آریزونا coronavirus به روز رسانی: 2,456 فتح کرد گرفته شد مورد تأیید 65 شناخته شده مرگ و میر ناشی از دوشنبه

آریزونا موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در حال حاضر بیش از 2400 با 65 شناخته شده مرگ و میر با توجه به شماره های جدید منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services در روز دوشنبه.

کل شناسایی موارد در آریزونا در حال 2,456 فتح کرد گرفته شد با توجه به جدید ترین دولت آمار و ارقام. که افزایش 187 مورد تأیید یا 8 درصد از روز یکشنبه زمانی که دولت گزارش 2,269 شناسایی موارد و 64 مرگ و میر. این است که پایین تر, درصد افزایش در موارد نسبت به روز گذشته.

ماریکوپا کانتی را تایید موارد در حال حاضر بیش از 1,400. همه آریزونا 15 شهرستانهای استان حداقل یک مورد ثبت شده.

همانطور که از صبح روز دوشنبه, Maricopa شهرستان ثبت 31 مرگ و میر مربوط به COVID-19. Pima County تا به حال 13 شناخته شده مرگ و میر و Coconino تا به حال 10 با توجه به شهرستان مربوطه وب سایت. Navajo County و Mohave County هر گزارش یک مرگ هر دو نفر در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه اطلاعات دقیق تر در آن موارد. از 1,433 موارد county اعداد نشان می دهد:

 • تایید موارد افزایش 115 از یکشنبه به دوشنبه.
 • اکثر موارد 726 یا 51 درصد مرد هستند.
 • سی و پنج نفر زیر سن 19 را آزمایش مثبت است.
 • افراد در سنين 20 تا 44 را تا 39 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 45-64 سال در 36 درصد و مردم بیش از سن 65 سالگی در 23 درصد است.
 • 18 درصد یا 258 موارد بستری شده اند. این 14 بیش از یکشنبه.
 • 6% یا 87 موارد شده در واحد مراقبت های ویژه. این است که بیش از سه شنبه. به بستری شدن در بیمارستان و ICU شماره شامل هر موردی است که در بیمارستان و یا ICU در هر زمان در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
 • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 20-44, 49 بیمارستان بستری شد و 12 نفر در ICU. برای افراد سالخورده 45-64, 89 در بیمارستان بستری شدند و 32 نفر در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 65 سالگی وجود دارد 119 بستری و 43 در ICU.
 • سی و یک نفر فوت کرده اند در Maricopa. از آن هفت نفر سالخورده 45-64 و 24 بودند بیش از سن 65.

موارد افزایش در سایر استان ها

به گزارش روز دوشنبه دولت, به روز رسانی, Pima County تا به حال 415 شناسایی موارد. Navajo County تا به حال 210 موارد در حالی که Coconino تا به حال 163. Pinal County تا به حال 106, Yavapai County تا به حال 49 Apache County تا به حال 25 و Yuma County تا به حال 13. Yuma County گزارش آن موارد در 15.

Mohave County تا به حال 20 مورد با توجه به دولت اعداد. این شهرستان در روز شنبه گزارش اول خود را COVID-19 مربوط به مرگ در یک فرد بیش از سن 65 با زمینه ای شرایط بهداشتی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

Cochise County بود نه موارد Santa Cruz County تا به حال چهار, La Paz و Gila شهرستانهای حال سه بار و هر Graham County, حال, دو, با توجه به وزارت امور خارجه اعداد.

Greenlee شهرستان ثبت شده یک مورد. Greenlee در جنوب شرقی آریزونا, شهرستان گذشته به رکورد یک مورد.

تمام شهرستانهای اما یوما, Santa Cruz, La Paz, Gila, گراهام و Greenlee شاهد افزایش موارد خود را از یکشنبه.

Cochise County با نه موارد است که در حال حاضر اعتقاد بر این باید در جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آزادی مطبوعات در مارس 30. شهرستان تعیین می شود آن را به حال جامعه گسترش پس از یک ماده بالغ قرارداد virus بدون هیچ گونه سفر اخیر.

آریزونا جمهوری تماس 15 همه استان ها به صورت اعداد در بستری است که تنها در دسترس آنلاین برای Maricopa. نه همه استان ها پاسخ داده اند اما در اینجا چیزی است که بستری اعداد نشان داد 31 مارس برای دیگر شهرستانهای استان است. (این شامل همه موارد تا کنون در بیمارستان بستری نه فقط در زمان بستری شدن در بیمارستان.)

