در حالی که فروشگاه های مواد غذایی, تلاش برای restock کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست دیگر صنعت شاهد هجوم گسترده مشتریان به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش است.

اسلحه.

آریزونا تفنگ صاحبان فروشگاه ها می گویند که آنها در حال برخورد با انبوهی از مردم — بسیاری از آنها برای اولین بار خریداران اسلحه — که می گویند آنها می خواهند برای محافظت از خود از امکان به دنبال سارق به سرقت لوازم.

‘آن را فقط مانند کاغذ توالت’

شاون ری که صاحب S2 تسلیحات در شهر فینیکس که مبادرت به فروش سلاح گرم از وطن پرست ملت سلاح گرم و لوازم جانبی گفت: این فروشگاه به فروش می رسد مشترک تپانچه از تولید کنندگان مانند گلاک و اسمیت و Wesson, ترک بیشتر جمع اقلام به عنوان تنها گزینه در دسترس تا زمانی که از فروشگاه دریافت جدید حمل و نقل است.

“این درست مانند کاغذ توالت” ری گفت: Arizona Republic. “آن را مانند وجود دارد کمبود کاغذ توالت. وجود انبارهای پر از چیزهای. اما هیچ کس واقعا آماده برای این اتفاق می افتد.”

او انتظار برای دریافت یک محموله جدید سلاح گرم در یک یا دو هفته.

ری که فروش سلاح گرم برای هفت سال گذشته گفت که او دیده است در مورد چهار “ترساند” که در آن توده ها خواهد خرید اسلحه از جمله پس از تیراندازی و کشتار و یا تماس برای کنترل اسلحه قانونی که به دست آورده بودند کشش ممکن است بعد نوار آنها را از انجام این کار.

اما این یکی متفاوت است به عنوان همه گیر آوردن در افرادی که هرگز متعلق به یک تفنگ قبل — که برخی از آنها هرگز به فکر آنها می ری گفت.

“بسیاری از آنها را شگفت زده هستند چرا که آنها فقط نمی تواند راه رفتن با یکی فقط گفت:” سلام من می خواهم یکی از,'” ری گفت. “و یا آنها نمی تواند فقط باید آن را حمل به خانه خود و یا هر چیز دیگری. بسیاری از مردم هیچ نظری ندارم آنچه در آن در واقع مستلزم به خرید یک اسلحه گرم.”

برای مثال ری گفت: بسیاری از مردم نمی دانند که آنها نیاز به تصویب فدرال بررسی زمینه و یک “سلاح گرم رکورد معامله” با اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره قبل از خرید یک تفنگ.

ری گفت: در حال اجرا فدرال چک پس زمینه به طور معمول طول می کشد حدود 15 دقیقه اما گفت: آبگیری از درخواست است و تاخیر در این روند است.

اما ری هشدار داد افرادی که به خرید یک اسلحه گرم خود به خود و به جای پژوهش اسلحه گرم ایمنی و آنچه در آن به معنی به طور بالقوه با استفاده از یکی در برابر مزاحم قبل از خرید.

“هنگامی که چیزی می آید به اسلحه گرم شما واقعا نباید اقدام در ضربه” ری گفت. “شما باید حداقل برخی از مرتب کردن بر اساس دانش و یا آموزش یا هر چیزی شبیه به آن وقتی که می آید به خرید و حمل و یا با استفاده از یک اسلحه گرم.”

برای اولین بار صاحبان اسلحه در droves

Kurt Stancl مدیر عملیات در حمل سلاح سلاح گرم در اسکاتسدیل آریزونا گفت که این فروشگاه نیز شاهد افزایش عظیم در فروش به عنوان اخبار از گسترش این بیماری همه گیر با بسیاری از خریداران که برای اولین بار صاحبان اسلحه نیز هست.

“آن را مانند به نظر می رسید در مورد هر فرد دیگری که از طریق درب اسلحه جدید صاحب” Stancl گفت. “و پس از آن بسیاری از مردم گفت: شما می دانید این است که من برای اولین بار تفنگ. شما چه پیشنهاد می کنید ؟ آیا شما کردم؟’ چیزهایی مانند آن.”

Stancl گفت: آوریل 12 بود که این فروشگاه آغاز شد و با دیدن جمعیت عظیم از مشتریان بعد از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس جدید به عنوان یک بیماری همه گیر.

“میزان مشتریان در درب عملا — من نمی دانم که چگونه به آن را توضیح دهید دیگر قابل کنترل” Stancl گفت.

او گفت: فروشگاه تلفن زنگ خاموش قلاب با مردم درخواست آنچه که آنها نیاز به انجام به خرید یک اسلحه گرم در ایالت آریزونا و اکثر مشتریان داخل فروشگاه انجام داده بود تحقیقات از قبل.

Stancl گفت: کارکنان فروشگاه می توانید به عنوان بسیاری از ساعت های اضافی به عنوان آنها قادر هستند و افزایش سطح نیروی انسانی به عنوان طولانی به عنوان ازدحام همچنان ادامه دارد — هر چند او را باور نمی کند پا افزایش ترافیک بسیار طولانی تر خواهد شد به عنوان ترس فرو نشست.

Stancl گفت: این فروشگاه نیز می دهد جدید تفنگ صاحبان ایمنی جزوه مشاوره آنها به درمان هر تفنگ به عنوان اگر آن را لود می شود و هرگز به نقطه آن را در چیزی است که آنها قصد ندارم به از بین بردن. او همچنین توصیه می کند جدید تفنگ صاحبان تمرین شلیک در یک محدوده عکسبرداری که به سادگی با داشتن یک اسلحه را تضمین نمی کند آن را به حفاظت از آنها.

“آن را مانند خرید یک گیتار و گفت: “من یک نوازنده در حال حاضر'” Stancl گفت. “شما باید به یاد بگیرند که چگونه به آن بازی است. بنابراین ما همیشه بسیار بسیار توصیه می کنند این افراد در واقع بیرون رفتن و تمرین با اسلحه گرم به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آنها را به درستی قبل از احساس مثل این طلسم سحر و جادو شما فقط خریداری شده و در حال رفتن به محافظت از شما از همه بد است.”

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im