آریزونا coronavirus به روز رسانی: موارد صعود به بیش از 4700 با 177 شناخته شده مرگ و میر

آریزونا گزارش هشت مرگ و میر بیشتر از COVID-19 روز شنبه یک روز پس از به طور گسترده ای مورد احترام مدل از بیماری پیشرفت پیش بینی شده که دولت در حال تصویب آن به احتمال زیاد اوج در بیمارستان منابع و مرگ و میر.

آریزونا کل شناسایی موارد رز به 4,719 با 177 شناخته شده مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از Arizona Department of Health Services. که افزایش 212 مورد تأیید یا 4.7% از جمعه زمانی که دولت گزارش 4,507 شناسایی موارد و 169 مرگ و میر.

ماریکوپا کانتی را تایید موارد در حال حاضر بیش از 2400 با توجه به دولت اعداد. همه آریزونا 15 استان ها گزارش داده اند که حداقل یک مورد.

یک مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که نشان می دهد در سراسر کشور و بین المللی پیش بینی شده بود به روز جمعه را نشان می دهد و به طور قابل توجهی در مسیر های مختلف برای این بیماری در آریزونا از قبل پیش بینی.

موسسه آریزونا مدل برآورد “قله منابع” استفاده شد و در آوریل 10 — این بدان معناست که بیمارستان تخت ICU تخت و هواکش بودند در خود بیشترین استفاده از آن روز. بر اساس پیش بینی های آریزونا به اندازه کافی تخت برای دیدار با تقاضا ادامه. قبلی طرح شد مارس 30.

پیش بینی شده در اوج مرگ و میر در هر روز 5 آوریل با 12 مرگ و میر در آن روز حتی اگر آریزونا پیشی گرفته است که تعدادی جمعه. قبلی طرح شد و ممکن است 2.

مدل پیش بینی آریزونا را 267 COVID-19 مرگ و میر توسط Aug. 4 در مقایسه با قبل طرح 1,005 مرگ و میر توسط Aug. 4.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: در اواخر ماه مارس از آنها انتظار می رود موارد به اوج خود در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان به قله است.

آخرین آریزونا داده

بیشتر اطلاعات دقیق از جمله موارد توسط کد پستی و نژاد/قومیت, اولین بار منتشر شد توسط دولت یکشنبه و همچنان به روز می شود.

تعداد آریزونا موارد به احتمال زیاد بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد به دلیل محدودیت در منابع و در دسترس آزمون که منجر به دولتی صدور دستورالعمل هایی است که محدود کردن که باید تست شود.

از صبح روز شنبه دولت گزارش مرگ در مجموع از این استان ها: 70 در Maricopa, 56 در پیما, 25 در Coconino (شهرستان مقامات زودتر گزارش 26) 11 در نوجو شش در Pinal و چهار در آپاچی است.

داده ها در دسترس بود صبح روز شنبه برای مرگ و میر در Mohave, Yuma, Yavapai یا La Paz شهرستان.

از ایالت شناسایی موارد به طور کلی 47 درصد مردان و 53 درصد زنان هستند. قبلا اکثر موارد مرد بودند.

مردان ساخته شده تا درصد بالاتری از مرگ و میر. همانطور که از روز جمعه وزارت امور خارجه داده ها 58 درصد از مرگ و میر نفر مرد و 42 درصد زن بودند.

افراد 65 ساله و مسن تر ساخته شده تا 129 از 177 کل مرگ و میر. در حالی که نژاد/قومیت ناشناخته است 28 درصد از مرگ و میر 40 درصد از مرگ و میر شد سفید 18 درصد آمریکایی های بومی و 10 درصد اسپانیایی یا لاتین.

دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت گفت: هر دو دولت و آزمایشگاه های خصوصی را تکمیل کرده اند در مجموع 51,045 آزمون COVID-19 با توجه به تعداد ارسال شده در روز شنبه در وب سایت سازمان.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد با 8% از آزمون به آینده مثبت است.

Maricopa شهرستان را به وزارت بهداشت ارائه اطلاعات دقیق تر در آن 2,492 موارد شنبه (دولت گزارش آن موارد در 2,491 فتح کرد گرفته شد):

