آریزونا موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در حال حاضر رویکرد 1,600 با 32 شناخته شده مرگ و میر با توجه به شماره های جدید منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services در روز پنج شنبه.

کل شناسایی موارد در آریزونا است 1,598 با توجه به های اخیر دولت آمار و ارقام. که افزایش 185 مورد تأیید یا 13 درصد از روز شنبه زمانی که دولت گزارش 1,413 شناسایی موارد و 29 مرگ و میر.

همه آریزونا 15 شهرستانهای استان حداقل یک مورد ثبت شده.

همانطور که از پنج شنبه صبح Maricopa شهرستان ثبت 12 مرگ و میر مربوط به COVID-19. Pima County تا به حال 11 کشته و Coconino County, پنج, با توجه به وب سایت های مربوطه. Navajo County تا به حال یک گزارش مرگ است که یک فرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی با توجه به این شهرستان است.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه اطلاعات دقیق تر در آن موارد. دولت پایگاه داده را نشان می دهد شهرستان 961 موارد در حالی که این شهرستان را در وب سایت می گوید این 964 تایید کرد که از پنج شنبه صبح. از 964 این شهرستان اعداد نشان می دهد:

 • تایید موارد افزایش 91 از دوشنبه تا پنج شنبه.
 • اکثر موارد 517 یا 54 درصد هستند ،
 • 22 نفر زیر سن 19 را آزمایش مثبت است.
 • افراد در سنين 20 تا 44 را تا 39 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 45-64 سال در 36 درصد و مردم بیش از سن 65 سالگی در 23 درصد است.
 • 19 درصد یا 183 موارد بستری شده اند. این 25 بیش از چهارشنبه.
 • 7 درصد یا 68 مورد بوده است در واحد مراقبت های ویژه. این 10 بیش از چهارشنبه. این تعداد شامل هر موردی است که در ICU در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
 • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 20-44, 29 در بیمارستان بستری شد و نه در ICU. برای افراد سالخورده 45-64 66 نفر در بیمارستان بستری شدند و 26 نفر در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 65 سالگی وجود دارد 88 در بیمارستان بستری و 33 در ICU.
 • 12 نفر فوت کرده اند در Maricopa. از کسانی که چهار نفر بودند سالخورده 45-64 و هشت بودند بیش از سن 65.

موارد افزایش در سایر استان ها

با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه به روز رسانی Pima County تا به حال 237 شناسایی موارد. Navajo County تا به حال 129 موارد در حالی که Coconino تا به حال 114. Pinal County تا به حال 69, Yavapai County تا به حال 34, Apache County تا به حال 19, Yuma County تا به حال 13, Mohave County تا به حال هشت Cochise County تا به حال چهار, Santa Cruz County تا به حال سه و Graham County, Gila شهرستان و La Paz County هر دو.

Greenlee شهرستان ثبت شده یک مورد. Greenlee در جنوب شرقی آریزونا, شهرستان گذشته به رکورد یک مورد. آن را تا به حال 36 آزمون تکمیل دولت داشبورد نشان می دهد.

تمام شهرستانهای اما Cochise, Santa Cruz, گراهام, La Paz و Greenlee شاهد افزایش موارد خود را از روز شنبه.

Cochise County, با چهار مورد است که در حال حاضر اعتقاد بر این باید در جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه. شهرستان تعیین می شود آن را به حال جامعه گسترش پس از یک ماده بالغ قرارداد virus بدون هیچ گونه سفر اخیر.

آریزونا جمهوری تماس 15 همه استان ها به صورت اعداد در بستری است که تنها در دسترس آنلاین برای Maricopa. نه همه استان ها پاسخ داده اند اما در اینجا چیزی است که بستری اعداد نشان داد که از سه شنبه برای دیگر شهرستانهای استان است. (این شامل همه موارد تا کنون در بیمارستان بستری نه فقط در زمان بستری شدن در بیمارستان.)

 • پیما شهرستان: 45 شناخته شده بستری و 15 در ICU.
 • Pinal County: هفت شناخته شده بستری شدن در بیمارستان.
 • Yavapai County: سه.
 • Mohave County: یک.
 • Cochise County: یک.
 • سانتا کروز, La Paz و Greenlee شهرستان: هیچ بستری شدن در بیمارستان شناخته شده.

