Arizona شهرستان با بالاترین COVID-19 عفونت نرخ افزایش تست ردیابی

انتخاب و مقامات بهداشتی در شهرستان سانتا کروز که دارای بالاترین میزان عفونت COVID-19 در آریزونا با استفاده از برنامه ریزی فدرال محرک پول به گسترش خود را تست و تماس با قابلیت ردیابی به امید کاهش انتقال جدید coronavirus حتی به تعداد موارد مثبت در شهرستان شروع به کند.

کوچک روستایی شهرستان کمتر از 46,500 مردم واقع در آریزونا و مکزیک, مرز, گزارش 2,522 مورد تأیید و 46 و میر ناشی از دوشنبه. آن دارای چندین نامطلوب تفاوت است.

با وجود آن جمعیت کوچک تعداد موارد سرانه در 4,734 برای هر 100,000 نفر است که بالاترین از هر شهرستان در آریزونا و بیش از دو برابر متوسط دولت.

درصد آزمون مثبت است که بالاترین در دولت باقی مانده است در نقطه بالا برای چند هفته. یک چهارم از آزمون تا کنون آمده اند مثبت است. اما دسترسی به تست محدود شده است و به مردم نشان COVID-19 علائم آن را بیشتر احتمال دارد که خود را آزمایش خواهد آمد مثبت است.

“ما مثبت نرخ و آزمایش ما و ما میزان عفونت در سراسر شهرستان است که فقط غیر قابل قبول” گفت: بروس Bracker رئیس برای Santa Cruz County هیئت ناظران. “سطوح بیش از حد بالا برای کوچک روستایی جامعه”

شهرستان ارائه دو برنامه های کاربردی کمک مالی به ارزش $2.67 میلیون به آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی به افزایش تعداد آزمایشات و نتایج را در کمتر از 48 ساعت و برای ردیابی سرعت بیشتری که فرد آلوده در تماس با, در روز قبل از.

این پول بخشی از 150 میلیون دلار است که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اعطا به آریزونا به عنوان بخشی از چک های برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی با افزایش عمل مکمل بودجه لایحه در کنگره تصویب در ماه آوریل به عنوان بخشی از بسته محرک برای نرم کردن اقتصادی ضربه های ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

هفته گذشته شهرستان سانتا کروز اعلام کرد که دولت مورد تایید خود را برای اولین بار گرانت به استفاده از 1.5 میلیون دلار برای افزایش تست. بیشتر از 1 میلیون دلار مجموع را پوشش خرید 6,667 تست کیت و پردازش نتایج با توجه به برنامه.

بقیه پول را افزایش حقوق و دستمزد بیش از 20 ماه دوره برای بخش بهداشت و درمان خدمات مدیر و کارکنان. آن را نیز صندوق دو موقعیت های جدید: یک دوم شهرستان اپیدمیولوژی و کسی که برای کمک به با آمادگی.

مسئولان شهرستان برگزار شد از سه برنامه ریزی شده تست blitzes بیش از آخر هفته با استفاده از تازگی تایید شده پول به اداره 930 COVID-19 آزمون در نگلس. پردازش آزمون را 24 ساعت به 48 ساعت با برخی از نتایج از روز شنبه در حمله رعد اسا در حال حاضر آینده در روز دوشنبه با توجه به شهرستان مقامات بهداشتی.

Bracker گفت: کاهش زمان بین تست و گرفتن نتایج بسیار مهم است برای گرفتن عفونت نرخ به سطوح قابل کنترل.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن است که شما در حال گرفتن تست را برای 7 تا 10 روز تماس ردیابی است که تقریبا بی فایده است.” “اما (هنگامی که) شما در حال صحبت کردن در مورد شما در حال گرفتن تست برای 24 تا 48 ساعت پس از آن که تماس با ردیابی است که واقعا با معنی,” او گفت:.

دوم گرانت در انتظار تایید. اما بیش از 1.1 میلیون دلار خواهد تمرکز بر گسترش تماس با ردیابی قابلیت های.

اگر تایید کمک مالی خواهد پرداخت 44 موقت جدید بیماری محققان و یا تماس با ردیاب در شهرستان و همچنین لوازم و تجهیزات استفاده می کنند مانند لپ تاپ و نرم افزار برای پیگیری کردن قبلی تماس برای تایید COVID-19 موارد مثبت با توجه به برنامه.

Santa Cruz County 18 قرارداد ردیاب با توجه به خدمات بهداشتی و درمانی کارگردان Jeff ترل. شهرستان نیز متکی در وزارت بهداشت دولت برای پر کردن شکاف در قرارداد ردیابی اما گرانت را از بین بردن است که نیاز دارید.

“که هدف این است که آن را به پایین در اینجا و مقابله با آن در خانه” ترل گفت.

او اضافه کرد که در حالی که عفونت و تست مثبت نرخ در شهرستان سانتا کروز در حال بالاترین در آریزونا تعداد موارد تایید شده است که در یک روند رو به پایین.

اما با وجود این شهرستان تلاش برای گسترش تست و ردیابی وضعیت غیر قابل پیش بینی باقی می ماند و به سرعت در حال تغییر است.

Nogales شهردار: Cross-border ترافیک به احتمال زیاد نقش

این شهرستان موقعیت استراتژیک می افزاید پیچیدگی بیشتر.

Nogales, بخشداری است آریزونا اصلی عبور از مرز با همسایه مکزیک, Sonora.

Arturo Gariño شهردار نگلس آریزونا گفت: مرزی, ترافیک یک واقعیت روزانه همراه هر binational جامعه شهری به احتمال زیاد یک عامل کمک به افزایش موارد با توجه به گسترده انتقال اتفاق می افتد در Nogales, Sonora.

اما او گفت: نگرانی اصلی این است که نه با ساکنان عبور به آریزونا.

“این شهروندان ایالات متحده به مکزیک و آینده” Gariño گفت.

با وجود محدودیت های غیر ضروری سفر برای هر دو طرف مرز Gariño گفت: او را دیده مکزیک محدود ترافیک حمایت کردن برای چند بلوک در طول شب به خصوص در تعطیلات آخر هفته نشانه ای به او که برخی از افراد به لحاظ اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

وی با اشاره به تصمیم Sonora دولت برای بازگشایی سواحل در مقصد محبوب مانند سن کارلوس و گوایماس شروع این آخر هفته گذشته که می تواند سریع تر Arizonans به رانندگی در سراسر.

“هر آخر هفته از حالا, میخوای در دید آمریکایی ها به سان کارلوس در گوایماس پورتو پنسکو, و, مهمانی, بیش از وجود دارد و معاشرت بیش از وجود دارد و احتمالا دور و اجتماعی بیش از وجود دارد” Gariño گفت. “و احتمالا بازگرداندن هر یک از موارد مثبت و یا حتی گرفتن یک مورد مثبت بیش از وجود دارد.”

به عنوان شهردار او گفت: وجود دارد هیچ چیز این شهر می توانید انجام دهید برای متوقف کردن مردم از عبور بیش از. اما او را تشویق آریزونا دولتی mlb و Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich به کار با هم به آمده تا با یک راه حل برای جلوگیری از این مسئله از گرفتن از دست.

چرا Santa Cruz County ضربه چنان سخت است ؟

با وجود اندازه کوچک آن Santa Cruz County دارای چندین ویژگی است که از آن ساخته شده به خصوص مستعد ابتلا به شدید COVID-19 شیوع مقامات می گویند.

شهرستان توصیف برخی از شرایط در برنامه های کاربردی کمک ارائه شده به آریزونا وزارت بهداشت خدمات: Santa Cruz شهرستان است که بیش از 83 درصد لاتین و ساکنان بالاتر گرایش به برخی شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

علاوه بر این 25 درصد از جمعیت زیر خط فقر. نزدیک به یک پنجم ساکنان در شهرستان سن کمتر از 65 سال است بیمه. و یک سوم از مردم زندگی می کنند در multigenerational خانه های آنها به معنی زنده با بچه های کوچک و افراد مسن اعضای خانواده.

“فرهنگ ما بسیار خانواده گرا. ما نزدیک به یکدیگر است. ما نه تنها به معاشرت با یکدیگر اما ما زندگی می کنند با یکدیگر در همان خانواده” گفت: Eladio پریرا افسر ارشد پزشکی برای Mariposa جامعه مرکز بهداشت.

“این دشوار است به منزوی کردن خود را اگر شما COVID-19 زمانی که شما زندگی می کنند در همان خانه,” او گفت:.

غیر انتفاعی مرکز فراهم می کند خدمات بهداشت عمومی به سانتا کروز ساکنان شهرستان و ارائه خواهد شد پیگیری مراقبت برای کسانی که آزمایش مثبت در طول تست blitzes.

Mariposa دارای 340 کارکنان مشغول به کار در چهار درمانگاه در اطراف شهرستان. پس از همه گیر شروع آنها تجویز تقریبا 4000 تست نیمی از شهرستان سانتا کروز کل.

پریرا گفت: این مرکز اذعان تهدید ویروس در اوایل. آنها به اندازه کافی امن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان منتقل تست عملیات خارج از منزل, و افزایش استفاده از پزشکی از راه دور از جمله ارائه داروهای تجویزی بنابراین بیماران را مجبور به بازدید از درمانگاه.

اما به عنوان یک روستایی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی Mariposa نیز در مواجهه با چالش های زیادی. پریرا توصیف طولانی انتظار برای دریافت نتایج آزمون گاهی اوقات زمانی که دو هفته است. تست دیگر گزینه ها می افتد کوتاه.

“من به یاد داشته باشید بار ما را سفارش 500 یا 300 (سواب) و ما را دریافت کنید 50. … مردم هیچ ایده مبارزات ما را از طریق رفت به سواب برای, تست,” او گفت:.

