت آب بالا تنظیم کننده قدرت نیاز است که دستگاه های اندازه گیری نصب شده بر روی چاه و نیاز به گزارش های سالانه در آب استفاده کنید. این لایحه اجازه می دهد که دولت نیاز به اندازه گیری چاه در منطقه اگر مدیر آریزونا اداره منابع آب “تعیین آن لازم است برای مدیریت آب مقاصد.”

Kavanagh گفت که او فکر می کند این تغییر بسیار مهم است برای شروع به رسیدگی به مشکلات پمپاژ بیش از حد در بخش هایی از دولت که در آن هیچ قانون وجود دارد محدود کردن چقدر آب استخراج شده است.

“شما در حال حاضر باید مردم را به چاه رفتن خشک که یک تراژدی است. و شما باید برخی از عملیات تجاری که در حال پمپاژ می داند که چقدر آب از” Kavanagh گفت. “ما نیاز به دانستن چه خبر است.”

همکار جمهوری خواه در کنگره رجینا کاب کینگمن تنظیم شده است به معرفی یک لایحه که اجازه می دهد یک شهرستان اعلام آبهای زیرزمینی حوضه در معرض خطر و درخواست وزارت منابع آب نیاز به متر در چاه.

قانونگذاران دموکرات باید دو لوایح دیگر که بیشتر نیاز به متر به توان نصب شده در چاه در سطح ایالت.

حداقل شش لوایح واصل شده اند و یا در حال برنامه ریزی برای تقویت آب های زیرزمینی قوانین و نظارت در مناطق روستایی که در آن هیچ محدودیتی وجود دارد در پمپاژ و که در آن سطح آب را به طور چشمگیری کاهش یافته است.

این طرح به دنبال بررسی توسط Arizona Republic نشان داد که چگونه غیر قابل تنظیم پمپاژ با گسترش مزارع شده است تخلیه آب زیرزمینی در مناطق روستایی در حالی که مالکان و کشاورزی شهرهای گذاشته شده اند با هزینه های نصب به عنوان چاه خشک اجرا.

بدون دیتا, دولت, است, ‘عمدا کور’

Kavanagh گفت: پیشنهاد خود را می تواند یک گام اولیه و او می خواهم برای دیدن بزرگتر تغییرات در دولت آبهای زیرزمینی قوانین.

“من معتقدم که کل دولت باید یک مدیریت فعال منطقه است.’ اما آن را نمی. من فکر می کنم ما نیاز به حرکت در این جهت” Kavanagh گفت. “من اعتقاد دارم که همه باید خود را در زمان عرضه آب حفاظت از تجاوز و تخلیه توسط دیگران و من باور دارم که هر کسی که می خواهد برای ساخت یک خانه یا حتی یک کسب و کار باید تضمین از دولت است که آنها را در دراز مدت تامین آب است.”

آریزونا تاسیس آن سیستم تنظیم آب های زیرزمینی تحت 1980 مدیریت آب های زیرزمینی عمل می کنند که به ایجاد “فعال حوزه مدیریت” با محدودیت های پمپاژ و چاه-حفاری در شهر فینیکس, توسان پرسکات و Pinal County است. مناطق دیگر در سراسر کشور باقی مانده بودند غیر قابل تنظیم.

Kavanagh گفت: قانون او را قادر خواهد ساخت با مقامات دولتی برای جمع آوری داده ها برای تصمیم گیری در آب های زیرزمینی.

“به دلیل جمع آوری داده ها است که به ماندن آگاهانه کور و تماشای آریزونا بیش از یک آب صخره” Kavanagh گفت. “من لایحه ای است که به سادگی در تلاش برای جلوگیری از عمدی کوری و نیروی مردم در نگاه به فاجعه قریب الوقوع است که نزدیک است.”

او گفت که به همین دلیل او محدود پیشنهاد برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد چه مقدار آب است که پمپ می شود و توسط آن نهاد.

