آریزونا داده شده 5 میلیون دلار در بودجه فدرال به ارائه وعده های غذایی برای سالمندان به عنوان افزایش تقاضا در میان coronavirus بحران

آریزونا دریافت کرده است بیش از 5.3 میلیون دلار از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای غذا و خدمات با هدف سالمندان رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

پول را به سمت برنامه های تحویل غذا برای افراد مسن و ارشد مرکز برنامه با توجه به انتشار. دو سوم از پول را به سمت خانه تحویل غذا.

گرانت می آید پس از یک افزایش در غذا و مواد غذایی تحویل خدمات در سراسر کشور به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus یا COVID-19. آژانس منطقه پیری یک گروه است که با تمرکز بر شهروند ارشد مراقبت و منابع دیده است تقاضا بیش از دو برابر در Maricopa شهرستان پس از بحران بهداشت و درمان افزایش یافت.

“ما معمولا 300 تماس در روز به ما کمک خط” گفت: Mary Lynn Kasunic, رئيس جمهور و مدیر عامل آژانس منطقه پیری منطقه یک. “از چهارشنبه گذشته ما تا به حال یک هزار تماس در روز است.”

آژانس توزیع پول در میان سازمان های غیر انتفاعی و شهرستانها با ارشد برنامه مراقبت.

افراد مسن در معرض خطر بالاتر از COVID-19-عوارض مربوط به گفته CDC ترک بسیاری از تکیه بر ارائه خدمات برای مواد غذایی و یا مواد غذایی به عنوان آنها باقی می ماند نزدیک به صفحه اصلی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به عنوان خواست های دولت فدرال و مقامات بهداشتی.

“وجود دارد یک رشد آگاهی از نیاز به مطمئن شوید که سالمندان باید حداقل چیزی برای خوردن” Kasunic گفت.

آژانس منطقه پیری نمایندگان شده اند و کار با دولت فدرال برای به دست آوردن پول بیشتر, او گفت:.

برخی از خدمات مانند تپه چشمه خانه تحویل وعده های غذایی هرگز دیده می شود یک افزایش ناگهانی در تماس..

“ما شاهد یک چشم انداز مثبت در درخواست برای پیوستن به این برنامه و به داوطلب” راشل Goodwin, جامعه, خدمات مدیر تپه چشمه گفت.

تپه چشمه خانه تحویل وعده های غذایی خود را جشن 20 سال از طول سال خدمات در این سال, اما این گروه رو همه جدید عوارض. این افزایش تقاضا در آورده با COVID-19 نیز همراه با افزایش اقدامات احتیاطی برای رانندگان که همچنین ممکن است نگران سلامت خود.

گودوین گفت: ارائه خدمات است و مجدانه برای اطمینان از هر دو نیازهای داوطلبان و دریافت کنندگان ملاقات کرد. او همچنین گفت: داوطلبان بسیار مهم هستند به تپه چشمه خانه تحویل وعده های غذایی در حال حاضر و در کمتر استرس بار.

این احساسات است که توسط مشترک کری باشی بنیانگذار مزرعه خود را, غذاهای یک کسب و کار است که ارائه می شود به صورت محلی رشد تولید و موارد دیگر به مشتریان بدون در نظر گرفتن سن. باشی در ابتدا شروع کسب و کار به دلیل راحتی و دسترسی آسان به کیفیت تولید و او گفت: اما او ناگهانی رشد کسب و کار چیزی است که او هرگز انتظار می رود.

“من خوشحال هستم که ما اینجا هستیم برای کمک به” باشی گفت. “این روند قطعا تغییر کرده است و آن را تقریبا هر روز تغییر می کند”

در تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا مزرعه خود را مواد غذایی با همکاری دیگر Phoenix کسب و کار مانند Lakuna کاوا بار, پستان دلخوشیها و Cohoots به استفاده از فضای ساختمان و ذخیره سازی.

او گفت: بودجه اضافی برای کسب و کار و خدمات مانند او می تواند نه تنها از بین بردن استرس و به انجام برسانند نیاز برای افراد مسن, اما آن را می تواند ارائه شغل برای کسانی که چپ مالی ناپایدار با توجه به COVID-19 احتیاطی.

“ما یک رشد کسب و کار تنها یک ماده از هفته پیش” او گفت:. “من فکر می کنم هر کس انجام این کار در حال حاضر می تواند استفاده بیشتر کارکنان و داوطلبان است.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار Katelyn Reinhart در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ReinhartKatelyn.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>