آریزونا ماموران گمرک توقیف شکستن رکورد مقدار مت در تولید و حمل و نقل

توسان — ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: در آریزونا ماموران گمرک کشف و ضبط شکستن رکورد 690 کیلوگرم متامفتامین در حمل و نقل گوجه فرنگی و فلفل آینده از طریق Mariposa تجاری با عبور از مرز در نگلس.

تشنج که CBP, تماس, بزرگترین مجسمه نیم تنه روش “در آریزونا پورت تاریخ” اتفاق افتاده است در تاریخ 9 مارس هنگامی که یک سگ افسر هشدار دیگر ماموران گمرک به حضور مواد مخدر در غیر کارخانه محفظه از یک تراکتور تریلر حمل تولید کند.

مواد مخدر کشف شده در 600 بسته های فردی یک خیابان به ارزش $690,000, CBP گفت. بسته به صف طبقه از یخچال تریلر و چند عکس از آژانس منتشر شد نشان می دهد.

افسران بازداشت 34 ساله راننده از مکزیک و دست او را به وزارت امنیت داخلی محققان که با وظیفه هستند به دنبال جنایی قاچاق شبکه.

“افسران ما مانع از این مواد مخدر خطرناک از باعث ویرانی به خانواده و در نهایت صرفه جویی در بسیاری از زندگی نه تنها در جامعه ما بلکه در سراسر ایالات متحده گفت:” مایکل Humphries, این منطقه پورت مدیر نگلس’ سه گذرگاه های مرزی.

CBP مقامات تا به حال در ابتدا به نام یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد شکستن رکورد تشنج, اما آنها به طور ناگهانی لغو آن روز دوشنبه شب بدون توضیح.

ماموران گمرک در Mariposa عبور نیز عناوین ساخته شده در سال گذشته زمانی که آنها کشف 254 کیلوگرم فنتانیل اوپيوئيدی در حدود 100 برابر قوی تر از مرفین در محموله خیار.

که بزرگترین فنتانيل تشنج تا کنون ثبت شده در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک و موجود به مقادیر کافی برای کشتن 115 میلیون نفر است. فقط 2 میلی گرم فنتانیل می تواند کشتن یک فرد با توجه به اداره مبارزه با مواد مخدر.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>