آریزونا گزارش coronavirus مورد تعداد افزایش یافته است و بیش از 30 درصد بیش از روز گذشته با 104 موارد گزارش شده در سراسر کشور روز شنبه.

اعداد از روز جمعه نیز شامل دولت اول مرگ به کوروناویروس. مقامات گفت: Maricopa County مرد در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی.

آخرین شمارش از تایید و presumptive موارد مثبت جدید کروناویروس که باعث COVID-19 است در 49 در Maricopa شهرستان که بالاترین تعداد مورد هر شهرستان در آریزونا. دولت پرجمعیت ترین شهرستان شاهد بزرگترین پرش با اضافی 14 مورد.

دولت دادهها نشان داد Pinal County 14 موارد Pima County 12 Coconino County دارای 11, Navajo County 10 و Apache County 3. Yavapai, Yuma, Santa Cruz گراهام و Cochise شهرستانهای هر کدام یکی.

حداقل چهار تا از این موارد جدید در Pinal County است. مقامات آنها را شناسایی به عنوان یک زن در 40s خود را یک زن در 60s, یک مرد در 60s او و مرد دیگری در 70s به. همه آنها در خانه و در حال بهبود است. این Pinal County وزارت بهداشت گفت: هیچ یک از موارد مربوط به یک دیگر و یا هر گونه موارد قبلی.

سی و دو تا از موارد مثبت بودند شناسایی شده توسط Arizona state آزمایشگاه و 72 شناسایی شدند توسط آزمایشگاه خصوصی که شروع تست در هفته گذشته. وجود 122 آزمون های انتظار از صبح روز شنبه آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده است.

تعداد موارد در دولت است و به احتمال زیاد بسیار بالاتر از اعداد منعکس کننده به دلیل محدود تست در دسترس است. بسیاری از Arizonans گزارش کرده اند که بیمار با COVID-19 علائم اما قادر به تست. علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im