آریزونا coronavirus به روز رسانی: تعداد زیادی از موارد جدید به دلیل گزارش تاخیر

تعداد COVID-19 موارد گزارش روز سه شنبه به نظر می رسد مانند یک رکورد جدید است اما به دلیل تاخیر در گزارش روز دوشنبه با توجه به آمار منتشر شده در روز سه شنبه توسط Arizona Department of Health Services.

گروه گزارش 4,682 موارد جدید در روز سه شنبه, آوردن مجموع موارد به 79,215. وجود 44 جدید مرگ و میر گزارش روز سه شنبه.

زیادی افزایش سهشنبه پس از دولت گزارش فقط 625 مورد جدید در روز دوشنبه در مقایسه با 1000 به 3000 جدید روزانه موارد که دیده شده است که در چند هفته گذشته.

بستری شدن در بیمارستان و ICU استفاده توسط COVID-19 بيمار در روز دوشنبه به بالاترین گزارش سطح پس از همه گیر مارس آغاز شد. تعداد هواکش در استفاده از کمی کاهش یافته و تعداد COVID-19 بیماران دیده می شود در اتاق اورژانس اندکی افزایش یافت اما زیر به بالاترین روز.

Sonora تلاش عمده تست پردازنده و گفت: آن را به حال ویژگی های قطعی گزارش شماره روز یکشنبه به دلیل افزایش تعداد نتایج آزمون. آزمایشگاه گزارش 2,454 موارد دیگری که دولت دوشنبه در مجموع به 3,079. این موارد اضافه خواهد شد به دولت داده داشبورد صبح روز سه شنبه.

روز سه شنبه داشبورد نشان می دهد 85 درصد از زمان بستری تخت و 86 درصد از تخت ICU در استفاده از COVID-19 و دیگر بیماران است.

روز دوشنبه وزارت بهداشت دولت رسما فعال بحران استانداردهای مراقبت خواهد شد که در میان چیزهای دیگر, محافظت از بیمارستان ها از مسئولیت حقوقی برای triaging بیماران با توجه به مجموعه ای از دستورالعمل ها است که به حساب یک فرد احتمال بقا میزان بیماری و عوامل دیگر.

رژیم صهیونیستی. mlb پس از سازماندهی محدودیت های جدید در چند هفته گذشته با وجود موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش قرار دادن یک “مکث” در میله, ورزشگاه, تئاتر, پارک آب و لوله شروع سهشنبه تا ژوئیه 27.

“Arizonans شده و فوق العاده و فوق العاده و مسئول” Ducey یک جمهوری خواه گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “اما ما به برخی از مواقع در دسته بندی که در آن ما نیاز به اقدامات تهاجمی و این چیزی است که ما قصد داریم به انجام امروز.”

فرماندار جدید فرمان اجرایی نیز ممنوع تجمع سازمان یافته از 50 یا بیشتر مردم است.

او همچنین اعلام کرد که بازگشایی مدارس خواهد بود تحت فشار قرار دادند به حداقل Aug. 17.

چندین بیمارستان آغاز موج قصد دارد در روز جمعه.

ترخیص از بیمارستان اعداد بیش از گذشته پنج روز باید ماند در اطراف بالاترین سطح خود را از دولت شروع گزارش داده در اوایل ماه آوریل. وجود دارد 232 مردم با COVID-19 مرخص روز دوشنبه. وجود دارد بین 250 و 270 مشکوک و تایید COVID-19 بيمار ترخيص شده از بيمارستان روزانه از دوشنبه تا جمعه اگر چه کل بیمارستان اعداد بسیار بالاتر در حال حاضر.

Ducey در جمعه بارها و بارها خواست Arizonans به ماندن در خانه و گفت: آنها امن تر وجود دارد. او عینک یک ماسک قبل و بعد از کنفرانس مطبوعاتی و خواست ماسک-پوشیدن.

او برقرار چند اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

در حالی که افزایش تست بیش از ماه گذشته منجر به افزایش در اعداد آن است که تنها یکی از عوامل منجر به افزایش بزرگ در مورد اعداد. درصد آزمون آینده مثبت است و مشخصی به شدت از اواسط ماه مارس زمانی که Ducey اقامت-در-خانه سفارش منقضی شده نشان می دهد یک افزایش قابل توجهی در جامعه گسترش یافته است.

در طول سه هفته گذشته, موارد, افزایش 169% و آزمون افزایش یافته است فقط 77 درصد. هفته گذشته 20 درصد از تست مثبت بودند.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد روز سه شنبه شماره های جدید.

موارد گزارش شده در آریزونا: 79,215

 • موارد افزایش 4,682 یا 6.3% از روز دوشنبه 74,533 شناسایی مواردی از شیوع آغاز شد. دوباره این افزایش بیشتر از حد انتظار به دلیل آن را شامل دو روز ارزش مثبت آزمون با توجه به ویژگی های موضوع.
 • شهرستان مورد: 48,592 در Maricopa 8,004 در پیما, 6,212 در Yuma 3,625 در ناواهو 3,574 در Pinal, 2,337 در Apache 1,885 در Coconino, 1,771 در سانتا کروز, 1,071 در Mohave, 781 در Yavapai, 614 در Cochise, 342 در لاپاز 292 در Gila, 96 در گریم و 18 در Greenlee با توجه به دولت اعداد.
 • نرخ مورد در هر 100,000 نفر است که بالاترین در شهرستان سانتا کروز پس از Apache نوجو و یوما شهرستانهای استان است.
 • Maricopa County مقامات بهداشت عمومی گفت: چهارشنبه گذشته که بیش از یک سوم از تمام موارد گزارش شده بود فقط در هفته گذشته است.
 • ملت ناواهو گزارش 7,532 موارد و 363 تایید مرگ از دوشنبه. ملت ناواهو شامل بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.
 • آریزونا وزارت اصلاحات گفت: 402 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از دوشنبه; 3,419 زندانیان تست شده اند از جمعیت بیش از 40,000. چهار زندانی شده اند را تایید کرد به درگذشت COVID-19.
 • در حالی که نژاد/قومیت ناشناخته است برای 48% موارد 24 درصد از موارد هیسپانیک یا لاتین, 16 ٪ از موارد سفید 8% بومی آمریکایی و 2 ٪ سیاه و سفید هستند.
 • آزمایشگاه را به اتمام 531,922 تست های تشخیصی برای COVID-19, 12% که باید دوباره مثبت است. درصد مثبت آزمایش افزایش یافته است در ماه گذشته است. آن را 20% در هفته گذشته.

گزارش مرگ و میر: 1,632 شناخته شده مرگ و میر

 • پس از مرگ گزارش شد دوشنبه, 44 جدید مرگ و میر گزارش شده از سه شنبه.
 • شهرستان و میر: 771 در Maricopa, 273 در پیما 125 و در ناواهو 92 در Coconino, 86 در آپاچی, 85 در Mohave, 81 در Yuma 67 در Pinal, 22 در سانتا کروز, نه در Yavapai هشت در Cochise پنج در Gila پنج در لاپاز و کمتر از سه در گریم و Greenlee.
 • افراد 65 ساله و مسن تر ساخته شده 1,209 از 1,632 مرگ و میر و یا 74%.
 • در حالی که نژاد/قومیت ناشناخته است برای 12 درصد از مرگ و 43% از کسانی که فوت شد سفید, 21 درصد اسپانیایی یا لاتین با 18 درصد آمریکایی های بومی و 3 درصد ،

بستری شدن در بیمارستان شناور در سطوح بالا

 • بیماران مشکوک به تایید COVID-19 شمارش 2,793 ایالت در روز دوشنبه. بستری شدن در بیمارستان را تحت الشعاع 1,000 روزانه از ژوئن 1 و پیشی 2,000 هفته گذشته.
 • ونتيلاتور استفاده به صورت مشکوک و تایید COVID-19 بيمار شد و در 455 روز دوشنبه. به طور کلی 55 درصد از فن های باقی مانده در دسترس شنبه.
 • ICU استفاده از تخت به صورت مشکوک و تایید مثبت COVID-19 بيمار شد و یک رکورد 683 روز دوشنبه. تعداد بوده است و بالاتر از 500 روزانه از ژوئن 15.
 • اورژانس برای بیماران مشکوک یا تایید COVID-19 افزایش یافته و به 1,077 دوشنبه از 992 روز قبل از. در روز دوشنبه وجود کاهش بیش از گذشته چند روز از بالا از 1,249 بازدیدکننده داشته است بیمار پنج شنبه گذشته. بازديد پیشی 800 در ژوئن 5 شده اند و بالاتر از سطح است که هر روز پس از. در آوریل و مه اورژانس بازديد روزانه برای COVID-19 شد به طور معمول در 400s و 500s افزایش به 600s در چند روز گذشته است.
 • تعداد بیماران مشکوک یا تایید مثبت COVID-19 ترخيص از بيمارستان در 232 دوشنبه ادامه بالا تخلیه اعداد چهار روز گذشته.