“من فکر می کنم زمانی که اطلاعات ساخته شده است شناخته شده برای همه, از آن خواهد شد آسان برای انجام اصلاحات,” او گفت:.

مراحل است که ممکن است آینده روشن نیست اما Kavanagh گفت که او فکر می کند آنها می تواند طیف وسیعی از محدود کردن گسترش آبیاری مزارع به توقف حفاری چاه های جدید و یا صدور بیشتر مجوز ساخت و ساز در مناطق که در آن داده ها نشان می دهد وجود ندارد کافی آب است.

چه خواهد شد و قانونگذاران انجام دهید ؟ مقننه قصد دارد برای رسیدگی به بحران آب های زیرزمینی

اندازه گیری جریان بحرانی برای آینده

ایالت ویکتوریا استیل D-توسان گفت: او را به معرفی یک لایحه در هفته آینده که نیاز به اندازه گیری از آب های زیرزمینی پمپاژ از چاه در تمام مناطق غیر قابل تنظیم در سراسر کشور.

نیاز به درخواست به بخش هایی از ایالت آریزونا در خارج فعال در حوزه مدیریت و “آبیاری غیر توسعه مناطق است.” چاه های کوچک که پمپ 35 گالن در دقیقه خواهد بود معاف از نیاز.

“ما می دانیم چقدر است که گرفته شده و چقدر ما را ترک کرده اند” استیل گفت. “ما کاملا باید بدانید. ما نمی توانیم حفاظت از آب های زیرزمینی تامین می شود اگر ما مجاز به پمپ تخلیه.”

استیل اشاره کرد جمهوری بررسی برای آوردن به نور مشکلات برخی از صاحبان در حال مقابله با به عنوان مزارع بزرگ حفاری چاه های عمیق و به عنوان سطح آب های زیرزمینی افت.

“در بخشی به لطف بزرگ خود را گزارش مردم شروع به درک چگونه وخیم وضعیت است و ما باید برای انجام کارهای متفاوت” استیل گفت.

جمهوری شش قسمت شامل یک تجزیه و تحلیل از سطح آب سوابق بیش از 33 ، 000 چاه از جمله برخی از سوابق رفتن بیش از 100 سال است. این تجزیه و تحلیل نشان داد که سطح آب در حدود یک چهارم از چاه در آریزونا نظارت بر برنامه کاهش یافته است بیش از 100 فوت از آنجایی که آنها حفر یک دست است که کارشناسان می گویند احتمالا غیر قابل جبران.

این تحقیقات همچنین مستند رو رد پا از خارج از کشور شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری است که باید راه اندازی مزارع وسیع در آریزونا به رشد یونجه و ذرت و پسته و دیگر محصولات. این مجموعه نشان داد که تعداد تازگی حفر چاه شده است شتاب و که بزرگترین قطره آب زیرزمینی رخ داده در کشاورزی مناطق که در آن هیچ محدودیتی وجود دارد در پمپاژ.

“من فقط این را به عنوان تنها مهم ترین مسئله ای است که ما را در مقابله با در آریزونا برای سال آمده است:” استیل گفت.

او گفت: 1980 مدیریت آب های زیرزمینی عمل یک قطعه خوب از قانون اما آن را به یک سوراخ بزرگ است که نیاز به خطاب.

“این دیگر کار نمی کند” استیل گفت. “این دیگر کافی برای واقعیت امروز است.”

به عنوان آب زیرزمینی تخلیه شده است آریزونا است که درد و رنج و زیان که ممکن است جبران برای هزاران سال. آب در بیابان سفره های آب گذاشته شد بیش از هزار سال قدمت نشان دهنده تنها آب است که بسیاری از جوامع روستایی می تواند به عنوان باد از جنوب غرب می شود تر و خشک با تغییر آب و هوا.

