آریزونا coronavirus به روز رسانی: 1,769 موارد و 41 شناخته شده مرگ و میر

آریزونا موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در حال حاضر بیش از 1700 با 41 شناخته شده مرگ و میر با توجه به شماره های جدید منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services در روز جمعه.

کل شناسایی موارد در آریزونا در حال 1,769 با توجه به های اخیر دولت آمار و ارقام. که افزایش نرخ 171 مورد تأیید یا 11 درصد از روز پنج شنبه زمانی که دولت گزارش 1,598 شناسایی موارد و 32 مرگ و میر.

ماریکوپا کانتی را تایید موارد در حال حاضر بیش از 1000. همه آریزونا 15 شهرستانهای استان حداقل یک مورد ثبت شده.

از صبح روز جمعه Maricopa شهرستان ثبت 17 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 پنج بیش از گزارش شنبه صبح. Pima County تا به حال 11 شناخته شده مرگ و میر و Coconino County, هشت, با توجه به وب سایت های مربوطه. Navajo County تا به حال یک گزارش مرگ است که یک فرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی با توجه به این شهرستان است.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه اطلاعات دقیق تر در آن موارد. دولت پایگاه داده را نشان می دهد شهرستان 1,049 موارد در حالی که این شهرستان را در وب سایت می گوید این 1,050 تایید کرد که از پنج شنبه صبح. از 1,050 این شهرستان اعداد نشان می دهد:

 • تایید موارد افزایش 86 از روز شنبه تا جمعه.
 • اکثر موارد 562 یا 54 درصد هستند ،
 • 21 نفر زیر سن 19 را آزمایش مثبت است.
 • افراد در سنين 20 تا 44 را تا 39 درصد از موارد مثبت و به دنبال آن مردم 45-64 سال در 36 درصد و مردم بیش از سن 65 سالگی در 23 درصد است.
 • 19 درصد و یا 204 موارد بستری شده اند. این است 21 بیش از پنج شنبه.
 • 7 درصد یا 76 موارد شده در واحد مراقبت های ویژه. این 8 بیش از پنج شنبه. به بستری شدن در بیمارستان و ICU شماره شامل هر موردی است که در بیمارستان و یا ICU در هر زمان در طول بیماری خود را در این شهرستان می گوید.
 • احتمال بستری یا در ICU با سن افزایش می یابد. از کسانی که سن 20-44, 38 در بیمارستان بستری شدند و 11 نفر در ICU. برای افراد سالخورده 45-64, 72 بیمارستان بستری شدند و 29 نفر در ICU. در میان کسانی که بیش از سن 65 سالگی وجود دارد 94 در بیمارستان بستری و 36 در ICU.
 • 17 نفر کشته شده اند در Maricopa. از آن پنج نفر سالخورده 45-64 و 12 شد بیش از سن 65.

موارد افزایش در سایر استان ها

به گزارش روز جمعه وزارت امور خارجه به روز رسانی Pima County تا به حال 280 شناسایی موارد. Navajo County تا به حال 148 موارد در حالی که Coconino تا به حال 126. Pinal County تا به حال 77, Yavapai County تا به حال 35 Apache County تا به حال 17 و Yuma County تا به حال 13. Yuma County, اما اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه در مورد آن شمارش شد تا 15 روز از 13 دولت گزارش دادند.

Mohave County بود نه موارد با توجه به دولت اعداد اما کانتی گزارش روز شنبه تا اواسط روز آن را به حال 12 مورد تأیید یکی از آنها است “epidemiologically مرتبط” به یکی از موارد دیگر. Cochise County تا به حال پنج مورد, Santa Cruz County تا به حال سه و Graham County, Gila شهرستان و La Paz County هر دو با توجه به دولت اعداد.

Greenlee شهرستان ثبت شده یک مورد. Greenlee در جنوب شرقی آریزونا, شهرستان گذشته به رکورد یک مورد. آن را تا به حال 39 آزمون تکمیل دولت داشبورد نشان می دهد.

تمام شهرستانهای اما آپاچی, Santa Cruz, گراهام, Gila, La Paz و Greenlee شاهد افزایش موارد خود را از روز شنبه.

Cochise County, با پنج مورد در حال حاضر اعتقاد بر این باید در جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه. شهرستان تعیین می شود آن را به حال جامعه گسترش پس از یک ماده بالغ قرارداد virus بدون هیچ گونه سفر اخیر.

یک پنجم مورد گزارش شده بود تایید کرد در Cochise County مربوط به یکی که با این نسخهها کار در فورت Huachuca نظامی نصب و راه اندازی روز جمعه اعلام کرد. این قلعه برای اولین بار تایید مثبت مورد.

آریزونا جمهوری تماس 15 همه استان ها به صورت اعداد در بستری است که تنها در دسترس آنلاین برای Maricopa. نه همه استان ها پاسخ داده اند اما در اینجا چیزی است که بستری اعداد نشان داد که از سه شنبه برای دیگر شهرستانهای استان است. (این شامل همه موارد تا کنون در بیمارستان بستری نه فقط در زمان بستری شدن در بیمارستان.)

 • پیما شهرستان: 45 شناخته شده بستری و 15 در ICU.
 • Pinal County: هفت شناخته شده بستری شدن در بیمارستان.
 • Yavapai County: سه.
 • Mohave County: یک.
 • Cochise County: یک.
 • سانتا کروز, La Paz, Gila و Greenlee شهرستان: هیچ بستری شدن در بیمارستان شناخته شده.

