آریزونا coronavirus به روز رسانی: رکورد جدید برای بستری شدن در بیمارستان ICU تخت استفاده به عنوان مرگ و میر پیش افتادن از 1800

آریزونا گزارش 2,695 جدید COVID-19 مورد و 17 اضافی مرگ و میر در روز شنبه با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها و با استفاده از تخت ICU دوباره پرونده را شکست جمعه.

آریزونا یکی از بدترین نقاط داغ در کشور برای COVID-19. این بیماری گسترده است و مقامات بهداشتی توجه مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و پوشیدن ماسک ،

معاون رئیس جمهور مایک پنس که بازدید آریزونا در روز چهارشنبه گفت: “استقرار صدها نفر از پرسنل پزشکی برای کمک به دولت است.

شناسایی موارد کل 94,553 و شناخته شده مرگ و میر در 1,805. این است چگونه ناشناخته بسیاری از این موارد در حال حاضر بیمار و یا بدون علامت است. دولت نمی گزارش تعدادی از بهبود موارد آن گزارش بیمارستان تخلیه.

صبح روز پنجشنبه وزارت بهداشت خدمات ارسال شده اطلاعیه خدمات عمومی در توییتر شامل مدیر گروه دکتر کارا مسیح نشان میدهد که چگونه به درستی می پوشند و برای مراقبت از پارچه ماسک صورت.

در چهارشنبه 4,878 موارد جدید و 88 اضافی مرگ و میر گزارش شده توسط Arizona Department of Health Services, علامت بالا برای این بیماری همه گیر است.

روز سه شنبه گزارش موارد نگاه نزدیک به عنوان بالا اما نسبت داده شد توسط Arizona Department of Health Services به گزارش تاخیر توسط دولت بزرگترین تستر پیشرو در بسیاری از موارد که باید گنجانده شده اند در روز دوشنبه گزارش به آن اضافه شود در روز سه شنبه.

بستری در ICU بستری و تخت توسط COVID-19 بيمار در روز جمعه افزایش یافت و به بالاترین گزارش سطح پس از همه گیر مارس آغاز شد. تعداد COVID-19 بیماران دیده می شود در اتاق اورژانس سر به فلک کشید 1,847 فتح کند گرفته شد در روز پنج شنبه اما پایین بود روز جمعه به 1,443. تعداد هواکش در استفاده از COVID-19 بیماران کاهش یافته و از روز شنبه رکورد از 489 به 413.

اکثر افرادی که به این بیماری نیست و در بیمارستان بستری است.

شنبه داشبورد نشان می دهد 85 درصد از زمان بستری تخت و 90 درصد از تخت ICU در استفاده بودند که شامل افراد تحت درمان COVID-19 و دیگر بیماران است.

Arizonans گزارش داده اند که تاخیر در گرفتن تست شده و منتظر از زمانی که سه هفته برای دریافت نتایج. روزانه موارد گزارش شده هستند و همه از روز قبلی نتایج آنها می توانست آزمایش های انجام شده هفته پیش. درصد مثبت آزمون در هفته گذشته بود و 20 درصد به دولت داده است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد چهار شماره های جدید.

موارد گزارش شده در آریزونا: 94,553

 • موارد افزایش 2,695 به 94,553 شناسایی مواردی از شیوع آغاز شد.
 • شهرستان مورد: 59,829 در Maricopa 9,313 در پیما, 7,048 در Yuma 4,237 در Pinal, 3,848 در ناواهو 2,423 در Apache 2,107 در Coconino, 1,932 در سانتا کروز, 1,358 در Mohave, 881 در Yavapai, 740 در Cochise, 357 در لاپاز 335 در Gila, 127 در گریم و 18 در Greenlee با توجه به دولت اعداد.
 • نرخ مورد در هر 100,000 نفر است که بالاترین در شهرستان سانتا کروز پس از ناواهو آپاچی و یوما.
 • ملت ناواهو گزارش 7,613 موارد و 369 تایید مرگ از چهارشنبه. ملت ناواهو شامل بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.
 • آریزونا وزارت اصلاحات گفت: 457 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از دوشنبه; 3,819 زندانیان تست شده اند از جمعیت بیش از 40,000. چهار زندانی شده اند را تایید کرد به درگذشت COVID-19.
 • در حالی که نژاد/قومیت ناشناخته است برای 49 درصد از موارد 23 درصد از موارد هیسپانیک یا لاتین, 16 ٪ از موارد سفید و 7 درصد بومی آمریکایی و 2 ٪ سیاه و سفید هستند.
 • آزمایشگاه را به اتمام 589,040 تست های تشخیصی برای COVID-19, 12.9% که باید دوباره مثبت است. درصد مثبت آزمایش افزایش یافته است در ماه گذشته است. آن را 20% در هفته گذشته.