  • تایید موارد افزایش 107 از روز جمعه به شنبه. مرگ و میر افزایش به 70.
  • موارد 49 درصد مردان و 51 درصد زنان است.
  • 297 موارد مرتبط شده اند به ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. از کسانی که 82 نفر (28%) بستری شده اند و 40 نفر (13%) فوت کرده اند.
  • شصت و تسهیلات مراقبت دراز مدت حداقل یک مورد مثبت.
  • شصت و هشت نفر زیر سن 19 را آزمایش مثبت ساخت تا 3 درصد از موارد مثبت.
  • افراد در سنين 20 تا 44 را تا 38 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 45-64 سال در 33 درصد افراد 65 ساله یا مسن تر در 26 درصد است.
  • 18 درصد یا 459 موارد بستری شده اند.
  • 6% یا 143 موارد شده در واحد مراقبت های ویژه. قبلا که تعداد 144. به بستری شدن در بیمارستان و ICU شماره شامل هر مورد که در بیمارستان بودند و یا ICU در هر زمان در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
  • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 20-44, 87 (9%) در بیمارستان بستری شد و 23 (2%) از بيماران در ICU. برای افراد سالخورده 45-64, 156 (19 درصد) در بیمارستان بستری شدند و 51 نفر (6 درصد) در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 65 سالگی وجود دارد 214 (34%) در بیمارستان بستری و 69 (11%) در ICU.
  • از 69 مرگ و میر در ماریکوپا کانتی یک ساله بود 20-44, 11 شد سالخورده 45-64 و 58 بودند بیش از سن 65.

موارد افزایش در سایر استان ها

به گزارش روز شنبه وزارت امور خارجه به روز رسانی Pima County گزارش 856 شناسایی موارد. Navajo County گزارش 452 موارد در حالی که Coconino گزارش 314. Pinal County گزارش 235, Apache County گزارش 169, Yavapai County گزارش 72, Mohave County گزارش 52 و Yuma County گزارش 24 (مقامات شهرستان که قبلا گزارش شده 28).

Cochise County گزارش 22 مورد Santa Cruz County گزارش 16, La Paz County, گزارش, پنج, Gila شهرستان گزارش هفت و گراهام شهرستان و Greenlee شهرستان هر گزارش دو با توجه به دولت اعداد.

همه استان ها, اما, La Paz, گراهام و Greenlee شاهد افزایش تعداد آنها از روز جمعه.

ملت ناواهو اعلام کرد روز جمعه و شب آن را به حال 1,127 شناسایی موارد با 44 تایید مرگ. ملت ناواهو شامل بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

ملت ناواهو را اجرا 57-دقیقه های آخر هفته حکومت به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته برای کمک به کاهش سرعت گسترش, مقامات اعلام کرد.

ملت ناواهو مسائل مربوط به نظم نیاز به ماسک پوشیده می شود در عمومی

ناواهو وزارت بهداشت در روز جمعه صادر اورژانس را نیاز همه افراد ملت ناواهو به پوشیدن ماسک محافظ در برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در آنلاین شهر سالن جلسات اوایل این هفته است که سفارش خواهد بود صادر تشویق ساکنان به خرید و یا به ماسک خود را مطابق.

“برخی ممکن است آن را دوست ندارم اما با تعداد مثبت COVID-19 مورد افزایش ما به طور فعال برای مقابله با این بیماری همه گیر” نيز نوشت: در بیانیه ای.

او افزود که ملت ناواهو رهبری ادامه خواهد داد به نظر “حتی تهاجمی تر الزامات مورد نیاز” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“برخی از افراد فکر می کنم ما در حال استفاده از تاکتیک ترساندن و یا اقدامات شدید اما ما در حال از دست دادن زندگی در اینجا بر ملت ناواهو و من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای کمک به صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

نيز گفت: ملت ناواهو مقامات همچنان توصیه می شود که ساکنان خانه ماندن تا آنجا که ممکن است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد این اقدام همچنین با اشاره به تعطیلات آخر هفته مقررات منع رفت و آمد که در حال اجرا توسط جاده ایست های بازرسی. آن گفت: مسئولان امر موضوع استناد به نقض آن می تواند شامل تا 1000 دلار جریمه و/یا 30 روز در زندان بود.

نیاز به پوشیدن ماسک در مکان خود باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

22 نفر در زندان های آریزونا

داشبورد آنلاین توسط Arizona Department of Corrections گفت: 22 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه. به 22 مورد در این چهار امکانات: 13 در فلورانس پنج در مارانا سه در Eyman و یکی در توسان.

گروه آزمایش 124 زندانی که از روز شنبه با 74 موارد منفی و 38 در انتظار از کل جمعیت بیش از 41,500. آن را بلافاصله روشن سهشنبه چرا شکست مطابقت ندارد مجموع اعداد ارائه شده توسط ADC.

هر دو قانونی و nonlegal ملاقاتها شده اند به حالت تعلیق طریق May 13, که در آن نقطه این بخش را ارزیابی مجدد. این اداره گفت CenturyLink دادن زندانیان دو اضافی 15 دقیقه ای برای تماس های رایگان در هر هفته ملاقات محدود شده است.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر