آریزونا coronavirus: شناسایی موارد در حال حاضر بالای 400 با 6 شناخته شده مرگ و میر

Coronavirus موارد در آریزونا همچنان به افزایش, با 401 شناسایی موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, گزارش توسط دولت چهارشنبه.

Mohave County گزارش اول خود را شناسایی مورد, که بدان معنی است که این شهرستان شروع خواهد شد محدود کردن کسب و کار. ماریکوپا کانتی گزارش آن را در حال حاضر دو مورد در افراد زیر سن 18.

شناسایی موارد افزایش 23 درصد از شنبه صبح تعداد به روز رسانی از دولت است. افزایش درصد پایین تر بود روز شنبه از آن در روز دوشنبه و سه شنبه.

در روز سه شنبه وجود دارد حداقل 326 شناسایی موارد و پنج شناخته شده مرگ و میر گزارش شده توسط دولت در آن صبح تعداد به روز رسانی. دولت پایگاه داده در حال حاضر نشان دهنده ششم مرگ آن اعلام شد Coconino County اواخر روز سه شنبه.

سه شناخته شده مرگ و میر رخ داده است در Maricopa شهرستان با توجه به شهرستان داده ها و همچنین به عنوان یکی پیما در شهرستان و یکی در Coconino County است. معلوم نیست که در آن شهرستان یکی از مرگ و میر اتفاق افتاده است. Coconino County اول شناخته شده, مرگ, مربوط به COVID-19 اعلام شد در روز سه شنبه.

دکتر آزمایش مثبت

یک پزشک در بیمارستان کودکان ققنوس آزمایش مثبت برای COVID-19 بیمارستان اعلام کرد صبح روز چهارشنبه. دکتر مشغول به کار در یکی از بیمارستان سرپایی درمانگاه. آنها تا به حال درمان یک بیمار در روز جمعه و نه بررسی سایر بیماران در فرد هفته گذشته در بیمارستان گفت. آنها نه علامتی در حالی که کار در روز جمعه و به دنبال بهترین شیوه برای کنترل عفونت.

“هر راهنمایی از CDC, Maricopa County وزارت بهداشت و ما اقدامات پیشگیرانه اعمال در این درمانگاه قرار گرفتن در معرض بعید است” این بیمارستان در بیانیه ای گفت.

هنوز بیمارستان اطلاع خانواده و کارکنان که در تماس با پزشک است.

در حالی که خارج از وظیفه در شب جمعه, دکتر شروع به نشان دادن علائم و آزمون برگشتم مثبت است. دکتر در حال حاضر جداسازی و دوره نقاهت در خانه. آنها بر این باور هستند که شده اند در معرض این ویروس در یک جامعه و محیط بیمارستان گفت.

دیگر پزشکان یا کارکنان را توسعه داده اند, علائم, بیمارستان گفت.

“ما ادامه خواهد داد به انجام بهترین های ما برای حفاظت از سلامت بیماران محدود کردن گسترش ویروس و پشتیبانی ما پزشکان که در حال ارائه بهترین مراقبت ممکن در به چالش کشیدن بسیاری از شرایط” بیمارستان گفت.

اعداد به احتمال زیاد بالاتر از رسمی شمارش

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از که به آزمون و کمبود منابع.

دولت در بخش بهداشت و درمان را علنا گزارش فقط اعداد مثبت ارائه نتایج آزمایش از آزمایشگاه خصوصی نه تعداد افراد آزمایش ترک آنلاین اطلاعات ناقص است.

ورود بخش خصوصی آزمایشگاه به آزمایش به نظر می رسد به کمک دولت شناسایی موارد به عنوان اکثریت از گزارش موارد مثبت هستند که از خصوصی labs. از 401 شناسایی موارد گزارش صبح روز چهارشنبه 357 گزارش شده توسط آزمایشگاه خصوصی در حالی که 44 از دولت lab.

در روز سه شنبه, موارد گزارش شده در مناطق مختلف که قبلا نمی علنی گزارش شده است. این Gila River جامعه هند اعلام کرد دو موارد مثبت COVID-19 از بیماران که بازدید Gila River تسهیلات مراقبت های بهداشتی در روز سه شنبه. دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: این 15 نفر که آزمایش مثبت در حالی که سه نفر از اعضای دانشگاه آریزونا جامعه تا به حال تست مثبت.

