آریزونا در حال حاضر 234 شناسایی موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, یک پایگاه داده از آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نشان داد که در روز دوشنبه.

که افزایش 54 درصد از یکشنبه.

روز یکشنبه بخش گزارش 152 کل شناسایی موارد افزایش 48 نفر از روز قبل.

گروه وب سایت برای اولین بار نشان داد 235 شناسایی موارد بود اما به روز شده در حدود 90 دقیقه بعد برای نشان دادن 234.

این گروه همچنین گزارش مرگ دوم به کروناویروس در روز یکشنبه. هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده صبح روز دوشنبه. از دو مرد که مرده بود در 70s با شرایط بهداشتی اساسی و یکی در 50s خود را با شرایط بهداشتی اساسی.

تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد. مردم باید گزارش مشکل در گرفتن آزمایش به عنوان بهداشت حرفه ای مقابله با سردرگمی بیش از که به آزمون و کمبود منابع.

دولت در بخش بهداشت و درمان را علنا گزارش فقط اعداد مثبت ارائه نتایج آزمایش از آزمایشگاه خصوصی نه تعداد افراد آزمایش ترک آنلاین اطلاعات ناقص است.

ورود بخش خصوصی آزمایشگاه به آزمایش به نظر می رسد به کمک دولت شناسایی موارد به عنوان اکثریت از گزارش موارد مثبت هستند که از خصوصی labs. از 235 شناسایی موارد 193 گزارش شده توسط آزمایشگاه خصوصی در حالی که 41 آمد از دولت lab.

اکثریت آریزونا شناسایی موارد در Maricopa شهرستان با مجموع 139 دوشنبه با توجه به اطلاعات به دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

این Maricopa County وزارت بهداشت فراهم می کند یک شکست از آن 139 موارد در وب سایت خود را. در اینجا چیزی است که نشان می دهد:

  • اکثر موارد 81, مرد هستند.
  • این گروه سنی با بالاترین درصد موارد در 37 درصد است که افراد در سنین 18 تا 40 سال.
  • مردم سنی 41 تا 65 را تا 33% از موارد و کسانی که در سن 66 و بیش از 30%.
  • از 139 موارد 25 بستری هستند.
  • هفت در واحد مراقبت های ویژه.

Navajo County تا به حال 25 شناسایی موارد Pima County تا به حال 24 موارد Pinal County تا به حال 17 و Coconino County تا به حال 17 با توجه به دولت داده است. Apache County تا به حال چهار مورد و Yavapai County تا به حال سه مورد. Graham County تا به حال دو. Yuma Cochise و سانتا کروز شهرستانهای هر حال یکی است.

هیچ مورد شناخته شده بود در Mohave, La Paz, Greenlee و Gila شهرستان از صبح روز دوشنبه در این سایت نشان داد.

روز دوشنبه ملت ناواهو اعلام کرد سه هزار و شناسایی موارد آوردن تعداد به 29. این موارد مشخص شد در Navajo County و آپاچی شهرستان در آریزونا و همچنین مک کینلی شهرستان در نیومکزیکو آزادی مطبوعات می گوید.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez قرار داده و در محل “در خانه ماندن” که نیاز به تمام ساکنان ملت ناواهو به باقی می ماند خانه و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

“برای جلوگیری از یک بحران بهداشت عمومی هر فرد باید باقی می ماند صفحه اصلی” نيز گفت: در آزادی مطبوعات. “واقعیت این است که تعداد تست مثبت در حال رشد است. ما می دانیم که برخی ممکن است نیاز به مواد غذایی و پزشکی و یا سایر موارد ضروری اما فراتر از آن است که ما باید هر کسی که در سفر یا رفتن به مکان. این شامل مجامع عمومی و جلسات.”

اولین پاسخ دهندگان در حال ارائه بسته های مراقبتی به ساکنان Chilchinbeto در Navajo County Arizona قبلا شناخته شده به عنوان یک منطقه داغ برای ویروس.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im