 • پیما شهرستان: 81 شناخته شده بستری شدن در بیمارستان و 28 در ICU, یکشنبه.
 • Pinal County: هفت شناخته شده بستری شدن در بیمارستان.
 • Yavapai County: سه.
 • Mohave County: یک.
 • Cochise County: یک.
 • سانتا کروز, La Paz, Gila و Greenlee شهرستان: هیچ بستری شدن در بیمارستان شناخته شده.

کوه سفید آپاچی قبیله خود را اعلام کرد شناسایی نخستین مورد مثبت از COVID-19 در Fort Apache رزرو هند شرقی ققنوس. فرد است که یک عضو قبیله ای است و در انزوا در Whiteriver هندی, بیمارستان, با توجه به آزادی از قبیله.

این پسکوا یقوی قبیله در جنوب آریزونا تایید کرده بود دو coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته.

Gila River جامعه هند فرماندار Stephen کوچک لوئیس اعلام کرد عصر روز شنبه اول آن COVID-19 مربوط به مرگ است. روز جمعه خود را به امکانات مراقبت از بهداشت تا به حال 12 تست مثبت پنج از Gila River هندی اعضای جامعه و هفت از قبایل دیگر.

تعداد آریزونا موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از کسانی که برای تست و در صورت عدم تست لوازم.

تست افزایش به آرامی

دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت می گوید هر دو دولتی و خصوصی آزمایشگاه را تکمیل کرده اند در مجموع 32,534 آزمون COVID-19 با توجه به تعداد ارسال شده در دوشنبه در وب سایت سازمان. که 5,374 تست های بیشتر از دولت گزارش روز یکشنبه صبح.

دولت جدید صادر راهنمایی برای تست در مارس 25 به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان را COVID-19 داشبورد اخیرا افزایش یافته است. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را توسط تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

توزیع موارد به نظر می رسد چین با تعدادی از آزمایشات انجام می شود. برای مثال این گروه سنی با بالاترین درصد از موارد کسانی که در سنين 20 تا 44 همچنین گروه سنی که تا به حال ترین تست.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد با تنها 7 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

از ایالت شناسایی موارد 48 درصد مردان و 52 درصد زنان هستند.

دو هفته پیش در سطح جامعه گسترش تشدید از متوسط به “گسترده” به عنوان ذکر شده در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت. جامعه گسترش به معنی بیمار که تست مثبت بود بدون سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر این کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

در مارس 30, رژیم صهیونیستی. mlb یک فرمان اجرایی را امضا بیشتر تاکید بر نیاز به Arizonans به ماندن در خانه به سرعت coronavirus گسترش به جز ضروری سفر. در آوریل 3, او اعلام کرد که تمام مو و ناخن سالن و همچنین چندین نوع دیگر از کسب و کار باید نزدیک 5 بعد از ظهر مارس 4, اضافه کردن به لیست بسته و یا محدود کسب و کار.

موارد منع رفت و آمد در رزرو ناواهو

ملت ناواهو اعلام کرد در پنج شنبه شب آن را به حال 354 شناسایی موارد با 14 تایید مرگ.

به 354 موارد شامل بخشهایی از رزرو در زیر شهرستانهای استان در سه ایالت: 149 در Navajo County, 33 در آپاچی شهرستان و 94 در Coconino County در آریزونا; 45 در San Juan County, 17 در McKinley شهرستان و هفت در Cibola شهرستان و دو در شهرستان سکررو در نیومکزیکو; و هفت در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

حدود 1800 نفر آزمایش منفی برای COVID-19 طبق یک شنبه مطبوعاتی از ملت ناواهو.

ناواهو اداره پلیس شروع به صدور تقدیر نامه و جریمه در روز شنبه برای هر کسی که ناقض این “ماندن در خانه نظم” و مقررات منع رفت و آمد روزانه که نیاز به تمام ساکنان خانه را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح

“قبل از اینکه شما در نظر بگیرید رفتن به هر دلیلی فکر می کنم از رفاه بزرگان خود را و فرزندان خود را. داشته باشیم که اعداد ما شاهد دو تا سه روز به دلیل تاخیر در نتایج تست برای COVID-19,” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “ما خواستار آن است که سریع تست ارائه می شود بلافاصله و آزمایشگاه های تست تاسیس در جوامع ما است.”

منع رفت و آمد اعمال نمی شود ضروری کارکنان سفر به و یا از کار با شناسایی رسمی و یا یک نامه از تعیین از کارفرمای خود.

ملت ناواهو رادیو جلسات برنامه ریزی شده برای سه شنبه ها و پنج شنبه ها در 6 p. m. در KTNN 660 هستم و 101.5 FM.

جمهوری خبرنگاران راشل Leingang ماریا Polletta و Shondiin نقره کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de