تعداد افزایش در چندین استان ها

اکثریت آریزونا شناسایی موارد در Maricopa شهرستان با مجموع 251 روز شنبه با توجه به اطلاعات به دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

این Maricopa County وزارت بهداشت فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد آن موارد از جمله:

  • اکثریت شناسایی موارد مردان در 55%.
  • در حال حاضر وجود دارد دو شناسایی موارد در افراد زیر سن 18.
  • بزرگترین گروه سنی نشان داده و در شناسایی موارد است که کسانی که در سن 18 تا 39 در 38 درصد است.
  • افراد 40 تا 59 نمایندگی 33% از موارد در حالی که کسانی که بیش از سن 60 نمایندگی 28%.
  • از 251 موارد 35 و یا 14 درصد در بیمارستان بستری هستند.
  • سیزده در واحد مراقبت های ویژه.
  • سه فوت کرده اند.

پیما شهرستان شناسایی شده بود 49 موارد Navajo County تا به حال 37 موارد Pinal County 23 و Coconino County 23 با توجه به دولت داده است. Apache County تا به حال هفت مورد و Yavapai County تا به حال چهار مورد. Yuma County تا به حال سه در حالی که گراهام شهرستان تا به حال دو. Cochise و سانتا کروز شهرستانهای هر حال یکی است.

هیچ مورد شناخته شده بود در لاپاز Greenlee و Gila شهرستان از صبح روز چهارشنبه, وب سایت نشان داد.

Mohave County خود را اعلام کرد شناسایی نخستین مورد مثبت در دریاچه Havasu City منطقه شهرستان اعلام کرد. دولت اعداد را در حال حاضر منعکس کننده صورت.

این بیانیه همچنین به معنی این شهرستان را به دنبال رژیم صهیونیستی است. mlb منظور محدود خدمات در رستوران ها و میله های ورزشگاه و تئاتر. یک nes منتشر شده از شهرستان در روز چهارشنبه دستور این کسب و کار به طور عمومی و یا در مورد رستوران ها و محدود کردن خدمات خود را به وانت و تحویل و درایو-از طریق خدمات.

فرد بالغ است در بیمارستان بستری است و دوره نقاهت در خانه این شهرستان گفت. این Mohave County وزارت بهداشت گفت: آن را نمی تواند مشخص تر در مورد جنسیت فرد یا سن.

تماس نزدیک فرد خواهد بود و مصاحبه و شهرستان است که توصیه که هر شخص برای نظارت بر علائم و قرنطینه برای 14 روز.

“با موارد جدید روزانه در حال افزایش در سراسر کشور و در سراسر آریزونا آن را تعجب آور نیست برای دیدن ما اولین مورد در اینجا در Mohave County گفت:” دنیس Burley این شهرستان در بخش بهداشت و درمان مدیر.

روز یکشنبه ناواهو ملت اعلام کرد تعداد COVID-19 نفر افزایش یافت و به 49 است که تا 10 از گزارش خود در روز سه شنبه. این شامل 43 در آریزونا. وجود 30 در Navajo County, هفت در Apache County شش در Coconino County در آریزونا چهار در McKinley شهرستان و دو در San Juan County New Mexico.

“ماندن در خانه” سفارش صادر شده توسط ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez باقی مانده است در اثر. این نیاز ساکنان در ملت ناواهو به ماندن در خانه و حذف غیر ضروری سفر.

ساکنان رزرو ناواهو همچنین می توانید در حال حاضر ثبت نام برای هشدار اورژانس صادر شده توسط نوجو گروه مدیریت اضطراری. یک هشدار صادر شده در دوشنبه اصرار تمام نوجو ساکنان به ماندن در خانه مطبوعات انتشار متحده است. به ثبت نام برای هشدار اورژانس متن “ملت ناواهو” به 888777 و یا ثبت نام آنلاین در www.nnalert.com.

خبرنگار Shondiin نقره کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>