مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در حال حاضر مجموع 13 در سراسر آریزونا و مجموع موارد شماره 665 عنوان جمعه, دولت, داده ها را نشان می دهد.

روز پنج شنبه از شناسایی موارد بالغ بر 508 در سراسر کشور و هشت مرگ و میر شدند در دولت صبح روز رسانی. بعد از آن در روز نهم مرگ اعلام شد فورت مک داول Yavapai ملت است.

تعدادی از شناسایی موارد افزایش 157 موارد و یا نزدیک به 31 درصد از دوشنبه تا جمعه.

Maricopa County موارد به تنهایی افزایش 100 از دوشنبه تا جمعه.

سطح جامعه گسترش عنوان شده دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت رفت و از متوسط به “گسترده” از پنج شنبه. جامعه گسترش این معنی است که بیمار تا به حال هیچ سابقه سفر به مناطق مختلف جهان تحت تاثیر کروناویروس جدید و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با هر کسی که با آن آلوده.

پنج شناخته شده مرگ و میر رخ داده است در Maricopa شهرستان با توجه به شهرستان داده ها و همچنین به عنوان چهار پیما در شهرستان و دو در Coconino County است.

فورت مک داول Yavapai ملت اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که یک مرد که به تازگی درگذشت آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از مرگ او. او 49 سال و تا به حال مشکلات اساسی با توجه به آزادی مطبوعات از قبیله.

مردی که فوت شده است نه یک شهروند از فورت مک داول Yavapai ملت است.

اعداد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش ،

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

تست اعداد کامل نیست

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از که به آزمون و کمبود منابع.

و روز چهارشنبه دولت جدید صادر راهنمایی در تست به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه گفت: آنها باید “در نظر گرفتن از بین بردن این تشخیصی ابزار از جعبه ابزار خود و مدیریت بیماران با شرایط تنفسی به عنوان اگر آنها COVID-19.”

“نگه داشتن کار خود را با تجاری فروشندگان برای تست اما بستگی داشتن نتایج تست برای مدیریت خود را” مسیح نوشت. “وجود دارد هیچ درمان اختصاصی یا مدیریت استراتژی (برای COVID-19) و در نتیجه نباید تغییر مدیریت بالینی.”

دولت در بخش بهداشت و درمان را علنا گزارش فقط اعداد مثبت ارائه نتایج آزمایش از آزمایشگاه خصوصی نه تعداد افراد آزمایش ترک آنلاین اطلاعات ناقص است.

دولت دیده می شود بیش از 6,600 Arizonans آزمایش بسیاری که انجام شده خصوصی و آزمایشگاه های مسیح گفت: در چهار جلسه. دولت در آزمایشگاه اجرا 420 آزمون.

تست محدود است به مردم در گروههای در معرض خطر و آن نشان دادن علائم. دولت اولویت مراقبت های بهداشتی و “زیرساخت های حیاتی” کارگران است.

“در این زمان وجود دارد به سادگی فقط به اندازه کافی تست برای هر کسی که می خواهد یک” مسیح گفت.

شهرستان تعداد افزایش

اکثریت آریزونا شناسایی موارد در Maricopa شهرستان با مجموع 399 روز جمعه افزایش 100 موارد گزارش شده از روز پنج شنبه با توجه به اطلاعات به دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

موارد سرانه بيشتر در نوجو شهرستان نسبت به سایر شهرستان به عنوان چهار شنبه, اطلاعات جمع آوری شده توسط Arizona Republic نشان می دهد.

گاهی شهرستانهای گزارش موارد اضافی جلوتر از زمانی که آنها ظاهر می شود در حالت کلی اعداد.

در اینجا برخی از جزئیات بیشتر در 399 موارد در ماریکوپا کانتی از بخش عمومی وزارت بهداشت:

  • بیش از نیمی از موارد مردان در 55%.
  • این گروه سنی با بالاترین درصد شناسایی موارد افراد 18 تا 39 در 34% یا 135 موارد هر چند سه گروه سنی بزرگسالان از نزدیک تراز با درصد.
  • افراد 40 تا 59 حساب 132 موارد یا 33%. مردم بیش از سن 60 حساب 130 موارد یا 33%.
  • دو نفر زیر سن 18 در حال حاضر شناخته شده به عنوان موارد مثبت.
  • هفتاد و هشت از موارد بستری هستند یا 20%.
  • سی نفر یا 8 درصد در واحد مراقبت های ویژه.
  • پنج نفر کشته شده اند.

پیما شهرستان شناسایی شده بود 102 موارد Navajo County تا به حال 49 موارد Coconino County تا به حال 41, Pinal County تا به حال 36 با توجه به دولت داده به روز جمعه است.

Apache County تا به حال 11 نفر و Yavapai County بود نه موارد با توجه به دولت داده است. Yuma County تا به حال چهار در دولت ، Graham County تا به حال چهار عنوان را Mohave County است. Cochise, Santa Cruz, و, La Paz شهرستان هر دو.

هیچ مورد شناخته شده بود در Greenlee و Gila شهرستان از صبح روز جمعه.

ملت ناواهو اعداد در ادامه به افزایش با تایید مرگ 2

در روز جمعه ملت ناواهو اعلام کرد تعداد مثبت COVID-19 موارد است که در حال حاضر در 92 و در حال حاضر وجود دارد دو تایید مرگ مرتبط با کوروناویروس.

این موارد شامل 49 در Navajo County, 18 در آپاچی شهرستان و شش در Coconino County در آریزونا; پنج در McKinley شهرستان در نیومکزیکو 11 در San Juan County در نیومکزیکو یکی در Cibola شهرستان در نیومکزیکو و دو در سن ژوئن کانتی در ایالت یوتا است.

“تسلیت ما و نماز بیرون رفتن را به خانواده های این دو نفر که در گذشته است. ما نیز دعا می کنم برای همه کسانی که در حال مبارزه برای بهبود یافتن از ویروس” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “ما نمی توانیم با تشکر از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان به اندازه کافی برای همه چیز آنها انجام می دهند برای کمک به مردم ما است.”

“ماندن در خانه” سفارش صادر شده توسط Nez باقی مانده است در اثر. این نیاز ساکنان در ملت ناواهو به ماندن در خانه و حذف غیر ضروری سفر.

“به ما نوجو مردم اجازه دهید ما مراقبت از سلامت کارگران با ماندن در خانه و جدا خودمان را به عنوان آنجا که ممکن است” نيز اضافه شده است. “ما ماموران امنیت عمومی مورد نیاز در جوامع ما هر روز و ما نمی خواهید به آنها را به دور از کسانی که وظایف به زور مردم را به ماندن در خانه.”

ساکنان ملت ناواهو همچنین می توانید در حال حاضر ثبت نام برای هشدار اورژانس صادر شده توسط نوجو گروه مدیریت اضطراری. یک هشدار صادر شده در دوشنبه اصرار تمام نوجو ساکنان به ماندن در خانه مطبوعات انتشار متحده است. به ثبت نام برای هشدار اورژانس متن “ملت ناواهو” به 888777 و یا ثبت نام آنلاین در www.nnalert.com.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im