آریزونا coronavirus تعداد صعود به 58; 11 مورد جدید در رزرو ناواهو

اواخر شنبه شب ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اعلام کرد 11 جدید presumptive موارد مثبت جدید coronavirus با مجموع 14 در رزرو ناواهو.

هشت نفر از دولت در 15 استان ها در حال حاضر گزارش بیماران آلوده. تعداد موارد مثبت در رزرو ناواهو بود که در سه روز چهار شنبه هنگام نيز اعلام کرد تلاش ها برای محدود کردن بازدید کنندگان در قبایل زمین.

“این یک زمان است برای وحشت. اگر چه وجود دارد افزایش در آزمون مثبت برای COVID-19 نیز وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که آزمایش منفی و برخی از کسانی که دوره نقاهت بعد گفت:” معاون رئیس جمهور مایرون Lizer در آزادی مطبوعات. “لطفا باقی می ماند ناظر بر اعضای خانواده و به دنبال دستورالعمل رسمی طوری که برای ایجاد وحشت و لطفا احترام به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران بهداشت مرکز فرماندهی عملیاتی و بسیاری از کارشناسان دیگر به آنها رسیدگی به این وضعیت است.”

چوب خط حساب کردن از تایید و presumptive موارد مثبت جدید کروناویروس که باعث COVID-19 در 22 در Maricopa شهرستان که بالاترین تعداد مورد هر شهرستان در دولت است. مورد شمارش در Maricopa شهرستان دو برابر شده بین دوشنبه و پنج شنبه صبح.

دولت دادهها نشان داد Pinal County 10 موارد پیما شهرستان دارای هفت Navajo County سه و Coconino و گراهام شهرستانهای هر کدام یکی. دوم Coconino County مورد ذکر شده بود در شهرستان سایت بعد از پنج شنبه صبح بود اما هنوز منعکس شده در دولت داده است.

Yavapai County خود را اعلام کرد اولین مورد از پنج شنبه شب اگر چه این مورد منعکس شد در دولت داده است. Yavapai County خدمات سلامت و بهداشت جامعه گفت: بیمار یک سدنا مقیم اما ارائه اطلاعات بیشتر. مقامات شهرستان در حال بررسی است.

شهرستان سانتا کروز همچنین اعلام کرد برای اولین بار مورد سهشنبه شب اگر چه مورد بود و در عین حال منعکس شده در دولت داده است. که شهرستان نیست انتشار هر گونه اطلاعات در presumptive مثبت مورد دیگر از شخص “سفر به منطقه ای که در آن جامعه انتقال حاضر است.”

بیست و شش از موارد مثبت بودند شناسایی شده توسط Arizona state آزمایشگاه و 18 بودند شناسایی شده توسط آزمایشگاه خصوصی که شروع تست در هفته گذشته. وجود 130 در انتظار آزمون از صبح روز پنجشنبه آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده است.

تعداد موارد گزارش شده در دولت است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر از اعداد منعکس کننده به دلیل محدود تست در دسترس است. بسیاری از Arizonans گزارش داده اند که احتمالا بیمار با COVID-19 اما قادر به تست. علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

ملت ناواهو است تنها یکی از آریزونا 22 قبایل برای گزارش هر گونه موارد COVID-19. اکثریت از 14 مورد در ابتدا گزارش علائم به Kayenta هند خدمات بهداشتی و درمانی. دیگران یا گزارش یا منتقل شدند در Chinle مرکز مراقبت از سلامت شمال نوجو مرکز پزشکی و یا ققنوس بیمارستان.

این Chilchinbeto جامعه دستور داده شده است به پناهگاه در محل و نيز گفت: منظور ممکن است گسترش به کل ملت ناواهو اگر موارد گسترده تبدیل شده است.

Coconino County, گزارش اولین مورد در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان یک مرد از این بیشتر فلگستفف منطقه است که بیش از 60 سال است جدا شده و در خانه آزادی از Coconino County بهداشت و خدمات انسانی می گوید. جزئیات بیشتر در مورد دوم Coconino County مورد نمی شد فورا در دسترس است.

لوقا پایگاه نیروی هوایی را 56 بال جنگنده فرمانده اعلام کرد در Facebook پست چهار شنبه شب که دو نفر از این پایه است که در Maricopa County, آزمایش مثبت برای COVID-19. دو و خانواده خود را “جدا شده اند که در خانه خود را پس از اولین نمایش علائم” پست گفت. آن دو مورد را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط دولت و یا مقامات شهرستان.

جدید در این دو موارد مثبت در Pinal County پنج شنبه اعلام کرد:

  • یک مرد در 30s یک خانواده تماس از یک زن در 30s که مورد گزارش شد چهارشنبه. او جدا شده است در خانه و در حال بهبود است.
  • یک مرد در 30s یک خانواده تماس از یک زن در 30s که مورد گزارش شد شنبه که جدا شده است در خانه و در حال بهبود است. (دو وجود دارد زنان در 30s خود را مثبت گزارش روز چهارشنبه با شناسایی ارتباط بین آنها را.

این Pima County Health Department منتشر شد جزئیات اضافی شنبه در مورد آن هفت مورد ، همه این موارد شده اند در افراد 50 ساله و مسن تر شده است و هیچ شناسایی ارتباط بین آنها county health سخنگوی هارون Pacheco نوشت: در انتشار اخبار. چهار نفر از هفت بيماران بستری هستند و شهرستان داده ها را نشان می دهد.

دو مورد جدید پنج شنبه اعلام کرد در Pima County شد:

  • یک مرد در 50s خود را که در انزوا و در بیمارستان بستری است.
  • یک زن در 50s است که در بیمارستان بستری است.

اطلاعات بیشتر در مورد دیگر پنج Pima County موارد شناسایی شده بین 9 مارس و آوریل 18:

  • یک مرد در 80s که بهبود است.
  • یک مرد در 50s است که در بیمارستان بستری است.
  • یک مرد در 70s است که در بیمارستان بستری است.
  • مردی که در دهه 60 است که در بیمارستان بستری است.
  • یک زن در دهه 60 است که در انزوا و در بیمارستان بستری شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net