کوه سفید آپاچی قبیله خود را اعلام کرد شناسایی نخستین مورد مثبت از COVID-19 در Fort Apache رزرو هند شرقی ققنوس. فرد است که یک عضو قبیله ای است و در انزوا در Whiteriver هندی, بیمارستان, با توجه به آزادی از قبیله.

این پسکوا یقوی قبیله در جنوب آریزونا تایید کرده است دو coronavirus مرگ و میر.

Gila River جامعه هند فرماندار Stephen کوچک لوئیس اعلام کرد روز پنج شنبه خود را به امکانات مراقبت از بهداشت تا به حال 10 تست مثبت دو از Gila River هندی اعضای جامعه و یکی از قبیله دیگر.

“ما هنوز هم در یک مسیر رو به بالا و یک موج است که هنوز هم بسیار ممکن است” لوئیس گفت. “ما در حال ورود به یک انتقادی چهار هفته جلوتر از ما. ما به احتمال زیاد به خروش در آینده دو تا چهار هفته اگر کسی در حال آمدن است.”

تعداد آریزونا موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از کسانی که برای تست و در صورت عدم تست لوازم.

تست افزایش به آرامی

دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت می گوید هر دو دولتی و خصوصی آزمایشگاه را تکمیل کرده اند در مجموع 24,673 آزمون COVID-19 با توجه به تعداد ارسال شده در جمعه در وب سایت سازمان. این افزایش از 1,964 از دولت گزارش آزمون شنبه صبح.

در حالی که وجود دارد یک پرش بزرگ در تست در اواسط ماه مارس این میزان افزایش قابل توجهی کاهش یافته و پس از آن احتمالا مرتبط با دولت جدید دستورالعمل برای محدود تر تست. کمتر از 500 آزمايشات انجام شده در سطح ایالت هفته مارس 22 با توجه به وضعیت پایگاه داده.

دولت جدید صادر راهنمایی برای تست در مارس 25 به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه که در آن COVID-19 داشبورد افزایش یافته بود. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را توسط تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

توزیع موارد به نظر می رسد چین با تعدادی از آزمایشات انجام می شود. برای مثال این گروه سنی با بالاترین درصد از موارد کسانی که در سنين 20 تا 44 همچنین گروه سنی که تا به حال ترین تست.

اکثر COVID-19 آمده تست منفی دولت داشبورد نشان می دهد تنها 6 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

از ایالت شناسایی موارد 50 درصد مردان و 50 درصد زنان هستند.

در هفته گذشته در سطح جامعه گسترش تشدید از متوسط به “گسترده” به عنوان ذکر شده در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت. جامعه گسترش به معنی بیمار که تست مثبت بود بدون سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر این کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. mlb یک فرمان اجرایی را امضا بیشتر تاکید بر نیاز به Arizonans به ماندن در خانه به سرعت coronavirus گسترش به جز ضروری سفر. یک لیست که قبلا منتشر کسب و کار خدمات و عملکرد دولت تلقی “ضروری” است که می تواند عامل بدون تغییر باقی مانده است.

موارد منع رفت و آمد در رزرو ناواهو

ملت ناواهو اعلام کرد روز پنج شنبه بعد از ظهر آن را به حال 241 شناسایی موارد با هشت تایید مرگ.

241 موارد شامل بخشهایی از رزرو در زیر شهرستانهای استان در سه ایالت: 104 در Navajo County, 22 در آپاچی شهرستان و 63 در Coconino County در آریزونا; 25 در San Juan County, 16 در McKinley شهرستان و چهار در Cibola شهرستان در نیومکزیکو; و هفت در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

حدود 1800 نفر آزمایش منفی برای COVID-19 با توجه به پنج شنبه مطبوعاتی از ملت ناواهو.

ملت ناواهو وزارت بهداشت صادر شده جدید بهداشت عمومی اورژانس جهت است که پیاده سازی یک حکومت نظامی و گسترش “در خانه ماندن” سفارش. ملت ناواهو هیئت مدیره آموزش و پرورش نیز به تصویب یک قطعنامه کارگردانی تعطیلی مدارس برای بقیه سال تحصیلی.

“ناواهو پلیس شروع به صدور استناد به زودی برای افرادی که نقض مقررات منع رفت و آمد که در محل. ما شاهد تعداد بیشتری هر روز به خاطر مردم همچنان به رفتن به. تنها راه ما در حال رفتن به ضرب و شتم این ویروس به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez در بیانیه ای گفت:.

حکومت نظامی اجرا می شود از 8 p. m. به 5 صبح و رفت به اثر دوشنبه شب. حکومت نظامی مانع ضروری کارکنان سفر به و از کار می کنند اما آنها باید اسناد و مدارک.

“ما دو هفته به این بیماری همه گیر است و ما باید بسیاری از کیت های آزمایش ما نیاز آزمایشگاه تست در جوامع ما بنابراین ما می توانیم نتایج بسیار سریعتر. نیازهای عمومی را داشته باشیم که این تعداد در حال رفتن به ادامه افزایش می دهد اگر هر خانواده و هر فرد نمی کند و به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان,” نيز گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

جمهوری خبرنگاران راشل Leingang ماریا Polletta و Shondiin نقره کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im