گزارش مرگ و میر: 1,805 شناخته شده مرگ و میر

 • روز شنبه, 17 جدید مرگ و میر گزارش شده است. این می آید پس از 31 جدید مرگ و میر گزارش شده جمعه و 37 جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه.
 • شهرستان و میر: 880 در Maricopa, 282 در پیما, 133 در ناواهو 98 در Yuma 96 در Coconino و 91 در Apache 88 در Mohave, 75 در Pinal, 24 در سانتا کروز, 14 در Cochise, 10 در Yavapai شش در Gila پنج در لاپاز و کمتر از سه در گریم و Greenlee.
 • افراد 65 ساله و مسن تر ساخته شده 1,320 از 1,805 مرگ و میر یا 73%.
 • در حالی که نژاد/قومیت ناشناخته است 14 درصد از مرگ و میر 42 درصد از کسانی که فوت شد سفید, 22 درصد هیسپانیک یا لاتین, 17 درصد بومی آمریکا و 3 درصد ،

بستری شدن در بیمارستان شناور در سطوح بالا

 • بیماران مشکوک به تایید COVID-19 شمارش 3,113 ایالت در روز جمعه — یک رکورد جدید. بستری شدن در بیمارستان را تحت الشعاع 1,000 روزانه از ژوئن 1 و پیشی 2,000 هفته گذشته.
 • ونتيلاتور استفاده به صورت مشکوک و تایید COVID-19 بيمار شد و در 413 روز جمعه یک روز پس از رسیدن به یک رکورد 489. به طور کلی 52% از فن های باقی مانده در دسترس چهارشنبه.
 • ICU استفاده از تخت به صورت مشکوک و تایید مثبت COVID-19 بيمار شد 796 روز جمعه به بالاترین سطح خود تا کنون. تعداد بوده است و بالاتر از 500 روزانه از ژوئن 15.
 • اورژانس برای بیماران مشکوک یا تایید COVID-19 سر به فلک کشید 1,847 فتح کند گرفته شد روز شنبه بود اما به 1,443 در روز جمعه. در روز دوشنبه وجود کاهش بیش از گذشته چند روز از بالا از 1,249 بازدیدکننده داشته است بیمار پنج شنبه گذشته. بازديد پیشی 800 در ژوئن 5 شده اند و بالاتر از سطح است که هر روز پس از. در آوریل و مه اورژانس بازديد روزانه برای COVID-19 شد به طور معمول در 400s و 500s افزایش به 600s در چند روز گذشته است.
 • تعداد بیماران مشکوک یا تایید مثبت COVID-19 ترخيص از بيمارستان در 425 روز جمعه به یک رکورد جدید.

چه به گفتگو در مورد این روند ؟

معاون رئیس جمهور مایک پنس است ارسال کمک کند. پنس و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز شنبه ملاقات با Ducey و آریزونا مراقبت های بهداشتی تیم ها به بحث در مورد اتفاق می افتند COVID-19 بحران است. پنس لغو یک برنامه ریزی کمپین رویداد در توسان و یک دیدار سخت ضربه Yuma با توجه به افزایش COVID-19 اعداد.

پنس گفت: او آموزش بازیگری وزیر امنیت داخلی به ارائه یکی دیگر از 500 پرسنل پزشکی به آریزونا پس از Ducey درخواست کمک اضافی برای مبارزه با کروناویروس جدید.

آن دسته از پزشکان و پرستاران و پرسنل باید در روزهای آینده و به دنبال خواهد داشت اضافی 62 پرسنل پزشکی که وارد در توسان در اوایل این هفته برای کمک به تلاش وجود دارد.

در اینجا است که کسانی که پزشکی کارگران می تواند با توجه به دفتر فرماندار: بیمارستان ها درخواست کرده اند 152 پرسنل 62 که در حال حاضر فرستاده شده به یوما و پیما شهرستانهای استان است. درخواست های اضافی از وزارت بهداشت دولت سهشنبه به دنبال مردم برای کمک در بيمارستان پیما, ناواهو, Maricopa و یوما شهرستانهای استان است. این پرسنل شامل بخش مراقبت ويژه پرستاران تنفسی, سلامت تکنسین سلامت رفتاری تکنسین آزمایشگاه پزشکی و تکنسین های یک intensivist.