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از کسانی که برای تست و در صورت عدم تست لوازم.

تست افزایش به آرامی

دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت می گوید هر دو دولتی و خصوصی آزمایشگاه را تکمیل کرده اند در مجموع 21,058 آزمون COVID-19 با توجه به تعداد ارسال شده پنج شنبه در وب سایت سازمان. که همان تعداد گزارش شده توسط دولت در روز یکشنبه است.

در حالی که وجود دارد یک پرش بزرگ در تست در اواسط ماه مارس این میزان افزایش قابل توجهی کاهش یافته و پس از آن احتمالا مرتبط با دولت جدید دستورالعمل برای محدود تر تست. کمتر از 500 آزمايشات انجام شده در سطح ایالت هفته مارس 22 با توجه به وضعیت پایگاه داده.

دولت جدید صادر راهنمایی برای تست در مارس 25 به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه که در آن COVID-19 داشبورد افزایش یافته بود. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را توسط تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

توزیع موارد به نظر می رسد چین با تعدادی از آزمایشات انجام می شود. برای مثال این گروه سنی با بالاترین درصد از موارد کسانی که در سنين 20 تا 44 همچنین گروه سنی که تا به حال ترین تست.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد تنها 6 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

از ایالت شناسایی موارد 51 درصد مردان و 49 درصد زنان هستند.

در هفته گذشته در سطح جامعه گسترش تشدید از متوسط به “گسترده” به عنوان ذکر شده در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت. جامعه گسترش به معنی بیمار که تست مثبت بود بدون سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر این کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. mlb یک فرمان اجرایی را امضا بیشتر تاکید بر نیاز به Arizonans به ماندن در خانه به سرعت coronavirus گسترش به جز ضروری سفر. یک لیست که قبلا منتشر کسب و کار خدمات و عملکرد دولت تلقی “ضروری” است که می تواند عامل بدون تغییر باقی مانده است.

موارد منع رفت و آمد در رزرو ناواهو

ملت ناواهو اعلام کرد در شب چهارشنبه آن را به حال 214 شناسایی موارد با هفت تایید مرگ.

214 موارد شامل بخشهایی از رزرو در زیر شهرستانهای استان در سه ایالت: 97 در Navajo County, 22 در آپاچی شهرستان و 49 در Coconino County در آریزونا; 22 در San Juan County, 14 در McKinley شهرستان و سه در Cibola شهرستان در نیومکزیکو; و هفت در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

ملت ناواهو وزارت بهداشت صادر شده جدید بهداشت عمومی اورژانس جهت است که پیاده سازی یک حکومت نظامی و گسترش “در خانه ماندن” سفارش. ملت ناواهو هیئت مدیره آموزش و پرورش نیز به تصویب یک قطعنامه کارگردانی تعطیلی مدارس برای بقیه سال تحصیلی.

“ناواهو اداره پلیس تحت رئیس پلیس فرانسیسکو قابل مشاهده خواهد بود در جوامع در سراسر کشور به مطمئن شوید که مردم مطابق با مقررات منع رفت و آمد,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “ما نیاز به حفاظت از مردم ما است.”

حکومت نظامی اجرا می شود از 8 p. m. به 5 صبح و رفت به اثر دوشنبه شب. هیچ جزئیات در مجازات های مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد شده اند ارائه شده است. حکومت نظامی مانع ضروری کارکنان سفر به و از کار می کنند اما آنها باید اسناد و مدارک.

“ما دو هفته به این بیماری همه گیر است و ما باید بسیاری از کیت های آزمایش ما نیاز آزمایشگاه تست در جوامع ما بنابراین ما می توانیم نتایج بسیار سریعتر. نیازهای عمومی را داشته باشیم که این تعداد در حال رفتن به ادامه افزایش می دهد اگر هر خانواده و هر فرد نمی کند و به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان,” نيز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

جمهوری خبرنگاران راشل Leingang ماریا Polletta و Shondiin نقره کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im