در یک مثال دیگر پریرا گفت: این مرکز دارای یک cepheid که آیا تست در 45 دقیقه. اما آنها نتوانسته اند به کارتریج. “به عبارت دیگر ما ندارد و تست لوازم,” او گفت: با استناد به تقاضای بالا برای آنها در سراسر کشور است.

این مرکز به شدت توسعه آموزشی و تلاش برای رسیدن به جمعیت های آسیب پذیر و مقابله با آنچه که پریرا به عنوان “متناقض” پیام در COVID-19. آنها این کار را در زبان انگلیسی و اسپانیایی اذعان بالقوه موانع زبان در این مرز جامعه که در آن اسپانیایی است که اغلب استفاده می شود به عنوان به طور گسترده ای به زبان انگلیسی است.

تست blitzes در حال حاضر در جریان است

روز شنبه, Santa Cruz County مقامات بهداشت لگد خود را تست حمله رعد اسا برای پرداخت اولین کمک مالی دولت تایید شده برای آنها را به افزایش COVID-19 تست و قرارداد ردیابی.

سلامت کارگران تبدیل پارکینگ در خارج از شهرستان های اداری دادگاه و کلانتر دفاتر در نگلس به یک درایو موقت از طریق تست سایت.

در طول دو روز حمله رعد اسا آریزونا از اعضای گارد ملی اداره 930 COVID-19 انجام شد. این شهرستان تا به حال پیش بینی شده 800.

ترل گفت: هنگامی که آنها در جریان آنها کاهش زمان تست از 30 دقیقه به 10 دقیقه. آنها آموخته است که چگونه به دو تست blitzes برنامه ریزی شده برای این آخر هفته حرکت بیشتر هموار.

“ما نمی دریافت مدارک آنلاین بود که برخی از زمان مصرف بخشی از گرفتن مدارک پر,” او گفت:. “بنابراین ما در حال رفتن به آن را دریافت کند وجود دارد, آنلاین, به طوری که آنها می توانید آن را پر کنید تا جلوتر از زمان. به طوری که به سرعت بخشیدن به روند.”

با توجه به پاسخ سریع تر بار برای تست ترل گفت: این شهرستان در حال حاضر دریافت نتایج از آخر هفته گذشته را حمله رعد اسا. آنها به دنبال خواهد داشت تا با تماس با هر کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و صرف نظر از نتایج خود را. قرارداد ردیاب برسد به کسانی که آزمایش مثبت او اضافه شده است.

به عنوان بخشی از برنامه کمک مقامات اذعان binational طبیعت شهرستان نیروی کار هر دو مکزیکی ساکنان که صلیب به کار در آریزونا و Arizonans که زندگی و یا کار در مکزیک است.

به همین دلیل تست حمله رعد اسا باز است برای هر کسی که در منطقه به عنوان طولانی به عنوان آنها نشان می دهد یک فرم شناسایی است. اما این تنها به منظور بررسی هویت این فرد برای گرفتن تست شده و مطمئن شوید که مقامات یک راه برای رسیدن به آنها ترل گفت.

ضد عفونی کننده دست:هشدار FDA مسائل هشدار بر محصولات با متانول

تست حمله رعد اسا تاثیر می گذارد شهرستان عفونت و تست مثبت نرخ معنی آنها دیگر ممکن است بالاترین در دولت با توجه به مقامات شهرستان.

“تست کردن اینجا برای طولانی ترین زمان شده است بشود برای کسانی که در حال نشان دادن نشانه یا syptomatic,” ترل گفت. “از آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر از ما بیشتر انتظار مثبت, اما ما همچنین انتظار می رود رای مثبت به پایین” است.

دو اضافی blitzes در حال برنامه ریزی برای جمعه 31 ژوئیه و اوت 1 در سایر نقاط شهرستان را دنبال قالب مورد استفاده در نگلس.

یک سایت را در ریو ریکو دبیرستان رشته ورزشی پارکینگ از ساعت 8 صبح تا ظهر و نیز در دسترس برای ساکنان در Tubac و جوامع دیگر در شمال این شهرستان است.

دومین سایت در همان روز و زمان خواهد شد در پاتاگونیا دبیرستان پارکینگ و در خدمت ساکنان جوامع در بخش شرقی شهرستان است.

Bracker گفت: تست حمله رعد اسا اجازه خواهد داد که مقامات شهرستان به منظور تعیین محدوده عفونت در شهرستان سانتا کروز. آنها نیز رد نکرده اند امکان برنامه ریزی اضافی blitzes اگر مورد نیاز است.

“من فکر می کنم اولویت را به آنچه در جریان است در جامعه” Bracker گفت.

سانتا کروز مقامات شهرستان برنامه ریزی برای درخواست پول بیشتر از وزارت امور خارجه برای تقویت خود در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. آنها در حال نهایی سوم برنامه گرانت.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im