آریزونا دولتی Ducey هشدار می دهد که مرطوب زمستان می تواند به سختی آتش در طول فصل همه گیر

رژیم صهیونیستی. mlb خواست Arizonans به احتیاط برای جلوگیری از یک فاجعه آتش سوزی فصل زیر نسبتا مرطوب زمستان تا حد زیادی بازتاب تماس که فرماندار و مقامات آتش ساخته شده در سال گذشته است.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی Ducey های مختلف و مقامات آتش مورد بحث چگونه دولت را مبارزه با آتش سوزی به عنوان جهان در وضعیتی وخیم از COVID-19 بیماری همه گیر.

وجود دارد بسیار آسمانی در زمستان سال گذشته که این مخازن که تامین آب به منطقه ققنوس تقریبا کامل بهبود شرایط خشکسالی. اما مرطوب زمستان بیشتر پوشش گیاهی آن خشک می تواند افزایش خطر آتش سوزی.

آریزونا گروه جنگلداری و مدیریت آتش دیوید Tenney بحث مشارکت و برنامه های طراحی شده برای کاهش خطرات آتش سوزی در سراسر کشور.

“ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه ما می توانیم به عنوان یک آژانس برای هدف قرار دادن مناطقی که مشکل ساز هستند و آنچه که ما می توانیم به طور موثر ایجاد سالم شرایط جنگل در آریزونا” گفت: Tenney.

یکی از چالش برانگیز ترین فصول’

گروه افسر جان Truett هشدار داد که COVID-19 همه گیر خواهد پیچیده آتش نشانی تلاش.

“بسیاری از ما شده اند و مبارزه با آتش برای یک مدت زمان طولانی و این است برای رفتن به یکی از چالش برانگیز ترین فصل ما قصد داریم با اضافه پیچیدگی در تلاش برای مقابله با COVID-19 پروتکل از CDC” Truett گفت.

Truett گفت: ماموران آتش نشانی را تکیه بر هواپیما بیش از حد معمول در این سال برای کاهش گسترش COVID-19 در میان آتش نشانان.

“این است برای رفتن به یک زمان بسیار چالش برانگیز اما من می خواهم برای اطمینان از ساکنان آریزونا که آریزونا خدمات آتش آماده شده است و آنها برای چالش این سال است.”

آریزونا استخدام زندانیان از زندان به عنوان آتش نشانان برای کمک به مبارزه با آتش سوزی در ازای اعتبارات است که باعث کوتاه شدن طول دوران حبس خود. وقتی پرسید که چگونه زندانیان خواهد بود درگیر در آتش نشانی تلاش به عنوان ویروس اسپرد Ducey گفت تست می تواند یک عامل کلیدی و تست اضافی در دسترس خواهد بود در آینده نزدیک.

آنچه شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آتش سوزی

Ducey به توصیه در مورد چگونگی Arizonans می تواند کمک به جلوگیری از آتش سوزی. بسیاری از دولت را مخرب ترین آتش سوزی شده اند انسان ایجاد می شود.

“بهار فصل خوبی است برای گرفتن کار حیاط انجام می شود” Ducey گفت. “و در همان زمان ما می دانیم که فقط کمی از گرما و یا یک جرقه از یک ماشین چمن زنی می توانید شروع به یک آتش. بنابراین لطفا مطمئن شوید که تجهیزات خود را در دستور کار خوب و محتاط در حالی که شما در حال کار در خارج از منزل.”

Ducey خواست مردم نه به زنجیر کشیدن هنگام رانندگی و برای اطمینان از اشیاء مانند کبریت یا سیگار به طور کامل خاموش قبل از پرتاب آنها را دور.

او همچنین التماس مردم با هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز نیست آنها را در نزدیکی آتش سوزی آن را به عنوان بلوک های درجه واحد از مبارزه با فروغ تا حریم هوایی روشن است.

“هواپیماهای بدون سرنشین را پشتیبانی هوایی عملیات به توقف قرار می دهد که مردم و حیوانات و اموال در معرض خطر” Ducey گفت. “پس لطفا از قوانین پیروی کنید و نگه داشتن هواپیماهای بدون سرنشین خود را به دور از آتش سوزی.”

اخبار کنفرانس برگزار شد و چند روز پس از آتش سوزی لقب “Whitlow آتش” فنر در نزدیکی هویت ایستگاه جاده شمال بزرگراه 60 در غرب برتر است. آتش یکی از آریزونا اولین آتش سوزی قابل توجهی در این سال به طول انجامید و بیش از 800 هکتار و 50% موجود که از پنج شنبه صبح.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im