آریزونا وزارت بهداشت خدمات استدلال می کند برای حفظ اطلاعات خصوصی در خانه های سالمندان با کروناویروس موارد

نام خانه سالمندان با کروناویروس جدید شیوع بیماری باید محرمانه باقی می ماند یک وکیل برای آریزونا وزارت بهداشت خدمات استدلال چهارشنبه در یک جلسه دادگاه در پاسخ به شکایت ثبت شده توسط Arizona رسانه ها از جمله آریزونا جمهوری.

رسانه ها درخواست برای داده های جمع آوری شده هر هفته توسط دولت است که نشان می دهد خانه های سالمندان که تا به حال شیوع COVID-19 — بود “استاندارد نشده سوابق درخواست” که در آن وجود دارد فرض دسترسی عمومی گفت: وکیل Craig Morgan.

دو دولت با قوانین گفت: ارائه اطلاعات محرمانه است.

یکی از راز بیماری مسری مربوط به اطلاعات جمع آوری شده “در این دوره از ارائه خدمات سلامت” و یا به دست آمده از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی “به موجب مجوز.” دیگر می گوید که اطلاعات پزشکی جمع آوری شده “در این دوره از افزایش نظارت مشورتی” است که می تواند شناسایی افراد نیست ،

مورگان پیشنهاد کرد که اقدامات قانونی مربوط به طرح دعوی در دادگاه ممکن است نیاز به مهر و موم شده و خواسته یک قاضی به سخاوتمندانه با مهلت چرا که دولت سلامت کارکنان “در خط مقدم از این بیماری همه گیر” و “صراحت مشغول هستند.”

مورگان خواسته برای دو هفته در نوشتن پاسخ به طرح دعوی در دادگاه. Maricopa County Superior Court Judge کریستوفر Coury به جای مجموعه 10 روز مهلت برای مه 15. شفاهی در طرح دعوی در دادگاه می تواند محل ژوئن 5 یا احتمالا زودتر قاضی گفت.

دیوید Bodney یک وکیل به نمایندگی از سازمان های خبری گفت: دولت پنهان کاری را انکار عمومی یک فرصت برای برگزاری مقامات مسئول و کمی احساس می کند.

او با اشاره به این که دولت در حال حاضر منتشر انواع داده جدید کروناویروس موارد در دولت است.

“در حال حاضر زمان برای بازی با قانون و یا قرار دادن منافع مالی از خانه سالمندان صنعت بالاتر از سلامت و ایمنی عمومی” Bodney گفت. “اما این دقیقا چیزی است که این اقدامات را انجام دهد.”

اجازه دهید ما می دانیم: به ما کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس تاثیر در آریزونا

تسهیلات مراقبت دراز مدت ممکن است مرگبارترین تنظیم این بیماری همه گیر در آریزونا. اما مقامات بهداشتی دولت حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از ساکنان خانه های سالمندان آلوده شده اند و یا حتی آنهایی که تا به حال عفونت.

در Maricopa شهرستان پرونده سلامت نشان می دهد ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت حدود دو سوم از مرگ و میر تا کنون. حدود 120 از بیش از 500 تسهیلات مراقبت دراز مدت در این ایالت در شهرستان گزارش داده اند که حداقل یک یا بیشتر از موارد جدید کروناویروس. و تعدادی از ساکنان آلوده و کارکنان رشد روز به روز.

دو مراقبت دراز مدت امکانات در چندلر پنینگتون باغ و صحرا یارو پرستاری مرکز گزارش داده اند که عفونت های متعدد و مرگ و میر.

بیش از نیمی از کل COVID-19 مرگ و میر در Pima County شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات.

یکی توسان خانه سالمندان به تنهایی یاقوت کبود خانه سالمندان و توانبخشی دیدم آن COVID-19 موارد بیش از دو برابر با 60 ساکنان و 30 کارکنان آلوده و همچنین گزارش های متعدد مرگ و میر.

آریزونا است که در اقلیت متحده که منتشر نشده نام از خانه های پرستاری در بیماری همه گیر. ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات نشان داده است که 32 ایالت و ناحیه کلمبیا منتشر کرده اند یا نسبی یا کامل از لیست امکانات با COVID-19 موارد است. هجده ایالت از جمله آریزونا, آلاباما, تگزاس و پنسیلوانیا — منتشر نشده مرکز نام.

چند نفر از اعضای رسانه های خبری در آریزونا درخواست کرده اند اما اطلاعات رد شده است.

دکتر کارا مسیح آریزونا مدیر خدمات بهداشتی و درمانی گفت: در اخیر کنفرانس خبری که به اشتراک گذاری این اطلاعات نیاز به حکم دادگاه و رژیم صهیونیستی است. mlb معوق به مسیح در این موضوع در این کنفرانس خبری.

اخبار سازمان به دنبال شناسایی افراد و استدلال کرده اند که این امر می تواند بسیار دشوار است برای انجام این کار به دلیل تعداد زیادی از افرادی که بیمار هستند.

Bodney وکیل به نمایندگی از سازمان های خبری گفت: در دادگاه روز چهارشنبه که دولت را در موقعیت قرار می دهد در معرض خطر توسط آنها را انکار دسترسی به اطلاعات است.

تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط فرماندار در دوشنبه تسهیلات مراقبت دراز مدت دارای مجوز توسط دولت فاش و به ساکنان آینده نگر که آیا آنها تا به حال COVID-19 شیوع بیماری و یا مرگ و میر — اما تنها به متقاضیان و تنها اگر متقاضیان درخواست اطلاعات است.

Bodney وجود دارد گفت: مردم هر روز که با توجه به قرار دادن یک دوست در یک خانه سالمندان و آنها نباید مورد نیاز برای ارائه یک نرم افزار برای پیدا کردن که آیا وجود داشته است جدید شیوع کروناویروس.

رسیدن به Caitlin McGlade در [email protected] یا 602-444-0582. او در توییتر دنبال کنید @caitmcglade.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im