گزارش ویژه: آریزونا بعدی بحران آب

تشکر. کیرستن انگل یک توسان دموکرات نیز معرفی سه صورتحساب با تمرکز بر آب های زیرزمینی و غیر قابل تنظیم در مناطق روستایی است. یکی از طرح های پیشنهادی مانند استیل آینده لایحه نیاز به متر در تمام nonexempt چاه در سطح ایالت.

در زیر یکی دیگر از لایحه انگل می خواهد به دولت آب تنظیم کننده توانایی نگاه کنید به پیش بینی آینده استفاده از آب — و نه فقط در زمان استفاده از آب — در تصمیم گیری برای ایجاد یک جدید “آبیاری غیر-گسترش منطقه” که در آن دولت را منع مزارع از آبیاری اضافی وسعت زمین به جریب.

انگل نیز معرفی قانونی که گسترش قوانین موجود نیاز به تمام توسعه دهندگان از تقسیم بندی ایالت به جای فقط در مناطق شهری به گواهی دولت به عنوان داشتن یک کافی 100 سال تامین آب است.

صورتحساب تمرکز بر آنچه که ممکن است در حال حاضر

Kavanagh گفت که او می خواهم برای دیدن آن قواعد گسترش ایالتی اما او فکر نمی کند که این قانون تصویب خواهد شد. او همچنین می خواهم برای دیدن آب های زیرزمینی موفق در سراسر کشور به عنوان آن را در داخل فعال در حوزه مدیریت و یا AMAs. اما او گفت: به هیچ وجه چنین تغییر خواهد آن را از طریق قوه مقننه در حال حاضر.

“که اتفاق می افتد زمانی که تمام چاه ها شروع به خشک شدن کردن” Kavanagh گفت.

Kavanagh گفت که او این پیشنهاد را به تمرکز بر آنچه که ممکن است در حال حاضر و فکر می کند او لایحه اعتصاب تعادل راست. اگر این قانون می گذرد Kavanagh گفت که او انتظار دارد که مدیر منابع آب مدیر تام Buschatzke آغاز خواهد شد نیاز به اندازه گیری از آب های زیرزمینی پمپاژ در مناطق غیر قابل تنظیم که در آن آژانس نیاز به اطلاعات بیشتر.

در حالی که Kavanagh منطقه واقع شده است آما او گفت که او نگران است که دولت ممکن است به زودی “تماشای وحشت گشوده در مناطق روستایی” با مردم به طور فزاینده رنج می برند به عنوان سطح آب ادامه به کاهش است.

“مشکلات در حال حاضر وجود دارد. شما در حال حاضر افرادی که چاه می رویم خشک که به کامیون آب به خانه های خود” Kavanagh گفت. “هیچ کس نباید در معرض خطر داشتن طول عمر خود سرمایه گذاری می شود آن را خانه خود و یا کسب و کار خود را به طور ناگهانی ارزش بعدی به هیچ چیز چون آنها هیچ آب در بیابان است.”

در کنار این لایحه که تقویت دولت آبهای زیرزمینی قوانین یکی دیگر از قطعه ای از قوانین بر تامین بیشتر بودجه و کارکنان به صورت آریزونا اداره منابع آب.

تشکر. Rosanna Gabaldón D-سهوآریتا معرفی یک لایحه که به ADWR اضافی 6.1 میلیون دلار به استخدام بیشتر hydrologists آبهای زیرزمینی افسران و کارکنان دیگر.

Gabaldón اشاره کرد که این گروه تا به حال نیروی انسانی کاهش در طول سال. او با اشاره به این که آژانس در حال آماده سازی به روز شده در مدیریت آب های زیرزمینی برنامه ریزی برای AMAs.

“من امیدوار هستم که آنها می تواند در کارکنان به طوری که آنها می تواند تکمیل آن گزارش می شود و قادر به نگاه در استفاده از آب در خارج از AMAs به عنوان” Gabaldón گفت. “این مهم است که آنها را بیشتر کارکنان به طوری که آنها می تواند تکمیل وظایف خود را.”

رسیدن به خبرنگار Ian James در ian.james@arizonarepublic.com یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de