آریزونا به روز آخر شماره: شکستن رکورد 6.1 میلیون دلار مطرح شده برای سازمان های غیر انتفاعی

نهایی آریزونا می دهد و بعد اعداد هستند. تقریبا 39,000 Arizonans اهدا 6.1 میلیون دلار در طول این رویداد سالانه در آوریل 7 — حدود 2 میلیون بیشتر از برآورد اولیه.

بودجه توزیع خواهد شد به 913 سازمان های غیر انتفاعی است که شرکت در 24 ساعت به رویداد.

تعداد نهایی شامل $150,757 از غیر انتفاعی امداد اورژانس صندوق استخر جایزه توزیع بیش از $193,500 و آفلاین کمکهای مالی که در آمد و پس از 24 ساعت آنلاین جمع آوری کمک به پایان رسید.

آغاز شده در سال 2013 توسط اتحاد آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و آریزونا Grantmakers فروم این اولین بار است که کمک های مالی پیشی گرفته 3.6 میلیون.

“در اینجا ما بیش از 10 روز پس از این رویداد به طور رسمی به پایان رسید و ما هنوز هم متعجب و شگفت آور پاسخ به آریزونا می دهد روزی که صدها هزار نفر از مردم در کشور ما در حال کار نمی کند به دلیل COVID-19 pandemic” گفت: داد از آریزونا غیر انتفاعی مدیر عامل کریستن مرریفیلد.

“می گویند ما سپاسگزار از طرف سازمان های غیر انتفاعی در سراسر آریزونا نیست حتی شروع به بیان چگونگی احساس ما در مورد مردم از دولت ما.”

آریزونا به بعد فقط یکی از راه های Arizonans اهدا برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی در طول بیماری همه گیر.

به کمک خیرین و افرادی که نیاز به کمک آریزونا جمهوری/azcentral نیز منتشر کرده است یک پایگاه داده قابل جستجو با اطلاعات در مورد آریزونا سازمان های غیر انتفاعی و توضیح داد چه خدماتی ارائه می کنند و چه نیازهای خود هستند.

بیش از 200 سازمان های ذکر شده از جمله ققنوس غیر انتفاعی کنترل Alt حذف کنید. سازمان کمک می کند تا افراد به دنبال به ترک خشونت آمیز شرایط داخلی.

“ما بسیاری از مردم کمک کرده فرار سوء استفاده پس از پیدا کردن در مورد کنترل Alt حذف در این راهنمای” گفت: بنیانگذار و رئیس لورا Pahules. “ما با هم در حال ایجاد یک جامعه از بازماندگان.”

چند COVID-19 امداد وجوه تعیین شده است تا به کمک آریزونا سازمان های غیر انتفاعی:

  • آریزونا جامعه بنیاد COVID-19 صندوق امداد. بازدید azfoundation.org برای اهدای.
  • اتحاد آریزونا غیر انتفاعی COVID-19 صندوق امداد. بازدید azgives.org برای اهدای.
  • ایالات راه را برای ایالات دره COVID-19 صندوق بازدید vsuw.org برای اهدای.
  • آریزونا ریپابلیک فصل برای به اشتراک گذاری کمک های مالی پذیرفته شده در طول سال در sharing.azcentral.com.

الیزابت مونتگمری است یک تولید کننده برای Arizona Republic azcentral.com و آریزونا قصه گوهای. رسیدن به او را در [email protected] یا 602-444-8764.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de