آریزونا نوجوانان بازداشتگاه گزارش محدود تست از بچه ها; 1 کارمند تست مثبت

چند ساله در آریزونا نوجوانان بازداشتگاه شده اند تست شده برای COVID-19 در حالی که یک کارمند با Arizona Department of Juvenile اصلاحات دارای آزمایش مثبت است.

سه نفر جوان در Adobe, ديد کوه, مدرسه, نوجوان بازداشتگاه در شهر فینیکس تست شده اند از 223 دانش آموزان با توجه به سخنگوی کیت هاوارد. تمام دانش آموزان آزمایش منفی و هیچ دانشجویی موارد است.

یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 و بلافاصله به خانه رفتم برای منزوی کردن, Howard نوشت: در یک ایمیل.

دوازده کارکنان خود گزارش منفی نتایج آزمون به آژانس در حالی که 16 مورد آزمایش قرار گرفتند-سایت از جمله کارمند که تست مثبت است.

Coronavirus ضربه نوجوانان بازداشتگاه در سراسر کشور: 229 جوان مردم را آزمایش مثبت برای COVID-19 در مراکز در ایالات متحده با توجه به صدور حکم پروژه.

یک نوجوان بازداشتگاه در ویرجینیا بود و لقب یک “نقطه داغ” که 27 بچه ها آزمایش مثبت در ماه آوریل است.

در Yavapai County بیش از 40 ساله باید آزمایش مثبت در Mingus کوه آکادمی مسکونی رفتاری مرکز بهداشت برای نوجوانان است. این تسهیلات نه یک نوجوان کانون اصلاح و اما مانند Adobe کوه خانه ها بیش از یک صد نفر از افراد زیر سن قانونی.

به دلیل گسترده تست شده است انجام آن شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از کودکان در Adobe کوه می توانست COVID-19. هوارد نوشت که تصمیم به تست است که ساخته شده مورد به مورد و بر اساس بستگی دارد که آیا یک کودک نشان دادن علائم و یا اگر آنها از تماس با کسی که تست مثبت است.

پدر و مادر نیز محروم از دیدن فرزندان خود به دلیل همه گیر محدود به تماس های ویدئویی. آن را ترسناک شرایط برای پدر و مادر مانند کریستال گونزالس که 17 ساله پسر خوزه در نرم افزار Adobe کوه.

“من از خواب بیدار در وسط شب و گاهی اوقات فکر می کنم در مورد او,” او گفت:. “من آمد به اتاق و گریه … من فقط دعا می کنم که او خوب است.”

چگونه Adobe کوه پرداختن به کروناویروس

با توجه به هوارد Adobe کوه مستقر متخصصان پزشکی در تاسیسات ورودی به صفحه نمایش از همه کسانی که پیاده روی را از طریق درب آن. هر کسی تجربه علائم یا ثبت نام دمای 100.4 درجه یا بالاتر است را تکذیب کرد ورود.

تازه وارد نوجوانان در حال قرنطینه هم برای 14 روز.

کارکنان و پوشیدن پارچه پوشش صورت Howard نوشت و تمرین های اجتماعی فاصله در مرکز.

آژانس شروع به محدود کردن بازدید مارس 17, اما هوارد نوشت که نوجوانان بیشتر می توانید تماس های تلفنی از آنها معمولا مجاز به.

ساندرا Miramontes’ پدر آدری 18 است اما هنوز در دادگاه اطفال سیستم. خارج از نرم افزار Adobe کوه او گفت: آدری را دوست دارد به پخت کیک.

او می خواهد برای رفتن به مدرسه آشپزی. پلیس مبارزه با مواد مخدر مشکل و نیاز به کمک Miramontes گفت.

Miramontes نگران است که سیستم — خیلی آهسته در حال حرکت در تجربه او که دختر او هنوز هم ندارد تجویز عینک او نیاز به پایان مدرسه — ترک می تواند آدری آسیب پذیر به کوروناویروس.

“این نا امید کننده سیستم,” او گفت:.

Miramontes نگران تست بیش از حد. او می خواهد این سازمان به آزمون کارکنان غالبا.

“این بچه ها” او گفت:. “دختر من ممکن است 18 سال, اما او هنوز یک بچه است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de