چه به گفتگو در مورد این روند ؟

بیمارستان سیستم های نگرانی در مورد نیروی انسانی اعمال جراحی الکتیو و چالش های دیگر است. بیمارستان رهبران می گویند که در حالی که برنامه در محل برای افزایش COVID-19 بيمار را بزرگ فشار بر نیروی انسانی منابع آزمون و سایر خدمات بیمارستان.

به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش برخی از بیمارستان ها را آغاز کرده اند که توقف اعمال جراحی الکتیو و یا با توجه به توقف آنها برای اطمینان از وجود ظرفیت کافی برای رسیدگی به هجوم بیماران.

چندین بیمارستان در بنر سلامت و عزت نظام سلامت آغاز کرده اند فعال خروش قصد دارد برای افزایش ظرفیت برای بیماران.

دولت رسما فعال بحران استانداردهای مراقبت دوشنبه پس از یک توصیه از یک گروه مشاوره و در خواست از پزشکان که در امضا طومار.

Ducey “مکث” به عنوان برخی از فعالیت های گسترش همچنان ادامه دارد. Ducey روز دوشنبه اعلام کرد او را دوباره سفارش آریزونا میله ورزشگاه و تئاتر را تعطیل. بخشنامه آن نیز پوشش می دهد پارک آب و لوله خواهد اثر را در 8 p. m. و درخواست از طریق حداقل جولای 27.

برای هفته Ducey حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به Arizonans دولت انجام شد به اندازه کافی برای کنترل این بیماری همه گیر. اما اعداد و فشار عمومی — شد بیش از حد طاقت فرسا را نادیده بگیرد.

هفته گذشته او نبود موسسه هر گونه محدودیت های جدید و به جای آن خواست Arizonans در خانه بمانند مگر اینکه لازم و به کار بیشتر مسئولانه است. که لحن تغییر دوشنبه, زمانی که او گفت: محدودیت های جدید مورد نیاز است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال آمدن است به آریزونا. پنس و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی بازدید ققنوس در جمعه و دیدار با Ducey و مراقبت های بهداشتی با تیم به بحث در مورد اتفاق می افتند COVID-19 بحران است. پنس لغو یک برنامه ریزی کمپین رویداد در توسان و یک دیدار سخت ضربه Yuma با توجه به افزایش COVID-19 اعداد.

چهره های کلیدی برای تماشای

درصد مثبت آزمون در حال افزایش است. این است که در جهت مخالف از کاخ سفید بازگشایی معیارهای. درصد تست مثبت از تمام آزمون ها در هر هفته افزایش یافته و به 20 درصد در هفته گذشته. که رقم 12 درصد از یک ماه پیش تا 14% سه هفته پیش به 19% دو هفته پیش. زمانی که دولت تصمیم به بازگشایی on May 16, این تعداد بوده است روند اما از آن شده است در حال افزایش بوده است.

افزایش سهم از COVID-19 موارد به افراد جوان است. پس از دولت بازگشایی شد و در اواسط ماه مه در افراد جوان شروع به ساخت تا اکثریت COVID-19 موارد تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت در نسل جوان. در حالی که افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و یا شدید دارند نتایج, آنها هنوز هم می تواند به راحتی عبور در امتداد ویروس به مسن تر و یا بیشتر در معرض خطر افراد است.

در علاوه بر این به مردم این ویروس را آغاز کرده است هدف قرار دادن لاتین بیماران نامتناسب (میان بیمار قومیت داده است که شناخته شده است) از یک اثر کمک کرده است که درایو آریزونا افزایش عفونت در ماه ژوئن. لاتین ساکنان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به عنوان غیر لاتین ساکنان. غیر هیسپانیک مردم در صورت عفونت نرخ در حدود 252 مورد در هر 100,000 نفر است. برای اسپانیایی نرخ 540 در هر 100 ، 000.

بیمارستان ظرفیت. Ducey قبلا تاکید این دولت به اندازه کافی در بیمارستان ظرفیت با اشاره به زمان فضای موجود در بیمارستان ها و همچنین اضافی خروش روش ها و تخت های بیشتر است که می تواند به ارمغان آورد آنلاین در صورت لزوم. برای اولین بار در هفته گذشته هر چند او گفت: بیمارستان ها می تواند آمار افزایش ظرفیت “بسیار زود” است که باعث نیاز به اورژانس و نیروی انسانی و استفاده از بیمارستان درست مانند یک بازگشایی سنت لوک مرکز پزشکی در شهر فینیکس.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.[email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>