آریزونا فروشگاه های مواد غذایی تغییر ساعت برای انطباق با خریداران خواسته در طول coronavirus

به عنوان خریداران ازدحام فروشگاه های مواد غذایی در پاسخ به گسترش جدید کروناویروس برخی از آنها شروع به ایجاد تنظیمات برای دیدار با خواسته های مشتریان.

فرای فروشگاه های مواد غذایی در حال تغییر ساعت به نگه دارید تا با افزایش خواسته های مقامات شرکت اعلام کرد روز شنبه در بیانیه ای.

جدید روزانه فروشگاه ساعت خواهد بود 6 صبح تا 10 شب در آریزونا.

این شرکت در بیانیه ای گفت: تغییر ساخته شده بود به “خدمت بهتر به مشتریان و حفظ تعادل نیاز همکاران است.”

این ساعت کوتاه در اغلب موارد اما با این امید که آن را اجازه می دهد ذخیره تیم هم به restock مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری.

“ما همچنان با تمرکز بر انجام تمام چیزهایی که ما نیاز به انجام به نگه داشتن ما همکاران و مشتریان امن و سالم کردند.” “همانطور که ما همچنان به نظارت بر این به سرعت در حال تحول وضعیت ما در تلاش برای تصمیم گیری که در تعادل ایمنی از همکاران ما با تعهدات ما به مشتریان ما و جوامع است.”

فرای نیز استخدام کارکنان اضافی خود را برای دیدار با نیازهای مشتریان. یک ایمیل در مورد فوری دهانه گفت: “ما اینجا هستیم برای مشتریان و جوامع زمانی که آنها به ما نیاز دارند بیشتر با فروشگاه ها و openhearted مهمان نوازی. برای کمک به نگه داشتن فروشگاه های ما مواجه نگردند با, تازه, قیمت مناسب, مواد غذایی و ملزومات ما در حال حاضر به استخدام … فوری با موقعیت های در دسترس است.”

Albertsons و Safeway

فروشگاه ها نیز در حال تغییر ساعت در Albertsons یک فروشگاه مواد غذایی شرکت که در عمل تعدادی از فروشگاه های مختلف از جمله Safeway.

نانسی کین یک نماینده امور برای بخش جنوب غربی از Albertsons گفت که Albertsons و Safeway فروشگاه در حال باز کردن یک ساعت بعد و بستن یک ساعت زودتر به کارکنان زمان به restock با قفسه های مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری. کین گفت: این امر به همه Albertsons فروشگاه.

او همچنین امیدوار است این کمک خواهد کرد که کارکنان شده اند که دست زدن به افزایش مشتریان.

“آنها وجود دارد برای خدمت به مشتریان و آنها بوده ام کاملا فوق العاده” کین گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

تا آنجا که سیاست در هر خرید محدودیت, کین وجود دارد گفت: “هیچ محدودیتی برای محصولات شما می توانید خرید” در این زمان.

Bashas

در Bashas فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه ساعت را به طور موقت تغییر پنج شنبه تا 6 صبح تا 9 بعد از ظهر در حالی که Bashas’ دینه ساعت تبدیل خواهد شد 7 صبح تا 9 بعد از ظهر با توجه به توجه داشته باشید در وب سایت فروشگاه.

اما توجه داشته باشید همچنین هشدار داد که دقیق فروشگاه ساعت ممکن است متفاوت باشد بر اساس مکان و توصیه به خریداران تماس فروشگاه های محلی خود را به تایید.

بررسی برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-356-6407. او در توییتر دنبال کنید @kfitz134.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>