آریزونا سرگرمی لابی فروشگاه ها هنوز باز به عنوان ‘ضروری’ کسب و کار

سرگرمی لابی فروشگاه در سراسر دره باز باقی می ماند در طول شیوع کروناویروس.

تحت رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش سخت افزار و فروشگاه های عرضه تلقی می شود “ضروری” کسب و کار.

کارکنان در تمام 10 سرگرمی لابی مکان در مترو ققنوس در روز پنج شنبه تایید کرد که فروشگاه خود را هنوز باز بود و هرگز بسته شده است.

برخی از سرگرمی لابی محل در سراسر کشور به تازگی بازگشایی پس از بستن در پاسخ به این بیماری همه گیر. داستان در اوهایو و ایندیانا, ویسکانسین و کلرادو تعطیل شد, با اجرای قانون پس از بازگشایی ایالات متحده امروز گزارش شده است.

موسس و مدیر عامل شرکت دیوید سبز فرستاده شده و همه کارکنان یک یادداشت به تاریخ مارس 19 و گفت: “در حالی که ما نمی دانیم که برای برخی از آنچه که در آینده نگه می دارد و یا چه زمانی این اختلال خواهد شد و آخرین, همه ما می تواند استراحت در دانستن است که خدا در کنترل است.”

“برای کمک به اطمینان از شرکت ما همچنان قوی و آماده به رونق دوباره زمانی که این عبور همه ما ممکن است به سفت بستن کمربند ما’ بیش از آینده نزدیک,” او نوشت.

آریزونا جمهوری به دست آمده یک یادداشت ارسال به تمام مدیران فروشگاه در تاریخ 28 مارس جزئیات چگونه مدیران باید بگویم فروشگاه ضروری است.

آنها “باید شناسایی دلیل خاص در اورژانس جهت است که فراهم می کند که ذخیره اجازه باز شود. این دلایل می تواند باشد: از آنجا که ما به فروش مواد آموزشی از آنجا که ما به فروش محصولات برای صفحه اصلی بر اساس کسب و کار و یا اینکه ما به فروش مواد به PPE” با اشاره به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس.

مارس Clarke, ققنوس مقیم گفت: او ناراحت است که سرگرمی لابی نیست بسته “از آنجا که آنها یک کسب و کار ضروری و قرار دادن آنها در زندگی در معرض خطر باقی مانده باز است. نه تنها به خریداران اما کارکنان. غیر قابل قبول است.”

“من معتقدم که آنها باید مجبور به بستن. مدیر عامل می تواند قطع پرداخت مانند بسیاری از شرکت های دیگر انجام می دهند در حالی که کارکنان خود را در حقوق و دستمزد/حقوق و امن است. حتی اگر وجود دارد یک برش کوچک در پرداخت این کمک خواهد کرد و نشان می دهد که این شرکت در مورد مراقبت از COVID-19 همه گیر” کلارک گفت.

سرگرمی لابی بلافاصله پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای نظر.

یک کارمند در یک سرگرمی لابی محل در آریزونا گفت: مشتریان هنوز هم در آینده گروه های زیادی از جمله نوزادان و پدربزرگ و مادربزرگ و فروشگاه ها در دریافت محموله های کاغذ توالت و حوله کاغذی تمیز کردن وسایل ضد عفونی کننده دست یا دستکش برای بیش از یک ماه به دلیل انبارها تعطیل شده اند.

از مارس 23 که مبتلا COVID-19 مشکوک آنها آن را داشته باشد یا باید “تایید دلایل شخصی” می توانید با استفاده از پرداخت مرخصی پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق از عدم توجه به یکی دیگر از یادداشت.

جیمز Carr کمک گزارش.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>