آریزونا نوجوانان اصلاحات افسر به اتهام در اختیار داشتن پورنو کودکان می میرد در بازداشت

آریزونا گروه از نوجوانان اصلاحات افسر که در بازداشت پس از صریح تصاویری از کودکان یافت شد خود را در حساب های الکترونیک و دستگاه های الکترونیکی کرده و با توجه به ماریکوپا شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت Joaquin Enriquez.

کوین Driscoll دستگیر شد در خانه اش در فوریه. 19 پس از وزارت امنیت داخلی جستجو کرد و یافت “دو حساب های ایمیل شخصی و دو الکترونیکی دستگاه های ذخیره سازی شامل صریح تصاویر کودکان” با توجه به بیانیه ای از آریزونا گروه از نوجوانان اصلاحات سخنگوی کتی Howard.

او به رزرو چهارم خیابان زندان و فورا خاتمه یافته هوارد گفت.

Driscoll داشت العملی در سلول خود در فوریه. 21 صورت گرفته بود به یک بیمارستان با تهدید کننده زندگی صدمات و مرده با توجه به Enriquez.

کلانتر دفتر در حال بررسی این مورد به عنوان یک مرگ Enriquez گفت و نه قتل.

هیچ نشانه ای وجود دارد که “رفتار مجرمانه در سوال” با استفاده از منابع دولتی و نه این که آن را در زمان و مکان و یا درگیر کودکان در آریزونا وزارت اصلاحات تسهیلات هوارد گفت.

Driscoll, 26 بود رو به 10 فقره سوءاستفاده جنسی از یک جزئی و برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه, آنلاین, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>