آریزونا می تواند کوتاه 13,000 تخت در درمان coronavirus بیماران

جدید کروناویروس همه گیر می تواند ترک آریزونا کوتاه 13,000 تخت بیمارستان برای بیمار, بیماران, بالا سلامت رسمی گفت.

دولت مدلسازی نشان داده است اگر یک موج بزرگ از بیماری در اینجا — چه مقامات دولتی تاکید است بدترین سناریو آن خواهد رسید در اواسط تا اواخر مارس با نرخ بالا از بستری شدن در بیمارستان در مه, دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services مدیر به خبرنگاران گفت: در طول یک خبر مطبوعاتی با رژیم صهیونیستی است. mlb.

“ما باید همچنان به افزایش ظرفیت تخت. با پتانسیل افزایش COVID-19 بيمار ما انتظار داریم آن را به بالا و فراتر از ظرفیت فعلی ما از تخت” او گفت:. “هنگامی که ما در مدل سازی و تعداد موارد بر اساس مسیر ما پیش بینی است که ما می تواند نیاز های اضافی 13,000 تخت بیمارستان و اضافی از 1500 ICU (intensive care unit تخت).”

تعداد کسانی که در علاوه بر این به موجود 16,000 مجوز بستری در بیمارستان تخت و 1500 تخت ICU در سراسر آریزونا, او گفت:.

“ما اعتقاد داریم که اوج بیماری ما شروع خواهد شد اواسط تا اواخر آوریل به اوج بستری شدن در بیمارستان در مه” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال تلاش برای جلو افتادن از.”

آریزونا در حال همکاری با بخش خصوصی و سپاه مهندسان ارتش به شناسایی سایت های دیگر مانند بسته, بیمارستان ها و سالن بزرگ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه بیماران.

شهر نیویورک تبدیل آن یعقوب J. Javits کنفرانس مرکز به موقت بیمارستان برای بیماران مبتلا به بیمار با COVID-19 است که ناشی از کروناویروس جدید. آریزونا که به دنبال مشابه امکانات گفت: ژنرال میک مک گوایر, مدیر آریزونا بخش اورژانس و امور نظامی.

دولت خواسته است دولت فدرال برای منابع برای باز کردن سه “بیمارستان” که چادر بزرگ با تخت بیمارستان در آنها — دو سیمرغ و یک در توسان.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت. “همانطور که ما تست ظرفیت همچنان به افزایش ما را پیدا خواهد کرد بیشتر موارد.”

او گفت: بیش از 6,600 Arizonans تست شده برای جدید کروناویروس و اکثریت آزمون باید دوباره منفی و 4.6 درصد مثبت بوده است. از بعد از ظهر چهارشنبه در آریزونا گزارش شده بود 401 presumptive مثبت و تایید موارد COVID-19 و شش شناخته شده مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

آمریکا مرگ و میر از COVID-19 این هفته پیشی 800. دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع به عنوان چهارشنبه ذکر شده 466,955 موارد در سراسر جهان از جمله 21,162 مرگ و میر.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>