بیمارستان سیستم های نگرانی در مورد نیروی انسانی اعمال جراحی الکتیو و چالش های دیگر است. بیمارستان رهبران می گویند که در حالی که برنامه در محل برای افزایش COVID-19 بيمار را بزرگ فشار بر نیروی انسانی منابع آزمون و سایر خدمات بیمارستان.

به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش برخی از بیمارستان ها را آغاز کرده اند که توقف اعمال جراحی الکتیو و یا با توجه به توقف آنها برای اطمینان از وجود ظرفیت کافی برای رسیدگی به هجوم بیماران.

چندین بیمارستان در بنر سلامت و عزت نظام سلامت آغاز کرده اند فعال خروش قصد دارد برای افزایش ظرفیت برای بیماران. دولت رسما فعال بحران استانداردهای مراقبت دوشنبه پس از یک توصیه از یک گروه مشاوره و در خواست از پزشکان که در امضا طومار.

Ducey “مکث” به عنوان برخی از فعالیت های گسترش همچنان ادامه دارد. Ducey روز دوشنبه اعلام کرد او را دوباره سفارش آریزونا میله ورزشگاه و تئاتر را تعطیل. بخشنامه آن نیز پوشش می دهد پارک آب و لوله خواهد اثر را در 8 p. m. و درخواست از طریق حداقل جولای 27.

برای هفته Ducey حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به Arizonans دولت انجام شد به اندازه کافی برای کنترل این بیماری همه گیر. اما اعداد و فشار عمومی — شد بیش از حد طاقت فرسا را نادیده بگیرد.

یک تجزیه و تحلیل توسط جمهوری Ducey کلمات و اعمال بیش از چهار ماه گذشته نشان داد که با او ازدواج کند به اتخاذ استراتژی تهاجمی برای به حداقل رساندن coronavirus عفونت و مرگ و میر.

چهره های کلیدی برای تماشای

درصد مثبت آزمون در حال افزایش است. این است که در جهت مخالف از کاخ سفید بازگشایی معیارهای. درصد تست مثبت از تمام آزمون ها در هر هفته افزایش یافته و به 20 درصد در هفته گذشته. که رقم 12 درصد از یک ماه پیش تا 14% سه هفته پیش به 19% دو هفته پیش. زمانی که دولت تصمیم به بازگشایی on May 16, این تعداد بوده است روند اما از آن شده است در حال افزایش بوده است.

افزایش سهم از COVID-19 موارد به افراد جوان است. پس از دولت بازگشایی شد و در اواسط ماه مه در افراد جوان شروع به ساخت تا اکثریت COVID-19 موارد تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت در نسل جوان. در حالی که افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و یا شدید دارند نتایج, آنها هنوز هم می تواند به راحتی عبور در امتداد ویروس به مسن تر و یا بیشتر در معرض خطر افراد است.

در علاوه بر این به مردم این ویروس را آغاز کرده است هدف قرار دادن لاتین بیماران نامتناسب (میان بیمار قومیت داده است که شناخته شده است) از یک اثر کمک کرده است که درایو آریزونا افزایش عفونت در ماه ژوئن. لاتین ساکنان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به عنوان غیر لاتین ساکنان. غیر هیسپانیک مردم در صورت عفونت نرخ در حدود 252 مورد در هر 100,000 نفر است. برای اسپانیایی نرخ 540 در هر 100 ، 000.

بیمارستان ظرفیت. Ducey قبلا تاکید این دولت به اندازه کافی در بیمارستان ظرفیت با اشاره به زمان فضای موجود در بیمارستان ها و همچنین اضافی خروش روش ها و تخت های بیشتر است که می تواند به ارمغان آورد آنلاین در صورت لزوم. برای اولین بار در هفته گذشته هر چند او گفت: بیمارستان ها می تواند آمار افزایش ظرفیت “بسیار زود” است که باعث نیاز به اورژانس و نیروی انسانی و استفاده از بیمارستان درست مانند یک بازگشایی سنت لوک مرکز پزشکی در شهر فینیکس.

خبرنگاران آلیسون Steinbach, ماریا Polletta استفانی Innes, ایوان Wingett سانچز و اندرو آکسفورد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de